Siemens LC97FVW60


Šírka: 89 cm, Maximálna hlučnosť: 69 dB, Maximálny výkon odsávania: 730 m3,


Cena 999,00 €

Zľava 28 % z pôvodnej ceny: 1 385,00 € Zobraziť nápoveď

19,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový odsávač pár Siemens LC97FVW60 v čiernej farbe a plochým dizajnom so skleneným štítom. Je vhodný pre montáž na stenu nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Odsávač má tri výkonové stupne a dva intenzívne s výkonom 730 m³/h. Digestor disponuje elektronickým TouchSlider dotykovým, otočným prstencom a LED ukazovateľom s 2 x 7 - segmentovým displejom. Odsávač pár je možné prepojiť s adekvátnou elektrickou varnou doskou, prostredníctvom, ktorej ho môžete ovládať systémom cookConnect. K dispozícii je aj climateControl Sensor. Možnosť vzdialeného prístupu ku funkciám HomeConnect. Pracovné miesto pod odsávačom je osvetlené prostredníctvom funkcie emotionLight Pro s pozvoľným rozsvietením a zhasínaním pomocou LED žiaroviek 2 x 3 W. Odsávač Siemens LC97FVW60 má tichý chod, 2 ventilátory a účinný motor s hlučnosťou pri maximálnom výkone 70 dB. Šírka odsávača je 90 cm.

 

 

 

 

Odsávanie výparov

Komínový odsávač pár Siemens LC97FVW60 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania a dvomi intenzívnymi stupňami odsávania výparov, ktoré si môžete nastaviť podľa potreby. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Obsahuje kovový tukový filter, vhodný do umývačky riadu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť recirkulačný kit alebo CleanAir recirkulačný kit.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi zaujímavý a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Odsávač má povrchové prevedenie v čiernej farbe v kombinácii s komínom z nerezu. Jeho sklenený štít je plochý, čím pôsobí zaujímavo a štýlovo a skrášli tak prostredie vo vašej kuchyni. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta s možnosťou nastavenia intenzity pomocou LED žiaroviek 2 x 3 W. Funkcia Ambient Light poskytuje pozvoľné zasvecovanie a zhasínanie osvetlenia.

Vlastnosti

Komínový odsávač pár má hlučnosť do 70 dB pri maximálnom stupni odsávania. Intenzita odsávania a svetla je pohodlne a rýchlo nastaviteľná do požadovanej úrovne odvetrávania. Elektonické riadenie s dotykovým ovládaním a digitálnym ukazovateľom umožnuje jeho jednoduchú obsluhu. Intenzívny stupeň odsávača so spätným nastavením vie automaticky vrátiť výkon odsávača na normálny stupeň. S odsávačom pár bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Ďalšími prednosťami sú

  • 2 výkonné ventilátory
  • úsprná BLDC technológia
  • maximálny výkon  730 m³/h
  • climateControl Sensor: automatická kontrola nastavenia pre maximálny výkon a minimálnu hlučnosť
  • funkcia PowerBoost
  • obvodové odsávanie
  • možnosť prepojenia s príslušnou elektrickou varnou doskou

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 89 cm
Maximálna hlučnosť 69 dB
Maximálny výkon odsávania 730 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens LC97FVW60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené