Honor smart hodinky

Milujete šport? Chcete také smart hodinky, ktoré budú zvládať viac než športové funkcie a nechcete ich zložiť z ruky ani pri pracovných povinnostiach? Smart hodinky Honor vás určite nesklamú!

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

O kategórii

Inteligentné hodinky Honor = elegantné smart sport watch

Spoločnosť Honor založenú v roku 2013, ktorá je súčasťou spoločnosti Huawei, netreba dvakrát predstavovať. V súčasnosti sa zaraďuje medzi najväčšie značky smartfónov v Číne.  Jej fanúšikovia  si ju obľúbili pre neustálu snahu o rozvoj v oblasti kreativity, dizajnu technológií a inovácií. To platí aj pri Honor smart hodinkách, ktoré predstavujú skutočne štýlové kúsky. Navyše potešia nielen každého milovníka športu, ale aj nadšencov dizajnu a elegantných doplnkov.

Už dlhšie rozmýšľate nad hodnotením kvality vášho spánku? So smart hodinkami Honor Watch Magic môžete veľmi podrobne analyzovať váš spánok a jeho jednotlivé fázy prostredníctvom certifikovanej technológie TrueSleep. Navyše s funkciou Find my phone veľmi ľahko nájdete aj váš stratený telefón.

Honor Watch Magic 2, smart hodinky s množstvom funkcií

Hľadáte fantastickú výdrž na jedno nabitie? Potom si určite prídete na svoje s druhou generáciou hodiniek Honor Watch Magic 2, často prirovnávanými k Huawei Watch GT2, ktoré ponúkajú množstvo funkcií a výbornú výdrž. Na trhu ich nájdete dostupné v 46 mm a 42 mm veľkosti. Ak pokukujete po spoľahlivých, kvalitných a elegantných zariadeniach, potom sú smart hodinky značky Honor pre vás tou správnou voľbou.