Siemens WM16XEH1CS

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 149,00 €

Pôvodná cena 1 299,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 22,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Inteligentná spredu plnená práčka Siemens WM16XEH1CS v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 10 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Motor iQDrive zabezpečuje tichú prevádzku pri praní 47 dB a pri odstreďovaní 72 dB. Využíva systém i-Dos, AntiStain Plus aj SpeedPerfect. Má aj funkcu AquaStop zabraňujúcu pretečeniu práčky. Bubon waveDrum s vnútorným LED osvetlením. Využíva inteligentný systém Home Connect a hlasového asistenta Amazon Alexa. Funkcia Reload umožní pridať bielizeň aj počas prania. Práčka ponúka 16 pracích programov, ktoré si je možné jednoducho navoliť pomocou otočného voliča. TFT displej následne zobrazí všetky potrebné informácie. Hĺbka 59 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 12 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Zvážte aj tento produkt

Miele WWR 860 WPS Miele WWR 860 WPS

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Spredu plnená smart práčka Miele WWR 860 WPS má kapacitu patentovaného voštinového bubna pre pranie 9 kg bielizne s maximálnymi otáčkami odstreďovania 1600 ot./min. Ponúka 26 programov pre pranie. Maximálna hlučnosť dosahuje vďaka motoru ProfiEco pri praní 46 dB a pri odstreďovaní 68 dB. Inteligentná práčka Miele WWR 860 WPS disponuje dávkovačom TwinDos a dávkovaním pomocou kapsúl CapDosing. Je vybavený systémom Watercontrol, množstevnou automatikou, detskou poistkou a možnosťou zablokovania pomocou PIN. Ovládate ju pomocou dotyku doplneného šikmým displejom. Môžete ju ovládať aj na diaľku pomocou WiFiConnect a ShopConnect.

Základné parametre

  • Kapacita bubna: 9 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
  • Počet programov: 26

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Inteligentný spotrebič

Praktická spredu plnená smart práčka Siemens WM16XEH1CS sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 10 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1600 ot./min. K dispozícii má mnoho inteligentných technológií, ktoré vám pomôžu pri starostlivosti o bielizeň.

Home Connect: domáce spotrebiče so smart pripojením

Spredu plnená práčka Siemens WM16XEH1CS využíva inteligentný systém Home Connect. Systém využíva Wi-Fi pre prepojenie vašich domácich spotrebičov so smart telefónom alebo tabletom, na ktoré vám budú zasielané notifikácie priamo z vášho spotrebiča. Vďaka tomu môžete spotrebič diaľkovo zapnúť/vypnúť alebo ovládať dôležité funkcie. Práčku dokážete prepojiť aj s inými spotrebičmi vo vašej domácnosti prostredníctvom služieb IFTTT, iHaus, Magenta Smart Home. 

Pracie programy

V menu si môžete vybrať jeden zo 16 pracích programov, medzi ktorými sa nachádzajú štandardné aj špeciálne programy. Využijete aj rýchle programy (15 a 30 minútový) pre menší objem oblečenia či špeciálny program pre alergikov. AntiStain program vám umožní počas prania odstrániť až 16 najčastejších typov škvŕn bez nutnosti použiť špeciálne pracie prostriedky určené na škvrny.

  • štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie

  • automatický program: senzoricky riadené pranie a dávkovanie

  • špeciálne programy: odčerpanie, džínsy/tmavá bielizeň, pamäť, outdoor/impregnácia, odstreďovanie, mix, plákanie, super 15'/30', automatický program jemný, automatický program, powerSpeed 59', čistenie bubna s funkciou pripomenutia, košele/blúzky

Program pre outdoorové oblečenie

Práčka je vybavená špeciálnym pracím programom pre outdoorové oblečnie a nepremokavé textílie. Vaše lyžiarske bundy alebo turistické nohavice vyperiete odteraz bez strachu z ich poškodenia. Pri praní sa využívajú špeciálne pohyby bubna a optimálna teplota. 

Bez škvŕn 

Práčka Siemens disponuje praktickým programom stainRemoval, ktorý vám pomôže pri odstraňovaní až 16 druhov škvŕn aj bez použitia špeciálnych pracích prostriedkov. Pri praní si program nastaví optimálnu teplotu vody pomocou teplotného čidla a taktiež nastaví optimálny počet otáčok.

Automatické dávkovanie

S inteligentným systémom dávkovania i-Dos budete vždy vedieť, koľko pracieho prostriedku je potrebné na prací cyklus. Po naplnení systém automaticky určí množstvo tekutého pracieho prostriedku a vody pre optimálne vypranie. Vyhodnocuje to aj na základe vloženej bielizne a stupňa jej znečistenia.

iQdrive: úsporný motor 

Energeticky úsporný a tichý motor s 10-ročnou zárukou. Tieto efektívne a tiché bezuhlíkové motory sú už viac ako 25 rokov sústavne vyvíjané, testované a vyrábané vo vlastnej továrni v Michalovciach na Slovensku. Vďaka ich konštrukčnému riešeniu s využitím permanentných magnetov je eliminovaný hluk, vibrácie a motor zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť.

Pripojené súbory

IL_SK_2072353 [*.pdf, 986.8 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 10 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
Počet programov: 16
iMaximálna hĺbka: 59 cm
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 87,5 cm
Hĺbka: 59 cm
Hmotnosť: 84,758 Kg
iMaximálna hĺbka: 59 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 47 dB
Hluk pri odstreďovaní: 72 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 10 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 201 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 49 L
Celková spotreba: 0,98 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 167 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 12100 L
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 67 kWh
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: WM16XEH1CS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore