Sonos Arc biely


Soundbar, Farba biela, 5.0 kanálový, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Google Assistant, 1 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup, DOLBY Atmos. Viac info

Farba


NAY Extra cena 899,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 100,00 €.

Cena 999,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 20,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Moderný soundbar Sonos Arc v bielom farebnom prevedení sa stane dizajnovou ale aj praktickou súčasťou vašej obývacej izby a vašej zábave vdýchne fantastický pohlcujúci zvuk vďaka podpore Dolby Atmos. Vaše obľúbené filmy alebo hry si vychutnáte s dramatickou čistotou, detailmi a hĺbkou. Ovládať ho môžete jednoducho pomocou diaľkového ovládača vašej TV, hlasom, aplikáciou Sonos, prípadne cez Apple AirPlay2. Tenký dizajn zaručuje, že dokonale zapadne pred váš televízor bez toho, aby tienil obraz, ale taktiež môže byť namontovaný na stenu. Ako doplnkové príslušenstvo je možné zakúpiť aj špeciálny držiak s upevnením na stenu. Disponuje 11 zosilňovačmi triedy D, 8 eliptickými basovými reproduktormi, 3 výškovými reproduktormi a mikrofónovým poľom s ďalekým dosahom.

Prémiový inteligentný soundbar

Soundbar Sonos Arc s podporou Dolby Atmos prinesie do vašej obývačky fantastnický realistický zvuk. Ovládať ho môžete pomocou diaľkového ovládača vašej TV, hlasom, aplikáciou Sonos, prípadne cez Apple AirPlay2.

3D zvuk s Dolby Atmos

Vychutnajte si show, filmy a hry s detailným a pohlcujúcim zvukom Dolby Atmos. Zvuk z reproduktorov smeruje nahor a vytvára viacrozmerné zvukové pole, ktoré prúdi okolo vás. Každý šepot či výbuch bude znieť s dramatickou čistotou, detailmi a hĺbkou.

Realistický zážitok z počúvania

Tento výkonný soundbar vytvára päť horizontálnych fázových kanálov, ktoré brilantne prinášajú zvuk do uší zo všetkých smerov v každom okamihu.

Vyladené k dokonalosti

Technológia ladenia s tromi hranami optimalizuje zvuk pre jedinečnú akustiku miestnosti, v ktorej je umiestnený Arc, kalibruje výškové kanály pre presnú lokalizáciu.

Ponorte sa do hudby

Streamujte hudbu, rádia, podcasty a ďalší obsah z vašich obľúbených hudobných služieb pomocou aplikácie Sonos alebo Apple AirPlay 2, keď je TV vypnutá.

Hlasové ovládanie

Tento soundbar obsahuje zabudovaných hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Assistant, vďaka čomu môžete jednoducho prehrávať hudbu, vypočuť si správy či nastaviť budík bez použitia rúk. 

Primontovateľný na stenu

Magnetický senzor deteguje, keď Sonos Arc pripevníte na stenu pomocou voliteľného držiaku a nastaví ekvalizér tak, aby zmiernil basové rezonancie.

Unikátne vlastnosti

 • 11 digitálnych zosilňovačov triedy D 

 • 8 eliptických basových reproduktorov - zaistia mohutné basy, ako aj realistické podanie stredného pásma a hlasových frekvencií

 • 3 precízne natočené výškové reproduktory - vytvárajú presné vysoké frekvencie a krištáľovo čisté dialógy

 • Mikrofónne pole s ďalekým dosahom - využíva pokročilé formovanie lúčov a viackanálové potlačenie ozveny, takže váš hlasový asistent sa ľahko aktivuje

 • Softvér Trueplay - dynamicky prispôsobí reproduktor akustike miestnosti (vyžaduje sa zariadenie iOS)

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 5

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Sonos Arc biely

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Lenka

6. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Dobra kvalita zvuku
 • Moderny dizajn
 • Najlepsii soundbar na trhu
 • Vyssia cena

Ivan

15. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


 • Kvalita zvuku
 • Kvalita produktu
 • Dizajn
 • Jednoduchost ovladania
 • Dolby atmos
 • Cena aj napriek akcii dost vysoka, ale plati sa za kvalitu

Perfektny soundbar-odporucam zakupit ku existujucim sonos reproduktorom. <br /> Kvalita priestoroveho zvuku je naozaj uzasna-odporucam!