Siemens LF97BCP50


Maximálna hlučnosť: 54 dB, Trieda energ.účinnosti: A, Maximálny výkon odsávania: 726 m3 Viac info


Cena 709,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 14,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Priestorový digestor Siemens LF97BCP50 v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy A. Jeho maximálny výkon odsávania dosahuje 443 m³/hod. a pri intenzívnom stupni 726 m³/hod. Ponúka 3 stupne nastavenia výkonu + 2 intenzívne. Intenzívny stupeň má automatické spätné nastavenie. Dobeh ventilátora 10 minút. Digestor je vhodný pre montáž do priestoru nad varnú zónu. Dotykové ovládanie TouchControl je veľmi jednoduché a intuitívne. Pracovný priestor pod digestorom Siemens LF97BCP50 sprehľadňuje LED osvetlenie s funkciou softLigt s postupným zhasínaním a rozsvecovaním. K dispozícii má aj praktický ukazovateľ nasýtenia tukového filtra. Tukový filter je kovový a jeho čistenie je možné aj v umývačke riadu.

 

 

Elegantný dizajn

Priestorový odsávač pár zo IQ500, Siemens LF97BCP50 je vhodný vo všeobecnosti pre montáž do priestoru  nad varnú dosku. Digestor dokonale zapadne takmer do každej modernej kuchyne a zároveň zabezpečí efektívnu ventiláciu vzduchu, ktorá vás takmer nebude obťažovať. Maximálna hlučnosť pri odťahudosahuje 54 dB a pri intenzívnom stupni 65 dB a pri recirkulácii 71, pri intenzívnom stupni 75 dB. S digestorom si môžete byť istý, že pri varení nebudete cítiť nepríjemné pachy. Tento výkonný ostrovčekový digestor vás prekvapí svojim dizajnom a nadštandardným výkonom.

  • Výkon odsávavania 726 m³/hod. účinne odstráni pachy a výpary vznikajúce pri varení.
  • LED osvetlenie zabezpečí dokonalý prehľad a príjemnú atmosféru pri príprave jedál.
  • Nízka prevádzková hlučnosť 54 dB.
  • Intenzívna stupnica je účinná pri silnejšom dyme, automaticky sa vypne po 6M prevádzke.
  • Intuitívne ovládanie TouchControl je veľmi pohodlné a jednoduché.

Výkon digestora

Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 55 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu + 2 intenzívny, ktoré si nastavíte pomocou ovládacieho panelu TouchControl. Maximálny výkon odsávavania dosahuje pri odťahu do komína 443m³/hod. a pri intenzívnom stupni 726 m³/hod. a pri recirkulácii 331 m³/hod. a pri intenzívnom stupni 390 m³/hod.. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 54 dB, pri intenzívnom stupni 65 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v nerezovom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu na stenu a jeho šírka je 89,8 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 4 x 1,5 W, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom. Funkcia softLight postupne zhasína a rozsvecuje osvetlenie. Intenzitu osvetlenia je možné navyše nastaviť podľa potreby.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre recirkulačnú prevádzku je potrebné si zakúpiť aj sadu pre cirkuláciu Siemens LZ53850 alebo CleanAir filter pre cirkuláciu Siemens LZ00XXP00 (zvláštne príslušenstvo). Vhodný uhlíkový filter SiemensLZ53451 je potrebné zakúpiť zvlášť. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom, ktorý je možné umývať aj v umývačke riadu. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 54 dB
Trieda energ.účinnosti A
Maximálny výkon odsávania 726 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens LF97BCP50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené