Samsung QE85Q900R

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 27 %

Techbox roka 2018

Techbox roka 2018

1. miesto

Uhlopriečka: 85 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlíšenia: 8K, OS TV: Tizen Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Špičkový Smart QLED televízor Samsung QE85Q900R vás vtiahne do sveta neuveriteľne realistického a skutočne dokonalého obrazu. Ponúkaný je v nadčasovom dizajne s 85“ (214 cm) uhlopriečkou. O fenomenálny divácky zážitok sa postará 8K rozlíšenie (7680 x 4320) s 33 miliónmi obrazových bodov. Vyznačuje sa neobyčajnou hĺbkou farieb, skvostnou čistotou, ostrosťou a dokonalým detailným zobrazením. Na zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite televízor využíva pokročilú umelú inteligenciu, strojové učenie a technológiu 8K Al Upscaling. Na ničím nerušený chod televízora vám vďaka One Invisible Connection postačí jeden kábel. Ak práve televízor nesledujete, režim Ambient Mode ponúkne pridanú hodnotu zariadenia – napríklad doplní interiér zobrazením ladiacich farieb.

 

 

8K QLED TV - Skutočná dokonalosť

*Dizajn produktu a technické špecifikácie sa môžu líšiť v závislosti od modelu a uhlopriečky televízora. 

Nová dimenzia televíznej zábavy

Prémiový televízor Samsung QLED 8K Q900R prináša neuveriteľne realistický obraz. Jeho obrazovka je 4× detailnejšia než 4K Ultra HD TV a má dokonca 16× vyššie rozlíšenie ako Full HD TV. 33 miliónov obrazových bodov sa postará o fenomenálny divácky zážitok. Pri každom filmovom zábere sa vám bude tajiť dych. A vďaka technológii Quantum Dot si v supervysokom rozlíšení 8K užijete aj živé farby.

8K rozlíšenie pre dokonale čistý obraz

Neunikne vám žiadny detail. Rozlíšenie 7 680 × 4 320 obrazových bodov premení váš televízor na filmové plátno, ktoré vás svojou neobyčajnou hĺbkou strhne priamo do deja. Jeho čistota a ostrosť je tak dokonalá, že i keď TV sledujete veľmi zblízka, neuvidíte žiadne pixely. Vychutnajte si svoje obľúbené programy, filmy alebo hry v detailnejšom zobrazení. 

Inteligentný upscaling pre vylepšený obsah

Televízor Samsung QLED 8K Q900R využíva pokročilú umelú inteligenciu, strojové učenie a technológiu 8K AI Upscaling na zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite. Konečne uvidíte aj svoje obľúbené staré filmy v nezameniteľnom rozlíšení blížiacom sa 8K. Inteligentné funkcie sa postarajú o redukciu šumu, ostrejšie detaily a perfektne vyvážený zvuk. Obrazovka dokonca reaguje na aktuálnu úroveň jasu v interiéri a prispôsobuje vizuálny obsah tak, aby ste si pri sledovaní mohli dopriať ten najkvalitnejší divácky zážitok. 

Jediný kábel na pripojenie

Ani po vypnutí televízor Samsung QLED 8K Q900R nestráca svoj účel. Povedzte zbohom nevzhľadným nemým čiernym obdĺžnikom na stene. S intuitívnym režimom Ambient Mode môžete na televízore nastaviť interaktívne pozadie, ktoré sa esteticky prispôsobí farbám vašich stien, prípadne doladí atmosféru v interiéri. Vo chvíľach oddychu si môžete na QLED TV prezerať fotografie alebo počúvať svoje obľúbené hity priamo zo svojho smartfónu. A na pripojenie televízora potrebujete vďaka šikovnému riešeniu One Invisible Connection len jeden tenký, takmer neviditeľný kábel. V interiéri váš už nebudú rušiť nevzhľadné zväzky káblov, všetky totiž ukryjete zapojením do rozbočovača One Connect Box. 

Odhaľte všetky skryté detaily

8K rozlíšenie zdokonaľuje i HDR obsah. Nezáleží na tom, či práve sledujete filmovú scénu z tmavého hororu alebo romantickú komédiu plnú jasných farieb. Televízor Q900R vďaka maximálnej hodnote jasu 4000 nitov posúva divácky zážitok na vyššiu úroveň. Konečne uvidíte vizuálny obsah v plnej kráse.

Kochajte sa výnimočnou paletou farieb

Zabudnite na vyblednutné odtiene na obrazovke. Televízor Samsung QLED 8K Q900R pomocou unikátnej technológie podsvietenia Direct Full Array Elite ovláda každú jednotlivú svetelnú jednotku a inteligentne reguluje jas na obrazovke. Takže aj tie najtmavšie miesta na obrazovke ostanú v dokonalom kontraste. Na dôvažok televízor dokáže zobraziť 100% farebný objem, čo sa prejavuje na živých, priam pulzujúcich farbách. Budete tak svedkami neuveriteľnej farebnej explózie.

Jednotné ovládanie

Na ovládanie niekoľkých zariadení prepojených s televízorom už nepotrebujete množstvo ovládačov. Je jedno, či chcete použiť DVD alebo Blu-ray prehrávač či hernú konzolu. Funkcie všetkých vašich zariadení budete mať pod kontrolou prostredníctvom inteligentného riešenia One Remote Control, ktoré umožňuje ovládanie viacerých prístrojov prostredníctvom jediného ovládača.

Ešte pôsobivejšie hranie

Objavte úplne nový rozmer televíznej zábavy so Samsung QLED 8K Q900R. Technológia Steam Link ho okamžite premení na bojisko akčných hier, kde si budete môcť vychutnávať všetky vaše obľúbené tituly z hernej platformy Steam. V rozlíšení, ktoré vám umožní sa do nich naplno vžiť.

Bohatá filmotéka

Staňte sa filmovým dramaturgom vášho osobného kina. Vyberajte si filmové tituly podľa svojho gusta v streamovacej službe Apple TV. Rozsiahlu ponuku filmov a seriálov budete mať k dispozícii vďaka šikovnému rozhraniu integrovanému priamo v Samsung TV. Nemusíte sa tak namáhať a inštalovať prídavné zariadenia. Všetku zábavu budete mať okamžite na dosah ruky. Stačí jedno kliknutie na ikonku!

Buďte pánom svojej domácnosti

Pre spustenie a ovládanie jednotlivých funkcií inteligentnej televízie od spoločnosti Samsung už nepotrebujete ani diaľkový ovládač. Zariadenie môžete mať bez námahy a jednoducho pod kontrolou pomocou vášho hlasu. A na výber máte dokonca až dvoch asistentov - Google Assistant a Amazon Alexa. Vaše prianie je im rozkazom! Stačí povedať, že chcete prepnúť kanál či zvýšiť hlasitosť a okamžite vám budú k službám. Navyše, TV môžete vďaka podpore AirPlay2 jednoducho prepojiť aj s Apple zariadeniami, či už pôjde o iPhone, iPad alebo Mac. Ich obsah potom môžete praktickým spôsobom prehrávať na televízore.

Inteligentný spôsob, ako si užiť smart TV

  • Univerzálny sprievodca – Ponúka nielen seriály a obsah, ktorý je aktuálne váš obľúbený, ale odporúča obsah priamo vám na mieru. Za týmto účelom analyzuje vaše sledovacie návyky za posledných niekoľko mesiacov. 

  • Inteligentné riešenie SmartThings – Premení váš televízor na rozhranie, cez ktoré môžete ovládať všetky svoje „smart“ domáce zariadenia, od chladničky po mobil. 

  • Nastavenie v mobile – Nastavte televízor jednoducho cez svoj mobilný telefón. Väčšina krokov môže prebehnúť automaticky na základe údajov z vášho telefónu.   

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 85 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 8K
OS TV Tizen

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2018

Techbox roka 2018

1. miesto

0,0 / 5

0 recenzií Samsung QE85Q900R

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené