Saeco SM8889/00 Xelsis Suprema

Automatické espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Mletá káva, Spôsob prípravy mliečnej peny: nádoba na mlieko, Objem vodného zásobníka: 1700 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 450 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Počet prednastavených nápojov: 22, Cappuccino 1 tlačidlom, Výška: 39,6 cm, Šírka: 28,7 cm, Hĺbka: 48,7 cm, Hmotnosť: 11 kg, Farba: titán. Viac info


Cena 1 349,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 26,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automatický kávovar Saeco SM8889/00 Xelsis Suprema s talianskym remeselným spracovaním, najnovšou intuitívnou, zabudovanou technológiou a ohromujúcim 7,8" farebným dotykovým displejom pre tie najlepšie kávové zážitky. Ponúka 22 druhov káv a 8 osobných profilov.

 

Saeco SM8889/00 Xelsis Suprema

  • Príprava až 22 lahodných nápojov
  • Technológia BeanMaestro automaticky upravuje nastavenie varenia kávy
  • Vstavané Wi-Fi pripojenie
  • Farebný dotykový displej s vysokým rozlíšením
  • HygieSteam udržuje váš stroj výkonný
  • Kvalitné materiály

Vyššia úroveň inteligentnej personalizácie

Nech už je vaša predstava o ideálnej šálke kávy akákoľvek, šikovný automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema vaše prianie splní. Na výber máte 22 rôznych kávových nápojov vrátane obľúbeného Cappuccina alebo Latte Macchiata s dokonalou vrstvou nadýchanej mliečnej peny. Každú šálku kávy si navyše môžete vyladiť k vašej úplnej spokojnosti: od objemu nápoja cez jeho intenzitu a silu až po množstvo mliečnej peny - a to všetko vďaka jedinečnej funkcii Coffee Equalizer™. Prístroj vás na prvý pohľad ohromí svojim luxusným dizajnom a veľkým displejom s uhlopriečkou 7,8”, cez ktorý prebieha všetko ovládanie. Kávovar taktiež umožňuje pripojenie k Wi-Fi a komunikuje s vami kompletne v slovenskom jazyku. Príprava kávy snáď ani nemôže byť jednoduchšia, na všetko stačí iba niekoľko dotykov na obrazovke. Svoje obľúbené nastavenia si môžete ľahko uložiť do pamäte, kávovar ponúka 8 užívateľských profilov. Inovatívna funkcia BeanMaestro zaručuje, že z každého zrnka kávy prístroj získa maximum chuti a arómy. Stačí potvrdiť typ používaných kávových zŕn a prístroj ich jedinečným vlastnostiam prispôsobí proces prípravy kávy pre optimálny výsledok. Ak často popíjate kávu s niekým ďalším, oceníte špeciálnu funkciu LatteDuo, vďaka ktorej môžete ľahko pripraviť dve šálky kávy naraz. Systém HygieSteam potom automaticky čistí mliečny okruh po príprave každej šálky kávy, a je tak neustále pripravený na prípravu ďalšej šálky.

22 kávových nápojov a ich prispôsobenie

So šikovným automatickým kávovarom Saeco Xelsis Suprema si môžete kedykoľvek dopriať niektorý z 22 druhov lahodných kávových nápojov a od perfektnej šálky kávy vás navyše delí jediné stlačenie tlačidla z prehľadného dotykového displeja. Na výber máte univerzálne obľúbené nápoje, ako sú Americano, Café au Lait, Café Cortado, Caffe Latte, Cappuccino, Espresso, Espresso Doppio, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Flat White, Latte Macchiato – a mnoho ďalších. Pokiaľ ste neustále v pohybe, oceníte aj špeciálnu funkciu na prípravu kávy do cestovného hrnčeka.

Jednoduché vyladenie nápojov do posledného detailu

Príprava kávy je so šikovným automatickým kávovarom Saeco Xelsis Suprema skvele jednoduchá a mimoriadne intuitívna. Všetko ovládanie prístroja, voľba kávových nápojov aj ich prispôsobenie prebieha prostredníctvom veľkého dotykového displeja s uhlopriečkou 7,8”, ktorý je plne dotykový, farebný a s možnosťou pripojenia k Wi-Fi. Prístroj s vami navyše komunikuje v slovenskom jazyku. Každú vašu šálku si môžete vďaka unikátnej funkcii Coffee Equalizer™ vyladiť do posledného detailu. Stlačením dotykového displeja upravíte silu, objem, teplotu aj intenzitu kávy, objem mlieka či mliečnej peny.

Inovatívna technológia BeanMaestro

Šikovný automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema je jedinečný v tom, že umožňuje prispôsobovať prípravu kávy typu vašich preferovaných kávových zŕn a ich jedinečným vlastnostiam. Vďaka inovatívnej funkcii BeanMaestro vašu obľúbenú kávu pripraví s maximálnou starostlivosťou as dôrazom na to, aby bola zachovaná jej jedinečná chuť a perfektná aróma. Každá šálka bude skrátka voňať a chutiť skvele.

Keramický mlynček s 12 stupňami hrubosti mletia

Kávoví experti ocenia 12 rôznych nastavení mlynčeka kávovaru, od ultra jemného prášku po veľmi hrubo namleté kávové zrná. Mlynček kávovaru Saeco Xelsis Suprema je veľmi presný, mimoriadne odolný as veľmi dlhou životnosťou. Je vyrobený zo 100 % keramiky, ktorá sa neprehrieva a nijako nemení jedinečnú chuť alebo arómu kávy. Testované talianskym laboratóriom Centro Studi Assaggiatori - talianski ochutnávači kávy potvrdzujú, že prístroj Saeco pripraví každý typ zrna v požadovanej vysokej kvalite.

Mimoriadne intuitívne a zrozumiteľné ovládanie

Naše predstavy o ideálnej šálke kávového nápoja sa môžu líšiť, šikovný automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema je však pripravený splniť každé kávové prianie. Všetko ovládanie prístroja prebieha prostredníctvom dotykového displeja, ktorý umožňuje komunikáciu v slovenskom jazyku. Jednoduchými niekoľkými dotykmi v intuitívnom rozhraní zvolíte nápoj, jeho silu, celkový objem, množstvo mlieka a mnoho ďalšieho.

Automatické čistenie okruhu mlieka vďaka systému HygieSteam

Mliečny okruh kávovaru Saeco Xelsis Suprema sa udržuje veľmi ľahko. Prístroj automaticky spúšťa čistiaci proces po každej príprave mliečneho kávového nápoja. Systém HygieSteam na čistenie používa hygienický prúd horúcej pary, ktorá dokáže zlikvidovať až 99,99 % mikroorganizmov.** Prístroj je tak neustále pripravený prichystať pre vás ďalšiu šálku lahodného nápoja.

Funkcia LatteDuo zaistí prípravu dvoch šálok kávy naraz

Praktickú funkciu LatteDuo ocenia tí, ktorí často pripravujú dva nápoje naraz, nechcú sa ich prípravou príliš zdržiavať a radšej sa venovať svojej milej spoločnosti. Jediným stlačením tlačidla môžete prichystať hneď dva nápoje naraz, a to vrátane obľúbeného Cappuccina alebo Latte Macchiata s krémovou vrstvou jemnej mliečnej peny.

Jednoduchá údržba prístroja vďaka filtrom AquaClean

Pre dlhodobý perfektný chod automatického kávovaru je nutné ho pravidelne odvápňovať – a to je so šikovným automatickým kávovaromSaeco Xelsis Suprema mimoriadne jednoduché. Prístroj využíva vodný filter AquaClean patentovaný spoločnosťou Philips, ktorý spoľahlivo spomaľuje tvorbu vodného kameňa. Kávovar vás navyše sám automaticky upozorní v okamihu, keď je potrebné spustiť proces odvápňovania. A pokiaľ filter meníte vždy v okamihu, keď vás na to prístroj upozorní, bude potrebné prístroj odvápniť až po 5000 šálkach kávy.*

* 99,9999 % mikroorganizmov na základe laboratórnych testov.
** Vychádza z 0,1 l šálok a 8 náhradných filtrov, vymeniteľných približne každé 3 mesiace, podľa indikácií kávovarom. Pre 8 filtrov sa automaticky deaktivuje alarm na odstránenie vodného kameňa. Po 8 filtroch prístroj proces odstraňovania vodného kameňa znovu aktivuje.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 450 g
Počet teplotných nastavení 3
Počet prednastavených nápojov 22
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 8

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Saeco SM8889/00 Xelsis Suprema

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami