Samsung Gear S3 Frontier

24× Zobraziť

NFC: Áno, Funkcie: krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Áno Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

24×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

24 + nakupů

Zobraziť 24 recenzií

Popis produktu

Ak ste nadšencom všetkých technologických inovácií a noviniek, tieto smart hodinky s klasickým dizajnom Vás určite očaria. Samsung Gear S3 Frontier sa vyznačujú naozaj nadčasovým a rafinovaným vzhľadom, ktorým si okamžite získajú Vaše sympatie. Oslovia Vás však aj svojimi skvelými technickými vlastnosťami a širokou využiteľnosťou. Pokročilé funkcie týchto smart hodiniek mnohokrát oceníte. Sú vybavené napríklad akcelerometrom, barometrom, gyroskopom, senzorom okolitého svetla či senzor srdcového tepu. Budú tak skvelým spoločníkom pri mnohých športových aktivitách. Na synchronizáciu s Vašim mobilným telefónom využijete bezdrôtovú technológiu Bluetooth alebo Wi-fi pripojenie. Nemožno opomenúť ani odolnosť pred prachom, nečistotám a vodou. Možnosť ponorenia do vody na 30 minút a do hĺbky 1,5 metra Vás určite poteší. Na plné nabitie vydržia v prevádzke až 4 dni. Dotykový displej s uhlopriečkou 1,3 palca si možno kedykoľvek zmeniť podľa nálady či aktuálneho outfitu.

Štýlové za každých okolností

Chcete vyzerať štýlovo aj počas vašich dobrodružných výprav? Hodinky Samsung Gear S3 sú pre vás ako stvorené. Okrem toho, že skvele vyzerajú, majú množstvo užitočných funkcií, ktoré z nich robia skvelého partnera na outdoorové aktivity. Ich jednoduché ovládanie je čerešničkou na torte.

Intuitívne ovládanie

Samsung Gear S3 ponúka množstvo rozmanitých funkcií a aplikácií. Na to, aby ste si ich užili v dokonalom komforte spoločnosť Samsung vyvinula jednoduché a praktické ovládanie. Nemusíte urobiť nič viac než potočil lunetou hodiniek a získate nad nimi plnú kontrolu.

Volanie bez hraníc

Už so sebou nemusíte všade nosiť svoj mobilný telefón. Vstavaný mikrofón a reproduktor vám zabezpečia volania vašim priateľom a rodine aj v tých najextrémnejšich podmienkach. Okrem toho budete mať možnosť vypočuť si odkazy či obľúbenú hudbu. Vyžaduje sa pre uskutočnenie hovorov spárovanie s vašim smartfónom cez rozhranie Bluetooth.

Nedovolia vám zablúdiť

Nech už sa ocitnete kdekoľvek, Samsung Gear S3 vás vždy navedú na správnu cestu. Vďaka integrovanému GPS modulu vám hodinky vždy pomôžu nájsť váš cieľ. Nemusíte so sebou preto zbytočne nosiť telefón či iné zariadenia. Všetko, čo potrebujete, bude na vašej ruke.

Žiadne nepríjemné prekvapenie

Outdoorové aktivity naberú s hodinkami Samsung Gear S3 úplne iný rozmer. Nemusíte sa báť, že vás pri športe niečo zastihne nepripravených. Hodinky sledujú všetky vaše aktivity a prinášajú množstvo užitočných funkcií a informácií, napríklad o momentálnom atmosférickom tlaku.

Neobmedzené počúvanie

Ku cvičeniu, športu či len tak na počúvanie. Počúvajte všetku svoju obľúbenú hudbu pomocou vysoko-kvalitného vstavaného reproduktora. Rovnako môžete skladby počúvať aj prostredníctvom Bluetooth slúchadiel. Samsung Gear S3 ponúknu vždy dokonalý poslucháčsky zážitok.

Batéria, ktorá vydrží

Neobmedzujte sa v používaní rozmanitých funkcií šikovných hodiniek Samsung Gear S3 od spoločnosti Samsung. Všetky ich výhody si môžete užívať bez neustálej obavy o výdrž batérie. Tá totiž dokáže veľmi spoľahlivo fungovať bez nabíjania neuveriteľné štyri dni. Výdrž batérie závisí od používania a nastavenia.

Perfektná odolnosť

Hodinky Samsung Gear S3 sa nezľaknú ani extrémnych podmienok. Môžete ich používať aj v znečistenom prostredí. Problém im nerobí ani dážď či iné nepriaznivé počasie. Spoločnosť Samsung ich vyvinula tak, aby vydržali 30 minút aj vo vode do hĺbky 1,5 metra. Nie sú vhodné na plávanie ani potápanie.

Do tiesňových situácií

Nenechávajte nič na náhodu a urobte pre svoju bezpečnosť všetko, čo sa dá. S hodinkami Samsung Gear S3 to ani nebude ťažké. Stačí na nich nastaviť svoje núzdové kontakty. Ak sa náhodou ocitnete v tiesni, trikrát stlačíte tlačidlo Domov. Vašim nastaveným kontaktom sa tak odošle vaša presná poloha.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Áno
Funkcie krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Áno

Hodnotenie

4,8 / 5

24 recenzií Samsung Gear S3 Frontier

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Radek

23. 2. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Som maximálne spokojný

Štefan

18. 12. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Lukáš

15. 12. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon

Katarína

20. 6. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon