Siemens GU21NADE0


Vstavaná mraznička, Energetická trieda E, Objem: 85 l, Ročná spot. energie: 189 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Mraziaci výkon: 8 kg/24h, Akumulačná doba: 9 h, Rýchle zmrazenie: Áno", NoFrost:, Počet zásuviek: 3, Šírka: 59,8 cm, Výška: 82 cm, Hĺbka: 54,8 cm. Viac info


Cena 809,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mraznička s energetickou triedou E ponúka objem 85 l. Ročná spotreba energie je 189 kWh. Maximálna hlučnosť je len 35 dB, čo znamená tichý prevádzku. Mraziaci výkon je 8 kg/24h a akumulačná doba je 9 hodín. Mraznička tiež disponuje funkciami rýchleho zmrazenia a NoFrost. Súčasťou sú 3 zásuvky, ktoré vám poskytnú dostatok miesta na uskladnenie potravín. Rozmery mrazničky sú šírka 59,8 cm, výška 82 cm a hĺbka 54,8 cm.

Technológia noFrost

Mraznička s technológiou noFrost vám umožní ušetriť čas a energiu. Vďaka odstraňovaniu vlhkosti udržuje vzduch suchý a zabráni tvorbe námrazy na stenách mrazničky aj na potravinách. Tento spotrebič je nielen efektívny, ale aj šetrí námahu pri odmrazovaní. Už nikdy nebudete musieť odmrazovať mrazničku a vaše mrazené potraviny budú mať čo najdlhšiu trvanlivosť.

Systém SoftClose

Tlmenie dverí mrazničky je zabezpečené systémom softClose, ktorý zaručuje spoľahlivé zatváranie. S integrovaným tlmením a technológiou plochých pántov je otváranie a zatváranie aj ťažkých dekoračných dvierok jednoduché počas celej životnosti spotrebiča. Vychutnajte si bezproblémové používanie s týmto spoľahlivým spotrebičom.

Transparentné priehradky

Transparentné priehradky v mrazničke sú ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú veľa miesta a optimálny prehľad vo svojom mraziacom boxe. Tieto priehradky umožňujú jednoduché a rýchle nájdenie potravín. Sú vhodné pre rôzne potraviny a zabezpečujú, že všetko je vždy dobre usporiadané a ľahko dostupné. S týmito transparentnými mraziacimi priehradkami budete mať vždy prehľad o svojich zásobách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 85 L
Mraziaci výkon 8 kg/24h
Počet zásuviek 3
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens GU21NADE0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami