iOS smart hodinky

Jednoduchosť, pohodlie a intuitívne používanie. Atribúty, vďaka ktorým je mobilný operačný systém iOS (prvýkrát predstavený v roku 2007) tak obľúbený. Hľadáte smart hodinky kompatibilné práve s týmto operačným systémom? Vyberte si z pestrej ponuky na Nay.sk!

Filtrovať

Bezdrôtové nabíjanie

Dotyková obrazovka

Podporovaný OS

iSlot pre pamäťovú kartu

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 296 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

iOS a inteligentné hodinky Apple

Rozhodli ste sa aj vy zainvestovať do kvalitných smart hodiniek? Základným parametrom pri  výbere je zvoliť si hodinky s takým operačným systémom, ktorý je kompatibilný s vaším telefónom. Ak ste fanúšikom „jabĺčka“ a doma vlastníte obľúbený iPhone, bude pre vás najvýhodnejšou variantou práve Apple Watch rôznej generácie. Všetky inteligentné hodinky tejto spoločnosti sú dokonalo zohrané, a preto bude aj kompatibilita s vaším mobilným telefónom bezproblémová

Spojenie elegancie, prepracovanej techniky a minimalistického dizajnu vás určite nenechá chladnými. Navyše, ich môžete využiť aj na meranie športových aktivít, monitoring spánku či pri počúvaní vašej obľúbenej hudby v spojení s AirPods a Apple Music. 

Dámské aj pánske smart watch kompatibilné s iOS

Máte operačný systém iOS, ale pozeráte sa po hodinkách iných značiek, ako je Apple? Okrem veľkej ponuky rôznych modelov si môžete vybrať napríklad aj z ponuky Huawei (napríklad Huawei Watch GT2), ktorých smart hodinky sú kompatibilné aj s operačným systémom iOS. Dámam zas môže ulahodiť model Xiaomi Amazfit GTS v zlatom prevedení.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore