Smart hodinky na beh

Aj vy milujete beh a myslíte to s ním naozaj vážne? Chceli by ste aj naďalej zlepšovať svoj športový výkon? Je čas vybrať si bežecké smart hodinky!

Filtrovať

Bezdrôtové nabíjanie

Dotyková obrazovka

iSlot pre pamäťovú kartu

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 322 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Skvalitňujte svoje výkony s bežeckými smart hodinkami

Zbožňujete ten pocit, keď sa po bežeckom tréningu vrátite domov síce unavený, ale s čistou hlavou? Behanie je ten najjednoduchší spôsob ako sa udržať v kondícií a redukovať stres. Nie nadarmo sa beh v súčasnosti teší tak veľkej obľube. Chcete sledovať svoj bežecký tréning? So smart bežeckými hodinkami nielenže zlepšíte svoj výkon, ale budete mať aj svojho osobného trénera stále so sebou. 

Ste milovníkom nadupaných funkcií? Smart hodinky Garmin vďaka meraniu spálených kalórií aj dĺžky a kvality spánku ulahodia každému športovému nadšencovi. Modelové rady Fénix či Forerunner sú určené rovnako tak amatérskym, ako aj profesionálnym športovcom. Na svoje si nadšenci behu a športu prídu aj so smart hodinkami značky Huawei a modelovou radou Huawei Watch GT a Huawei Watch GT2. 

Vodotesné smart hodinky nie len na beh

Hľadáte vodotesné inteligentné hodinky, s ktorými by ste si mohli užiť množstvo športových aktivít? Smart hodinky Amazfit T-Rex vás očaria svojou odolnosťou v tých najnáročnejších podmienkach. Okrem vody odolajú aj extrémnym teplotám a vlhkosti. Vybehnúť s nimi teda môžete aj v daždi a dávať dole ich nemusíte ani vtedy, keď idete do sprchy po bežeckom tréningu.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore