Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Zachyťte svoje zážitky vo full HD

Outdoorová kamera SJCAM SJ4000 je vybavená kvalitným snímačom, ktorý dokáže nahrávať video až vo FullHD rozlíšení, čiže 1920x1080 obrazových bodov so 30 snímky za sekundu. V prípade, že striktne nepožadujete fullHD rozlíšenie a budete chcieť ušetriť miesto na pamäťovej karte, dáva vám táto kamera možnosť voľby kvality záznamu a to buď HD rozlíšení 720p s až šesťdesiatich snímky za sekundu alebo VGA 848x480 pixelov, tiež až s šesťdesiatich snímky za sekundu. Kamera navyše disponuje širokouhlou šošovkou, ktorá je schopná zachytiť obraz až v 170°.

Natáčajte svoju jazdu v aute alebo napríklad zoskok padákom

S touto kamerou zaobstaráte tiež skvelé zábery z vášho auta. Môžete si buď nahrať vašú športovú jazdu, alebo nejaký závod, ale tiež môže byť táto kamera skvelým pomocníkom v dnešné chaotické prevádzke. Kameru upevníte prakticky na čokoľvek, vďaka naozaj bohatému príslušenstvu, môžete si teda nahrať napríklad váš zoskok padákom, alebo jazdu na horskej dráhe.

Využívajte kameru na plno vďaka bohatému príslušenstvu

S kamerou SJCAM SJ4000 dostanete veľa príslušenstva, vďaka ktorému vašu kameru umiestnite kamkoľvek. Medzi príslušenstvom je napríklad úchyt na opasok, súprava úchytov pre rôzne pripojenia, nalepovacie úchyty alebo popruhy so suchým zipsom, ktoré využijete napríklad na nalepenie na vašu cyklistickú alebo lyžiarsku prilbu. Ďalej sú v príslušenstvu tiež sťahovacie pásky, istiace lanko alebo lepiace vankúšiky. Samozrejmosťou je tiež čistiaca handrička, ktorá zabezpečí, že budete mať vždy perfektne čistú šošovku kamery.

Displej pre prehranie záznamu

SJCAM SJ4000 je vybavená 1,5" TFT displejom s rozlíšením 960x240 obrazových bodov. Na tomto displeji sa bude odohrávať všetko nastavenia vašej kamery, navyše je tu možnosť si prehrať nahraný záznam priamo v kamere a to dokonca aj so zvukom, pretože kamera má zabudovaný malý reproduktor. Displej je skvelý k rýchlej a jednoduchej editácii videa, môžete sa kedykoľvek pozrieť či je váš záznam dostatočne kvalitný a v prípade neúspechu ho ihneď zmazať a uvoľniť tak miesto pre ďalšie lepšie a kvalitnejšie.

Vodeodolné púzdro

Ak ste milovníkov vodných športov alebo potápanie a chcete sa so svojimi priateľmi a kamarátmi podeliť o svoje zážitky, je SJCAM SJ4000 skvelou voľbou aj pre vás. Ku kamere totiž získate tiež vodeodolné puzdro, ktoré schopné ochrániť vašej kameru až do tridsaťmetrovej hĺbky. Nech sa budete potápať v oceáne, mori alebo proste len v  rybníku, bude vaša kamera vždy pripravená na zachytenie všetkých dôležitých okamihov, ktoré sa budú diať nielen pod vodnou hladinou.

Vymeniteľná batéria

Či už pôjdete do divočiny alebo na kraj sveta, môžete mať vždy so sebou dostatok energie pre vašú skvelú kameru a to vďaka vymeniteľné batérii. Štandardná Li- ion batéria má kapacitu 900 mAh, tá postačí na cca 80 minútovú prevádzku. Ku kamere je možné si dokúpiť záložné batérie, alebo jednoducho ju môžete dobíjať cez USB kábel z klasickej nabíjačky do elektrickej siete a v prípade, že nebudete mať po ruke elektrinu, je možné kameru nabíjať aj z powerbanky.

Krásne fotografie

S kamerou SJCAM SJ4000 môžete tiež fotografovať. Aj u fotenia je možné nastaviť niekoľko rôznych kvalít fotografií. Najvyššou možnou kvalitou je 4000x3000 obrazových bodov, ktoré predstavuje 12 MPx rozlíšenie, ďalšie možnosti sú 8 MPx, 5MP, 3 MPx, 2MPx - širokouhlé (1920x1080), 1,2 MPx a VGA. Kamera tiež ponúka bonusové funkcie. Nechýba samospúšť na 3-60 sekúnd, sekvenčné snímanie troch, piatich a desiatich snímkov za sekundu alebo tiež automatické fotografovanie každých 3-60 sekúnd.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iCelkový počet megapixelov: 12 Mpx
iWi-Fi: Nie
iGPS: Nie
Rozlíšenie: 12 mpx
Odolné prevedenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sj cam
iSmart: Áno
Odolné prevedenie: Áno

Display/Grafika

Displej: LCD
Dotyková obrazovka: Nie
iTyp rozlíšenia: Full HD
Vstavaný displej: Áno

Obrazový senzor

iCelkový počet megapixelov: 12 Mpx
Rozlíšenie: 12 mpx

Operačný systém

Podporované operačné systémy Windows: Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic
Podporované operačné systémy Mac: Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite

Stabilizátor obrazu

Rozlíšenie fotografií: 264 x 2448\n2560 x 1920\n2048 x 1536\n1920 x 1080\n1280 x 960\n640 x 480
Režim sériového snímania: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Nie
Typ konektora HDMI: micro HDMI

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná

Multimedia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkcie

iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SDHC

Batérie

Kapacita batérie: 900 mAh

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: micro SD

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Blesk

Vstavaný blesk: Nie

Fotoaparát

Max.rozlíšenie fotografií: 12000000 px

Ostatné

Kód produktu: SJCAM SJ4000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore