Siemens KF86FPBEA


Šírka: 81 cm, Výška: 183 cm, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Celkový čistý objem: 491 L, Čistá kapacita chladničky: 362 L, Čistá kapacita mrazničky: 129 L, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 1 919,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 38,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná americká chladnička French Door Siemens KF86FPBEA v dizajnovom čiernom prevedení s celkovou kapacitou 491 litrov a s technológiou NoFrost. Chladnička má kapacitu 362 litrov a je vybavená 3 policami, hyperFres Premium zásuvkou, 2x Fresh Box a 6 dverovými priehradkami. Mraznička má 129 litrov a je rozdelená do 3 boxov, z toho 1 je bigBox. Mraziaca kapacita je 10 kg/ 24 hod. a akumulačná doba pri výpade prúdu je 17 hod. Technológia Home Connect umožní pripojenie cez Wi-Fi. Nechýbajú funkcie SuperChladenie, superMrazenie, freshSense a systém multiAirflow. Hlučnosť: 38 dB. Klimatická trieda SN-T.

Siemens KF86FPBEA

Trojdverová americká chladnička Siemens KF86FPBEA z rady IQ700 zaujme na prvý pohľad svojím elegenatným prevedením v čiernej farbe. Vďaka modernému prevedeniu skvelo zapadne do každej kuchyni. Do výbavy obdržala 491 litorvý celkový priestor a množstvo praktických funkcií, ktoré určite ocení nie jeden užívateľ. 

LED osvetlenie

Americká chladnička je vybavena energeticky úporným LED osvetlením. Vďaka nemu budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Osvetlenie LED zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslňovania či tienenia a ich spotreba je ovela nižšia.

Chladiaca časť 

Chladiaca časť sa nachádza hore a disponuje dvoma dverami. Ponúka čistú kapacitu s objemom 362 litrov. Vnútro chladničky je vybavené 3 odkladacími plochami, ktoré sú z bezpečnostného skla a dokonca 2 z nich výškovo nastaviteľné. Poteší tiež 2 priehradkami Fresh Box s vlnitým dnom a priehradkou hyperFres Premium 0°C. Vo dverách sa tiež nachádza 6 odkladacích priehradok, ktoré využijete na rôzne potraviny napríklad vajíčka, maslo, mlieko a iné. 

Funkcia superChladenie

Chladnička ponúka veľmi praktickú funkciu a tou je superChladenie. Skôr než pôjdete na nákúp, zapnite túto funkciu. Funkcia sa postará o zníženie teploty o 2°C, čím zabráni úniku studeného vzduchu pri vkladaní nákupu. Zároveň sa tiež stará o to, aby sa nezvýšila teplota pri vložení nových nevychladených potravín. Vložené potraviny sa rýchlejšie schladia a funkcia sa najskôr až po 6 hodinách automaticky vypne

FreshSense senzory

Vo vnútri chladničky sú umiestnené špeciálne FreshSense senzory zodpovedné za optimálnu teplotu potravín v chladničke. Okrem monitorovania teploty v chladničke sledujú aj teplotu okolia. Pri akýchkoľvek výkyvoch senzory upravia teplotu tak, aby si potraviny zachovali potrebnú teplotu.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a tvoria ho 3 zásuvky, z toho 1 je bigBox. Ich objem dosahuje 129 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/ 24 hod. V prípade výpadku elektrickej energie je doba skladovania až 17 hodín.

SuperFrezee

Mraznička je vybavená funkciou SuperMrazenie, ktorá sa postará o rýchle zmrazenie vložených potravín. Spotrebič vďaka funkcii zabezpečí krátkodobé ochladenie na teplotu -30°C a tým sa postará o to, aby si zmrazované výrobky zachovali svoju chuť. Stačí stlačiť tlačidlo superMrazenie a vložiť do mrazničky ďalšie potraviny. 

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Sprievodca skladovania 

So sprievodcom skladovania potravín v aplikácii Home Connect získate tie najlepšie podmienky pre vaše potraviny. Vďaka aplikácií si už nemusíte pamätať špeciálne skladovacie požiadavky, sprievodca vám pomôže s ideálnym miestom na ich uskladenie. Navyše tiež získate aj informácie aké sú nutričné hodnoty daných potravín. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 81 cm
Výška 183 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 491 L
Čistá kapacita chladničky 362 L
Čistá kapacita mrazničky 129 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens KF86FPBEA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené