Siemens EX975KXW1E

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
1 390,00 €

Pôvodná cena 1 759,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 27,80 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Siemens EX975KXW1E s fazetovým dizajnom v šírke 90 cm a pečúcim senzorom PerfectFry s 5 úrovňami stupňov teploty. K dispozícii je 5 indukčných varných zón (3 x flexInduction zóny) so 17 výkonovými stupňami a PowerBoost a panBoost funkciou pre všetky zóny s funkciou ReStart, Assist. Timer s funkciou vypnutia pre všetky zóny. Nechýba funkcia udržiavania teploty, cookConnect system (s hodiacim sa odsávačom pár), vzdialená správa a ovládanie. Funkcia powerMove Plus umožňuje intuitívne ovládanie stupňov výkonu len pohybom hrnca. Z bezpečnostného hľadiska je vybavená rozpoznaním prítomnosti hrnca, bezpečnostným vypínaním, detskou poistkou, funkciou zablokovania varného panelu pri čistení, 2-stupňový digitálny ukazovateľ zostatkového tepla pre každú zónu. Ovládanie Siemens EX975KXW1E je umiestnené vpredu prostredníctvom FullTouch TFT displeja.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 21 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Praktický pomocník

Varné dosky Siemens prichádzajú v niekoľkých veľkostiach. Výber varnej dosky závisí od priestorovej dostupnosti vo vašej kuchyni, veľkosti domácnosti a vašich osobných návykov pri varení. Pomocou FullTouch TFT displeja sa Vám bude so piatimi varnými zónami pracovať jednoducho a pohodlne. Teplotu si nastavíte presne podľa vlastnej potreby. Varná doska je PerfectCook Senzor ready: s možnosťou dovybaviť špeciálnym teplotným senzorom, ktorý zabezpečí precízne riadenie teploty počas procesu varenia v piatich teplotných úrovniach. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka.

Varné zóny

To, že sú indukčné varné dosky oveľa bezpečnejšie ako tie klasické, vieme. Navyše sa s nimi varí oveľa rýchlejšie i úspornejšie. Generujú teplo len tam, kde je to za potrebu, a teda na dne hrnca. Indukčná varná doska Siemens EX975KXW1E disponuje funkciou PowerBoost a PanBoost, Restart, Assist, timerom pre vypnutie a funkciou udržiavania teploty. Varné zóny sú vybavené rozpoznaním prítomnosti hrnca, časovačom a minútkou. Funkcia powerMove Plus umožňuje intuitívne ovládanie stupňov výkonu len pohybom hrnca. K dipsozícii je 17 výkonových stupňov.

 • 1 x Ø 400 mm x 240 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna alebo
 • 2 x Ø 240 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna; 1 x Ø 300 mm x 240 mm, 2.6 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna
 • 1 x Ø 400 mm x 240 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna alebo 2 x Ø 200 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna

Flexibilita

S flexiindukčnou zónou prináša viac flexibility pri varení a viac priestoru pre vaše hrnce a panvice. Vďaka nej si viete nastaviť optimálnu veľkosť varnej zóny jediným dotykom. Ak chcete napríklad použiť veľký pekáč, je k dispozícii 3 x varná zóna FlexZone s možnosťou rozšírenia.

Home Connect

Home Connect: poskytuje informácie o vašej varnej doske, bez ohľadu na to, kde ste - pomocou ľahko použiteľnej aplikácie Home Connect. (iba v krajinách, kde je k dispozícii služba Home Connect). Aplikácia Home Connect je dostupná iba vo vybraných krajinách. Aby ste  ju mohli používať, musíte si vytvoriť užívateľský účet a zaregistrovať sa u HomeConnect GmbH.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, bezpečnostné vypínanie, možnost zablokovania ovládacieho panelu na 20 sekúnd pri čištení behom varenia a hlavný vypínač.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EX975KXW1ESK (stiahnuť) [*.pdf, 5.65 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 91,2 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 5
Typ horného povrchu: Indukčné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 91,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 21 Kg

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 5

Dizajn

Typ horného povrchu: Indukčné
Štandardná varná zóna: 5
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Nie
Skosené hrany: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 400 V, 220-240
Celkový príkon dosky: 11,1 kW

Funkcie

iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: EX975KXW1E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore