Shin Megami Tensei V - Nintendo Switch hra

Popis produktu

Strategická hra pre Nintendo Switch s anglickou lokalizáciou pre jedného hráča vás vtiahne očami stredoškolskej študentky do alternatívnej reality. Vašou úlohou bude preskúmať neprebádané kraje sveta, postapokalyptického Tokia, a poradiť si s nástrahami a nepriateľmi. Piate pokračovanie RPG série Shin Megami Tensei prináša jedinečnú grafiku, taktický systém súbojov, vďaka ktorému rozoznáte slabiny protivníkov. Zároveň môžete vytvoriť alianciu s rozličnými démonmi. Postupne odhaľte svoju identitu, ktorá sa hýbe na hranici medzi človekom a démonom.

Hra Shin Megami Tensei V

Piate pokračovanie RPG série Shin Megami Tensei vás vtiahne do prostredia postapokalyptického Tokia, ktorým budete prechádzať prostrednítcvom stredoškolskej študentky vrhnutej do alternatívnej reality. Na úkor sveta odkrýva svoju novú identitu pohybujúcu sa medzi človekom a démonom. Na výber máte z dvoch alternatív – buď sa stanete hrdinom, alebo si vás svet zapamätá ako démonickú bytosť ruinujúcu už aj tak umierajúcu planétu.

Dynamický systém súbojov

Veďte strategické boje proti nepriateľom. Najnovšou vychytávkou hry je možnosť rozoznania slabín protivníkov. Ľahko tak zistíte, ako zničiť aj zdanlivo neporaziteľných démonov. Na svojej ceste však spoznáte aj bytosti, ktoré s vami vytvoria alianciu pri prechádzaní apokalypsou poznačeným svetom. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Adventúry
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Shin Megami Tensei V - Nintendo Switch hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami