Siemens EX875KYW1E


Šírka: 81.2 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Indukčné,


Cena 1 190,00 €

Zľava 25% z pôvodnej ceny: 1 579,00 € Zobraziť nápoveď

23,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Siemens EX875KYW1E s fazetovým dizajnom v šírke 80 cm a pečúcim senzorom PerfectFry s 5 úrovňami stupňov teploty a flexInduction Plus zónou. K dispozícii sú 4 indukčné varné zóny (2 x flexZone) so 17 výkonovými stupňami a PowerBoost a panBoost funkciou pre všetky zóny s funkciou ReStart, Assist. Timer s funkciou vypnutia pre všetky zóny. Nechýba funkcia udržiavania teploty, cookConnect system (s hodiacim sa odsávačom pár). Funkcia powerMove Plus umožňuje intuitívne ovládanie stupňov výkonu len pohybom hrnca. Z bezpečnostného hľadiska je vybavená rozpoznaním prítomnosti hrnca, bezpečnostným vypínaním, detskou poistkou, funkciou zablokovania varného panelu pri čistení, 2-stupňový digitálny ukazovateľ zostatkového tepla pre každú zónu. Ovládanie Siemens EX875KYW1E je umiestnené vpredu prostredníctvom FullTouch TFT displeja.

Praktický pomocník

Varné dosky Siemens prichádzajú v niekoľkých veľkostiach. Výber varnej dosky závisí od priestorovej dostupnosti vo vašej kuchyni, veľkosti domácnosti a vašich osobných návykov pri varení. Pomocou FullTouch TFT displeja sa Vám bude so štyrmi varnými zónami pracovať jednoducho a pohodlne. Teplotu si nastavíte presne podľa vlastnej potreby. Varná doska je PerfectCook Senzor ready: s možnosťou dovybaviť špeciálnym teplotným senzorom, ktorý zabezpečí precízne riadenie teploty počas procesu varenia v piatich teplotných úrovniach. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka.

Varné zóny

To, že sú indukčné varné dosky oveľa bezpečnejšie ako tie klasické, vieme. Navyše sa s nimi varí oveľa rýchlejšie i úspornejšie. Generujú teplo len tam, kde je to za potrebu, a teda na dne hrnca. Indukčná varná doska Siemens EX875KYW1E disponuje funkciou PowerBoost a PanBoost, Restart, Assist, timerom pre vypnutie a funkciou udržiavania teploty. Varné zóny sú vybavené rozpoznaním prítomnosti hrnca, časovačom a minútkou. Funkcia powerMove Plus umožňuje intuitívne ovládanie stupňov výkonu len pohybom hrnca. K dipsozícii je 17 výkonových stupňov.

  • 1 x Ø 400 mmx230 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) Indukcia alebo
  • 2 x Ø 200 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) Indukcia; 1 x Ø 400 mmx230 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) Indukcia alebo
  • 2 x Ø 200 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) Indukcia

Flexibilita

S flexiindukčnou zónou prináša viac flexibility pri varení a viac priestoru pre vaše hrnce a panvice. Vďaka nej si viete nastaviť optimálnu veľkosť varnej zóny jediným dotykom. Ak chcete napríklad použiť veľký pekáč, je k dispozícii 2 x varná zóna FlexZone s možnosťou rozšírenia.

Home Connect

Home Connect: poskytuje informácie o vašej varnej doske, bez ohľadu na to, kde ste - pomocou ľahko použiteľnej aplikácie Home Connect. (iba v krajinách, kde je k dispozícii služba Home Connect). Aplikácia Home Connect je dostupná iba vo vybraných krajinách. Aby ste  ju mohli používať, musíte si vytvoriť užívateľský účet a zaregistrovať sa u HomeConnect GmbH.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, bezpečnostné vypínanie, možnost zablokovania ovládacieho panelu na 20 sekúnd pri čištení behom varenia a hlavný vypínač.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 81.2 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Indukčné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens EX875KYW1E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené