Samsung RS67A8811B1/EF

Zobraziť


Šírka: 91.2 cm, Výška: 178 cm, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Celkový čistý objem: 634 L, Čistá kapacita chladničky: 409 L, Čistá kapacita mrazničky: 225 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 949,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 1 149,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 18,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Americká chladnička Samsung RS67A8811B1/EF v čiernej farbe s čistým objemom chladničky 409 litrov a mrazničky 225 litrov. Chladiaci systém Twin Cooling Plus pre optimálnu teplotu a True No Frost technológia. Vo dverách je Slim výrobník ľadu spolu s dávkovačom vody. Jednoduché otváranie pomocou integrovaného madla. Prístupný ovládací panel pre každého s modrým LED podsvietením. Chladiaca časť je vybavená policami z tvrdeného skla. Úložný priestor je aj vo dverách chladničky. Mraznička s dvoma zásuvkami má mraziaci výkon 12 kg/24 hod. Hlučnosť len 36 dB.

Viac priestoru vo vnútri, rovnaké rozmery navonok 

Americká chladnička od spoločnosti Samsung je výsledkom spojenia moderného, minimalistického dizajnu a pokročilých technologických inovácií. Disponuje výkonnou uretánovou izoláciou technológie SpaceMax™, vďaka ktorej sú jej steny výnimočne tenké, zatiaľ čo samotné telo spotrebiča si zachováva rovnaký tvar. Vnútri tak nájdete obrovskú kapacitu 634 litrov pre čerstvé i mrazené potraviny, ktorým zabezpečí ideálne podmienky pre skladovanie.

Dokonale flexibilná

Funkcia Smart Conversion™ vám umožní prepínať medzi 5 rôznymi režimami, ktoré kompletne premenia vašu americkú chladničku Samsung s oddeleným chladením Twin Cooling. Máte možnosť konvertovať mrazničku na chladničku, využívať len polovicu z celého spotrebiča ako minibar ‒ alebo vypnúť jednotlivé oddiely, napr. keď idete na dovolenku či pre úsporu energie.

Oddelená ventilácia a chladenie

Čím lepšie skladujete svoje potraviny, tým dlhšie vám vydržia čerstvé a šťavnaté. Systém Twin Cooling Plus™ zaisťuje optimálnu vlhkosť i teplotu a poskytuje nezávislé chladenie v každej časti chladničky Samsung zvlášť. Efektívne tým chráni jednotlivé chute a vône, ktoré by sa inak mohli nepríjemne zmiešať, a vy ich tak môžete nechať naplno vyniknúť až pri varení.

Premyslená do posledného centimetra

Chladnička Samsung maximalizuje úžitkový priestor pre vaše potraviny bez toho, aby tým prišla o špičkové chladenie. Na zadnej strane disponuje štíhlym ventilom namiesto klasického vyvýšeného, čo jej poskytuje moderný vzhľad a viac miesta na fľaše, naskladané škatule či objemné predmety.

Nielen výkonná, ale aj ľahko prístupná

Ovládacie prvky chladničky Samsung sú navrhnuté tak, aby boli ľahko prístupné aj používateľom s pohybovým obmedzením. Zapustené rukoväte môžete pohodlne používať aj z invalidného vozíka a iba jednou rukou, rovnako ako zabudovaný dotykový displej na vnútornej strane zariadenia. Manipulácia chladničky Samsung je skutočne jednoduchá a intuitívna.

Menej hluku i spotreby

Pokročilá technológia digitálneho invertora zaisťuje chladničke Samsung extrémne tichý, ale vysoký výkon. Produkuje iba 36 dB a spĺňa energetické predpisy ‒ automaticky totiž reguluje svoju spotrebu a chladí len vo chvíli, keď je to potrebné. Šetrí nielen životné prostredie, ale aj vašu peňaženku.

Vychutnajte si čerstvosť po dlhšiu dobu

Teplotné podmienky vo vnútri americkej chladničky Samsung sú stále a rovnomerné vďaka nezávislým chladičom v každej komore, špeciálne vyvinutej izolácii a technológii digitálneho invertora. Nemusíte sa tak o svoje kvalitné potraviny obávať ani v horúcich letných dňoch ‒ zariadenie starostlivo monitoruje vnútorné prostredie a neustále ho optimalizuje pre čo najlepšie výsledky.

Majster ľadových kokteilov 

Chladnička, mraznička, ale tiež praktický výrobník ľadu s veľkým zásobníkom. Indoor Ice Maker zakomponovala spoločnosť Samsung priamo do dverí spotrebiča, vďaka čomu prenecháva viac priestoru v mrazničke. Priehľadné prevedenie zásobníka vás tiež informuje o aktuálnom množstve ľadových kociek pre vždy dokonalo vychladené drinky. 

Superrýchle chladenie bez námrazy

Máte chuť na svoj obľúbený nápoj, ale nemáte poruke ľad? Tlačidlo Power Cool sa postará nielen o intenzívny studený vzduch, ktorý bude vháňať do chladničky, ale funkcia Power Freeze mu dodá aj svieži ľadový plášť – táto funkcia je mimoriadne vhodná na rýchle mrazenie. Na otravnú námrazu však môžete zabudnúť – technológia True No Frost má za úlohu udržovať vo vnútri chladničky konštantnú teplotu, vďaka čomu je cirkulácia vzduchu efektívna a zabraňuje tak hromadeniu ľadu. Chladiaci systém nepreťažujú veľké výkyvy teplôt, takže životnosť spotrebiča je oveľa dlhšia. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 178 cm
Maximálna hlučnosť 36 dB
Celkový čistý objem 634 L
Čistá kapacita chladničky 409 L
Čistá kapacita mrazničky 225 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Samsung RS67A8811B1/EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Lucia

26. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Super dizajn.
 • Velkost chladnicky aj mraznicky
 • Vyrobnik na lad plus drveny lad
 • Filter na vodu

Sme velmi spokojny. Chladnicka ma super farbu. Povedala by som skor antracit ako cierna