Siemens WT47X940EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 289,00 €

Pôvodná cena 1 515,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 25,78 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Ak hľadáte spoľahlivú smart sušičku bielizne, Siemens WT47X940EU bude skvelou voľbou. S energetickou triedou A+++ je mimoriadne šetrná nielen k Vašej peňaženke, ale rovnako aj k životnému prostrediu. S tepelným čerpadlom zaručuje naozaj perfektné výsledky a dokonale vysušené šatstvo bez poškodenia. Vďaka ergonomicky naklonenému ovládaciemu panelu je voľba programov či iných funkcií oveľa komfortnejšia. Určite oceníte ovládanie vašej sušičky bielizne bez ohľadu na to, kde sa nachádzate - pomocou jednoducho použiteľnej aplikácie Home Connect (dostupné pre iOS a Android). Úroveň hluku dosahuje 61 decibelov. Vnútorné LED osvetlenie pôsobí mimoriadne efektne.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 15 %
Popis produktu

 

 

SoftDry bubon

Chráňte svoje šatstvo pred znehodnotením a zaobstarajte si túto kvalitnú smart sušičku Siemens WT47X940EU. S unikátnym systémom softDry zaisťuje stály prúd vzduchu a konštantnú teplotu. Oceníte ho predovšetkým pri jemnej a háklivej bielizni. Prehnuté unášače efektívne rozvádzajú teplý vzduch a zaobchádzajú s odevom mimoriadne ohľaduplne. Vďaka vylepšenej povrchovej úprave bubna bielizeň po ňom ľahko kĺže. K tejto smart sušičke bielizne je možné zakúpiť zvlášť ako užitočného pomocníka aj smart práčku plnenú spredu Siemens WM14U840EU.

Kôš

V prípade potreby vysušenia či už obuvi a vlny, zaručene oceníte kôš, ktorý je pevne osadený vo vnútri sušičky vo vodorovnej polohe. Počas prevádzky sa s bubnom neotáča, len si plní svoju funkciu. Hrubší vlnený sveter sa vďaka rovnomernej kumulácii teplého vzduchu vysuší behom dvoch hodín. 

Displej

Dostatočne veľký a dobre čitateľný LED displej zvyšuje komfort ovládania tejto inteligentnej sušičky Siemens WT47X940EU. Počas celej doby Vás spoľahlivo informuje o priebehu sušenia - či už o čase, nastavenej teplote alebo počte otáčok. Samozrejme prostredníctvom neho možno zvoliť niektorú z prídavných funkcií ako je napríklad odložený štart. 

Programy

Smart sušička bielizne Siemens WT47X940EU je vybavená množstvom skvelých programov, ktoré zaručene mnohokrát využijete. špeciálne programy: vlna krátky, mix, sušení v koši, topánky v koši, outdoor, uteráky, prikrývky, vankúše, džínsy, časový program teplý, časový program studený, bavlna, nekrčivá bielizeň, spodná bielizeň, super 40', košele/blúzky, jemné
špeciálne funkcie: ľahké žehlenie, detský zámok 3 s, myFavorite, dĺžka programu, vzdialený štart, šetrné sušenie, akustický signál, prispôsobiť sušenie, cieľ sušenia, odložený štart

Home Connect

Smart sušičku Siemens WT47X940EU môžete skontrolovať odkiaľkoľvek. S pomocou aplikácie Home Connect budete vždy presne vedieť, či je vaša bielizeň už hotová alebo nie, a nikdy sa už nebudete musieť ísť na sušičku niekoľkokrát zbytočne pozrieť, aby ste zistili, že ešte stále suší. A až bude hotovo, dokonca vám spotrebič pošle oznámenie.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 61,5 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 9 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka: 64,4 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,7 cm
Výška: 84,2 cm
Hĺbka: 61,5 cm
Hmotnosť: 55 Kg
Maximálna hĺbka: 64,4 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Vlna
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.sušenia: B

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: dotykom
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 61 dB

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: WT47X940EU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore