Solničky a koreničky

Štýlové soľničky a koreničky optimálne usporiadajú kuchyňu, korenia a bylinky. Mlynček na korenie a mlynček na soľ sa postarajú o čerstvú chuť a arómu do každého jedla. Ochucovanie sa s koreničkami a soľničkami stane veselou časťou varenia.

Kategórie produktov

O kategórii

Soľničky a koreničky do kuchyne

Soľničky a koreničky predstavujú optimálne riešenie na poriadok v kuchyni. Získajte prehľad medzi bylinkami a koreninami vďaka koreničkám a soľničkám. Sady malých sklenených či plastových nádob sa jednoducho napĺňajú. Vďaka originálnym stojanom budete mať vždy prístup ku každému koreniu, a tak sa dochucovanie jedla stane tou najobľúbenejšou časťou varenia. Niektoré stojany sa dajú točiť a koreničky si môžete pomenovať, aby sa vám bylinky a korenie nesplietli.

Koreničky do kuchyne podľa materiálov

Koreničky do kuchyne sa vyrábajú z rôznych materiálov.

  • Moderné keramické koreničky do kuchyne prestavujú štýlové riešenie do moderných kuchýň.
  • Klasické sklenené koreničky sú kvalitné a priesvitné, takže do kuchyne prinášajú poriadok a prehľad.
  • Drevené koreničky svojím originálnym dizajnom zapadnú do každej kuchyne. Drevo spraví z kuchyne útulné miesto, kam sa vždy budete s radosťou vracať.

Originalite a kreativite sa medze nekladú, a to platí aj pri koreničkách. Dnes ich nájdete vo všemožných dizajnoch, farbách a materiáloch. Výnimkou nie sú ani magnetické koreničky či oceľové nerezové soľničky.

Mlynček na korenie a soľ

Domáci mlynček na korenie dokáže prispôsobiť hrúbku mletia vašim potrebám. Mechanické mlynčeky na soľ a korenie ponúkajú možnosť nastavenia hrubosti. Po použití mlynčeka na korenie sa kuchyňa zaplaví čarovnou vôňou čerstvo namletého korenia, a tak jedlo dodá plnú a intenzívnu chuť a arómu, ktorá sa nedá porovnať kupovaným mletým korením.

Elektrický mlynček na soľ a korenie

Elektrický mlynček na korenie a soľ ponúka ešte jednoduchšiu manipuláciu ako mechanický mlynček na korenie. Pohodlné používanie namelie čerstvé korenie a soľ už za pár sekúnd. LED osvetlenie pre jednoduché a správne dávkovanie a elektrický systém zapadne do každej modernej kuchyne. Samozrejmosťou je nastavenie jemnosti mletia a ovládanie jednou rukou. Napájanie môže fungovať na baterky alebo dobíjanie.