Plantui 6 Smart Garden biela

Cena:
229,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,58 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Inteligentný kvetináč Plantui 6 Smart Garden v modernom bielom prevedení vám umožní vypestovať si až 6 druhov zeleniny/rastlín naraz. Nie je treba žiadna zemina ani časté polievanie proces hydropónie sa o to postará. Pre chutnosť a zdravie zeleniny tu funguje automatické zavlažovanie 1-7 krát denne a osvetlenie pomocou 18 LED svetiel, ktoré zabezpečia fotosyntézu. Živiny im dodávajú špeciálne kapsuly, samostatne predajné, obsahujúce semená bylín, ktoré stačí vložiť na vyhradené miesta. Pomocou aplikácie môžete kontrolovať celý proces rastu aj množstvo svetla a zálievky, vám už ostáva sem tam doplniť vodu do 3 litrovej nádržky a zozbierať si čerstvú a chutnú zeleninu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Inovácia vo svete pestovania 

Aj keby ste s pestovaním nemali žiadne skúsenosti, vďaka Plantui Smart Garden 6 si dokážete vypestovať chutnú a zdravú zeleninu, kedykoľvek si to budete želať. Už nebudete potrebovať množstvo zeminy, objemné kvetináče či neustále zalievanie. Aby ste dosiahli výborné výsledky pri pestovaní vašej zeleniny stačí naplniť 3 litrovú nádržku vodou so živinami a meniť výškové nástavce na základe fázy rastu od klíčenia (21 cm) cez rast (30 cm) až po finálnu formu (37 cm). Príkon zariadenia je 9 W a spotreba energie ročne 60 kWh. Veľmi nízka hlučnosť 50 dB a moderný dizajn spolu vytvárajú nielen praktický, ale aj dizajnovo vhodný doplnok do akejkoľvek domácnosti. 


6 rôznych druhov v 1 balení

Ako už názov napovedá inteligentný kvetináč Plantui Smart Garden 6 zvládne pestovanie až 6 rozličných druhov zeleniny, šalátov, byliniek či iných rastlín počas celého roka. Jednoducho vložíte kapsule so semenom do jedného zo šiestich priestorov, ktoré sa dajú rozšíriť na 12 dokúpením príslušenstva Plantui. O ich zdravý progres rastu sa postará proces hydropónie, dodávajúc živiny rovnomerne a podľa potreby prostredníctvom obohatenej vody. Dosiahnete tak potešujúci zážitok z pestovania a vynikajúce výsledky bez veľkej námahy.


Plne automatické a intuitívne 

Automatizácia systému je vytvorená tak, aby ste mali čo najviac kontroly, bez každodenných starostí typického pestovania. Zavlažovanie je automatické a pohybuje sa v rozmedzí 1-7 krát denne čerpaním z 3 litrovej nádržky. Spolu s automatickým, fotosyntetickým svetelným spektrom, využivajúcim 18 LED svetiel, sa mení podľa toho v akom štádiu rastu sa zelenina nachádza, čím dostane tú správnu veľkosť a kvalitu. Cyklus dňa a noci nastaví zariadenie tak, aby sa automaticky vyplo na 8 hodín spánku a dá sa meniť podľa vašej potreby. Aplikácia Plantui Smart Garden™ sa postará o nastavenie fáz, ktoré sa dajú meniť aj manuálne. V prípade odchodu na dovolenku si tak môžete spomaliť rast tak, aby ste sa vrátili domov k čerstvej a chutnej zelenine alebo bylinkám. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Farba: biela
Priemer: 35 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Plantui
iSmart: Áno
Objem vodného zásobníka: 3000 ml

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Priemer: 35 cm

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,8 m

Ďalšie parametre

Tvar kvetináča: Okrúhly

Ostatné

Kód produktu: SG6-W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore