Savo tablety mini 0,9kg


,


Cena 10,99 €

0,22 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Savo chlórové tablety Mini sú určené na priebežnú dezinfekciu a údržbu vody v bazéne. Eliminujú rast rias a mikroorganizmov vo vode. Sú vhodné pre celosezónne použitie vo vonkajších aj vnútorných bazénoch. Odporúča sa pridávať každých 6 až 8 dní 1 až 2 tablety na 2 - 3 m3 vody, v závislosti od teploty vody a obsahu aktívneho chlóru. V balení sa nachádza 45 tabliet po 20g.

Hlavné výhody

  • Priebežná dezinfekcia a údržba bazénovej vody

  • Eliminuje rast rias

  • Zaistené vločkovanie nečistôt

  • Mikrobiologická kontrola

  • Celosezónne použitie vo vonkajších a vnútorných bazénoch

Pred použitím


Pred prvým použitím chlórových tabliet (po napustení bazéna) vykonajte vždy preventívne ošetrenie vody prípravkom SAVO Chlór Šok, upravte hodnotu pH bazénovej vody prípravkami SAVO pH+ alebo SAVO pH- na 7,1 - 7,5. Pre správne používanie prípravku je nevyhnutné používať testovaciu súpravu na meranie hodnoty pH a aktívneho chlóru v bazénovej vode.

Ak je voda už vyčistená, udržujte hladinu voľného chlóru v rozmedzí 0,3 - 0,5 mg/l.

Dávkovanie


Pridávajte každých 6 - 8 dní 1 – 2 tablety na 2 - 3 m³ vody podľa teploty vody a obsahu aktívneho chlóru.
Tablety pomáhajú udržiavať stabilnú hladinu voľného chlóru pri vyhovujúcej kvalite vody, rozpúšťajú sa postupne a zároveň sa voľný chlór odbúrava. Potreba chlóru pre zaistenie optimálneho množstva aktívneho chlóru vo vode sa bude meniť v závislosti od teploty vzduchu a vody, počtu kúpajúcich, frekvencie a intenzity dažďov a búrok.

NIKDY NEVHADZUJTE PRÍPRAVOK PRIAMO DO BAZÉNA! Používajte ochranné rukavice a okuliare, prípravok dávkujte vždy do pripravenej vody a nie naopak. Nikdy nemiešajte s inými prípravkami. Skladujte vždy v uzavretej nádobe na suchom a pred priamym slnečným svetlom chránenom mieste pri teplotách 5 - 25°C a mimo dosahu detí. Pri práci s prípravkom nefajčite, nejedzte a nepite.

V balení sa nachádza 45 tabliet po 20g. 


 

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Savo tablety mini 0,9kg

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené