Smeg KLF03BLEU 50´s Retro Style


Rýchlovarná kanvica, Objem: 1700 ml, Materiál: oceľ, Príkon: 2400 W, Automatické vypnutie, Ochrana proti vyvar. vody, Ochrania proti prehriatiu. Viac info


Cena 189,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Rýchlovarná kanvica Smeg KLF03BLEU 50´s Retro Style v hravom dizajne 50. rokov s kapacitou 1,7 litra pristane každej kuchyni, nielen tej retro. S jej pomocou si ľahko pripravíte 7 šálok čaju. Pochváliť sa môže Soft otváraním viečka na dotyk. Rukoväť a základňa sú vyrobené z plastu v úprave lešteného chrómu, hubica a spínacia páčka z nerezovej ocele. Čierna farba.

Rýchlovarná kanvica Smeg KLF03BLEU 50´s Retro Style

  • Objem: 1,7 l
  • Soft otváranie viečka na dotyk 
  • Ochrana proti chodu naprázdno – automatické vypnutie pri absencii vody
  • Plnohodnotná základňa 360° 
  • Vyberateľný filter vodného kameňa
  • Skryté výhrevné teliesko
  • Protišmyková ochrana základne 
  • Viditeľný indikátor vody l/šálky
  • Automatické vypnutie pri dosiahnutí 100 °C
  • Príkon: 2400 W

Roztancuje každú kuchyňu

Kanvica Smeg KLF03BLEU 50´s Retro Style s objemom 1,7 l (7 šálok) s čistým a jemným retro dizajnom v hravom štýle 50. rokov, vám spríjemní každú chvíľku, ktorú s ňou strávite. Urobí výnimočným každý moment, kedy ju použijete, od raňajok až po popoludňajší čaj, cez rýchlu desiatu až po pokojný večerný relax. Vodu na váš obľúbený nápoj vám uvarí rýchlo a efektívne. Skrátka SMEG.

SMEG jedinečnosť tkvie v detaile

Small but with a strong personality – síce malé, ale veľmi osobité. Tak by sa dali stručne charakterizovať malé domáce spotrebiče, idúce na retro vlne 50. rokov. Ich kompaktný vzhľad, premyslený do poslednej skrutky, upúta na prvý pohľad všetkých ctiteľov kvalitného dizajnu. Zmení atmosféru každej miestnosti, do ktorej ich umiestníte, na hravo farebnú, plnú oblých línií, čistých, ale zároveň zmyselných kriviek a hrejivých spomienok. Tieto oblé kompaktné prístroje sú určené nielen pre všetkých, ktorí ako šéfkuchári kraľujú svojej kuchyni, ale aj pre tých, čo chcú napríklad len občas použiť skutočne krásne a pritom vysoko fuknčné zariadenie s excelentným výkonom po všetkých stránkach.

Módna elektro ikona

Kolekcia malých domácich spotrebičov od doby svojho uvedenia na trh v roku 2014 zbiera jednu cenu za druhou. Tvarovo vychádzajú z roztomilého vintage dizajnu 50. rokov, podobne ako veľmi úspešné chladničky, ale pritom majú svoj vlastný, hravo elegantný štýl. V roku 2017 na úspešnú retro radu nadviazala aj farbami hýriaca kolekcia Sicily is my love, na ktorej farebnom prevedení sa podpísalo excelentné návrhárske duo Dolce & Gabbana.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál oceľ
Zvuková signalizácia Nie
Príkon 2400 W
Nastaviteľná teplota Nie
Objem 1700 ml

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Smeg KLF03BLEU 50´s Retro Style

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami