Solis 977.45 4v1


Značka: Solis, Príkon: 650 W, Nastaviteľná teplota: Áno, Nepriľnavý povrch: Áno, Chladený úchyt: Nie, Zdroj tepla: elektrický, Vymeniteľné platničky: Nie, Typ grilovací plochy: hladká aj rebrovaná Viac info


Cena 109,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

SOLIS 977.45 4v1 je kombinácia stolného grilu, raclette, mini wok a mini palaciniek v jednom prístroji. Obojstrannú grilovaciu dosku môžete použiť na klasické grilovanie mäsa, rýb, zeleniny alebo ju jednoducho otočiť a pripraviť si ázijské jedlá na woku alebo palacinky. Na svoje si prídu aj fanúšikovia švajčiarskej špeciality raclette. Nepriľnavý povrch, ktorým je gril vybavený Whitford xylán teflón, je odolný voči vysokým teplotám a poškriabaniu a navyše sa jednoducho čistí. Praktický kovový podstavec je užitočný nielen z hľadiska bezpečnosti pri grilovaní, ale je možné využiť ho aj ako odkladaciu studenú zónu. Vďaka prepájaciemu káblu jednoducho môžete prepojiť až 3 grily Solis 4v1, čo je ideálne riešenie pre dlhý a úzky stôl.

Solis 977.45 4v1 

 • Kombinácia stolného grilu, raclette, mini wok a mini palaciniek v jednom zábavnom prístroji
 • Jedinečný Whitford Xylan nepriľnavý povrch
 • Jednoduché čistenie, možné umývať v umývačke riadu
 • Telo z nerezovej ocele
 • Plynulé nastavenie teploty
 • Svetelný indikátor pripravenosti
 • Obojstranná grilovacia plocha (hladká a vrúbkovaná/na panvičky a mini palacinky)
 • Studená zóna na odloženie panvičiek
 • Výkon: 650 W
 • Rozmery produktu: 45 x 15 x 16 cm
 • Priemer kruhu na mini palacinky: 11 cm
 • Možnosť spojiť až tri Solis 4v1 grily k sebe a stále využiť len jednu elektrickú zásuvku

Pre príjemné večery s rodinou a priateľmi

Stolný gril 4 v 1 môže byť upravený tak, aby vyhovoval vašim potrebám a vďaka obojstrannej doske na grilovanie nie sú takmer žiadne obmedzenia na kulinárske dobroty. Či už ide o grilované mäso a ryby, raclette, ázijské jedlá z mini woku alebo sladké palacinky, všetko je možné. Grilovacia doska je na polovici hladká a na polovici vrúbkovaná, na prípravu mäsa, rýb a zeleniny podľa potreby. Môžete jednoducho prepojiť až tri grily, čo je ideálne riešenie pre dlhý a úzky stôl.


Nepriľnavý povrch Whitford Xylan

Nepriľnavý povrch na mini wok i raclette panvičkách a grilovacej doske umožňuje veľmi jednoduché čistenie vodou a suchou kuchynskou utierkou. Povrch Xylan je extrémne odolný voči poškodeniu a vysokým teplotám. Solis využíva na grilovacích plochách dvojitú vrstvu tohto unikátneho materiálu. Odnímateľnú grilovaciu plochu je možné nielen jednoducho zložiť a umyť pod tečúcou vodou, ale tiež v umývačke riadu. 


 
Praktická studená zóna

Stolný gril Solis 4 v 1 stojí na praktickom kovovom podstavci, ktorý nielen chráni Váš stôl pred sálavým teplom v priebehu používania, ale slúži aj ako studená zóna. Stačí položiť používané panvičky do studenej zóny počas prestávky v hodovaní, takže na stole bude viac miesta a čisto. 

Legendárna švajčiarska značka s dlhoročnou tradíciou

Solis je švajčiarska spoločnosť s dlhou a bohatou tradíciou. Už viac než 110 rokov úspešne zavádza na trh malé kuchynské spotrebiče a produkty beauty segmentu. Dlhodobé skúsenosti umožňujú Solisu prinášať na trh nové, bezpečné a inovatívne produkty.

Výnimočná úroveň kvality, designu a funkčnosti 

Solis ponúka široký výber užitočných domácich spotrebičov, ktoré majú nadčasový design a vysokú kvalitu a ktoré venujú zvláštnu pozornosť pohodliu a funkčnosti. To všetko je dosiahnuté prostredníctvom inovatívneho vybavenia a profesionálnej práce odborníkov a dizajnérov na najvyššej úrovni.

Súčasťou balenia:

 • 3x raclette panvička s nepriľnavým povrchom
 • 3x špachtľa
 • 3x mini wok panvička s nepriľnavým povrchom
 • prepojovací kábel (dĺžka 64 cm)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Solis
Príkon 650 W
Nastaviteľná teplota Áno
Nepriľnavý povrch Áno
Chladený úchyt Nie
Zdroj tepla elektrický
Vymeniteľné platničky Nie
Typ grilovací plochy hladká aj rebrovaná

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Solis 977.45 4v1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené