Siemens LC67BCP50


Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 71 dB, Maximálny výkon odsávania: 416 m3 Viac info


Cena 589,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Siemens LC67BCP50 v nerezovom prevedení je zaradený v energetickej triede A. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s recirkuláciou. Maximálny výkon odsávania dosahuje 416 m³/h. a pri intenzívnom stupni 674 m³/h. Priemer odťahovej rúry je 150 mm. Ovládanie digestora Siemens LC67BCP50 je elektronické pomocou TouchControl displeja so 7 segmentovým ukazovateľom. K dispozícii sú 3 výkonnostné stupne a 2 intenzívne s automatickým spätným nastavením. Osvetlenie varnej plochy pod odsávačom pár sprehľadňuje 2 1,5 W LED s funkciou postupného rozsvecovania a zhasínania softLight. Výhodou je aj ukazovateľ nasýtenia tukového a uhlíkového filtra, ktorý za vás sleduje ich potrebu výmeny. Kazetové tukové filtre je možné jednoducho umyť aj v umývačke riadu. Šírka 60 cm.

 

 

 

Siemens LC67BCP50

Komínový odsávač pár Siemens LC67BCP50 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania a dvomi intenzívnymi stupňami odsávania výparov, ktoré si môžete nastaviť podľa potreby. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu.

Prednosti:

  • Výkonný a tichý motor iQdrive s pôsobivým sacím výkonom zaisťuje účinné odstraňovanie pachov a výparov z varenia.
  • LED osvetlenie: optimálna viditeľnosť a príjemná atmosféra pri varení.
  • Veľmi nízká hlučnosť pri prevádzke.
  • Intenzívny stupeň sa spustí automaticky, keď ho potrebujete - intenzívny stupeň so spätným nastavením
  • Vďaka ovládaniu touchControl je možné stupeň výkonu a LED osvetlenie ihneď nastaviť.

Tichá prevádzka s iQdrive motorom 

Odsávač pár obdržal do svojej výbavy pôsobivý výkon, ktorý zbaví vašu kuchyňu od nepríjemného zápachu a pary. iQdrive motor pracuje pritom veľmi ticho, bez toho aby ste boli rušený zvukom motora. Teraz už žiaden hluk v kuchyni, len príjemné varenie. 

Príjemný dizajn

Dizajn odsávača pár je veľmi príjemný a hodí sa takmer do každej kuchyne. Je vhodný na montovanie nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Odsávač pár má povrchové prevedenie v príjemnej nerezovej farbe. K dispozícii je aj osvetlenie pracovného miesta pomocou LED modulov 2 x 1,5 W. 

Spoľahlivý výkon

Čo robiť v situácií, kedy para pohltí vašu kuchyňu? Toho sa nemusíte obavať! Komínový digestor disponuje funkciou powerBoost s automatickým spätným nastavením, ktorá okamžite aktivuje najvyšší stupeň výkonu odsávania. Ak detekuje zníženie pary vo vzduchu, vráti sa späť na pôvodnú úroveň. Vy si tak môžete vychutnávať varenie na plno, bez starostí. 

Ovládanie TouchControl

Majte svoju kuchyňu pod kontrolou s jednoduchým ovládaním TouchControl. Vďaka nemu môžete ľahko ovládať úroveň výkonu či LED osvetlenie jednoduchým stlačením tlačidla. Funkcia reaguje okamžite a presne, bez ohľadu na to, ktoré nastavenie potrebujete. 

 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 71 dB
Maximálny výkon odsávania 416 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens LC67BCP50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené