Siemens SR63EX24ME


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 10 súprav riadu, Spotreba energie: 59 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 8,9 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,5 cm, Šírka: 44,8 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 655,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,12 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Siemens SR63EX24ME je plne integrovaná vstavaná umývačka riadu. Jej energetická trieda je C a má kapacitu pre 10 súprav riadu. Priemerná spotreba energie je 59 kWh na 100 umývacích cyklov a maximálna hlučnosť je 44 dB. Spotreba vody je 8,9 litra na umývací cyklus. Táto umývačka je vybavená Smart ovládaním, ktoré umožňuje ovládanie cez mobilný telefón. Má 6 programov umývania a tiež funkciu AquaStop, ktorá zaisťuje bezpečnosť pred únikom vody. Dvere sa automaticky otvárajú po ukončení cyklu. Rozmery umývačky sú: výška 81,5 cm, šírka 44,8 cm, hĺbka 55 cm. Predná krycia doska nie je súčasťou balenia.

Hygienický výkon

Hygienický program Eco 50 °C účinne eliminuje vírusy ako korona a chrípka, čo potvrdil Inštitút pre integratívnu hygienu a virológiu. Programy s vyššou teplotou poskytujú vyššiu úroveň hygieny, účinnú proti odolnejším vírusom vrátane obalených a neobalených vírusov. Účinnosť programu Intenzívny 70 °C a údržbového programu Starostlivosť o umývačku je potvrdená.

HygienePlus

HygienePlus funkcia je dokonalým riešením pre tých, ktorí majú vysoké nároky na čistotu a hygienu. Táto technológia počas finálneho oplachu udržuje teplotu na 70 °C približne 10 minút, čo zabezpečuje až 99,9 % odstránenie baktérií a ich zárodkov. Bezpečnosť a čistota vždy na prvom mieste.

AquaStop

Umývačka riadu s bezpečnostným systémom aquaStop® je navrhnutá tak, aby zabránila akýmkoľvek škodám spôsobeným vodou. Táto technológia je účinná, či už pri problémoch s prítokovou hadicou alebo netesnosťami v spotrebiči. Siemens poskytuje túto záruku počas celej životnosti produktu.

Automatická optimalizácia

Automatický program na umývačke riadu s aquaSenzorom analyzuje stupeň zašpinenia riadu a prispôsobuje množstvo a teplotu vody potrebnú pre optimálne umytie. Táto technológia umožňuje umývačke riadu prispôsobovať svoje nastavenia pre dosiahnutie najlepších možných výsledkov umývania, bez akejkoľvek námahy z vašej strany.

Dávkovací asistent

Čistiaca tableta umožňuje efektívne využitie umývacieho prostriedku vo vašej umývačke. Vďaka dávkovaciemu asistentu sa tableta uvoľní priamo do záchytnej misky, kde ju rýchlo rozpustí presne mierený prúd vody. Takto je zaistené rovnomerné rozloženie detergentu v celej umývačke, čo zaručuje ideálne výsledky umývania. 

duoPower®- zdvojené ostrekovacie rameno

Využite výhody dvoch ostrekovacích ramien umiestnených za sebou. Táto inovatívna funkcia umožňuje kompletne pokryť horný kôš, ktorý je o 4cm hlbší, pre optimálnu distribúciu vody. Výsledkom je efektívnejšie umývanie s dokonale čistým riadom. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú výkonnosť a efektivitu v jednom.

IntensiveZone

IntensiveZone je prídavná funkcia, ktorá zvyšuje tlak na tryskách pre veľmi znečistený riad v dolnom koši. Program pre horný kôš zostáva nezmenený, čo umožňuje jemné a šetrné umývanie jemnejších riadov. Táto vlastnosť výrazne zlepšuje efektivitu umývania riadu.

Systém rackMatic

RackMatic systém je navrhnutý pre jednoduché nakladanie a vykladanie riadu vo vašej umývačke. Ideálne pre manipuláciu s veľkými hrncami alebo taniermi, umožňuje ľahké nastavenie výšky horného koša v troch úrovniach. Toto vytvára flexibilný priestor, ktorý môže byť prispôsobený podľa vašich potrieb, dokonca aj keď je umývačka už plne naložená.

Príborová zásuvka

VarioPlus predstavuje novú príborovú zásuvku, ktorá inovuje ukladanie kuchynského riadu. Vďaka jej flexibilite je možné zásuvku prenastavovať podľa aktuálnych potrieb. Príborová zásuvka varioPlus je vybavená výškovo nastaviteľnými bočnými časťami a pohyblivými sklopnými tŕňmi v prednej strednej časti. Tieto funkcie umožňujú efektívne ukladanie nožov so širšou rukovaťou, naberačiek a menších šálok na čaj či kávu.

  • Predná krycia doska nie je súčasťou balenia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 10
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens SR63EX24ME

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami