Siemens SP63HX64KE


Maximálna hlučnosť: 45 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 689,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

vstavaná umývačka riadu Siemens SP63HX64KE, energetická trieda E, šírka 44,8 cm, umyje 9 súprav riadu, 6 umývacích programov, spotreba vody na cyklus 8,5 litra, funkcia IntensiveZone, program HygienePlus, funkcia infoLight premieta modré svetlo na podlahu, funkcia AquaStop, varioFlex koše, dávkovací asistent, výkonný iQdrive motor, hlučnosť pri umývaní 45 dB, rozmery (VxŠxH): 84,5 x 44,8 x 55 cm

Siemens SP63HX64KE

Plne integrovaná umývačka riadu so šírkou 45 cm Siemens SP63HX64KE disponuje dostatočne veľkou kapacitou, a to pre 9 súprav riadu, vďaka čomu tak môžete naraz a bez námahy umyť veľké množstvo riadu. Určite oceníte veľmi hospodárne využitie vody a energie na optimálne výsledky umývania. Poteší tiež tichou prevádzkou, ktorá dosahuje hlučnosť len 45 dB.

Programy a funkcie

  • 6 programov: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzívny 70 °C, Hodinový 65 °C, Krátky 45 °C, Obľúbený program: Predumytie
  • 3 špeciálne funkcie: intensiveZone, hygienaPlus, varioSpeed Plus on demand
  • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care

Automatická optimalizácia 

Pri spustení Automatického programu aquaSenzor vyhodnocuje mieru znečistenia riadu, aby vedela kedy a koľko vody je potrebné pridať, spolu s optimalizáciou teploty. Vďaka tomu umývačka upravuje vlastné nastavenia tak, aby poskytla čo najlepšie výsledky umývania. 

HygienePlus 

Funkcia hygienePlus poteší hlavne ľudí s vysokými nárokmi na hygienu. Pri umývacom cykle počas posledého oplachovania sa teplota zvýši na 70°C približne na 10 minút. Vďaka tomu sa odstránia všetky nečistotu a hlavne sa eliminujú rôzne bakérie a ich zárodky

Bezpečnostný systém AquaStop

Vďaka bezpečnostnému systému aquaStop je zaručená doživotná záruka voči škodám spôsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd, ktoré spôsobuje voda. Či už pôjde o prítokovú hadicu alebo netesnosti spotrebiču, tento systém si s nimi hravo poradí. Zaručená je doživotná garancia tejto výhodnej funkcie a to po celú dobu životnosti umývačky riadu.

Motor iQdrive.

Nižšia spotreba energie pri rovnakom výkone, krátky program s perfektnými výsledkami umývania a naviac vždy príjemne tichý pri akomkoľvek programe - to všetko nie je pre motor iQdrive žiadny problém. A k tomu všetkému má ešte jednu výhodu: minimálne opotrebovanie.

IntensiveZone

Ak sa rozhodnete pre prídavnú funkciu intensiveZone, zvýšite tak tlak na tryskách v dolnom koši. Oceníte ho najmä pri veľmi špinavom riade. Riad nachádzajúci sa v hornom koši bude naďalej umývaný jemne a šetrne. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens SP63HX64KE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené