Sonos Move čierny

Zobraziť


Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, USB port: Áno, Integr.čítačka kariet: Nie, Airplay: Áno, Typ reproduktora: 3 - pásmový, Počet reproduktorov: 1,


Cena 399,00 €

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Inteligentný bezdrôtový reproduktor Sonos Move v čiernom modernom dizajne ponúka vďaka vysokokvalitným komponentom dynamický a čistý zvuk obohatený o hlboké basy. Disponuje Bluetooth technológiou pre bezproblémové streamovanie obľúbených skladieb z vášho smartfónu či tabletu. Prehrávaná hudba je podporovaná širokopásmovým reproduktorom a dvojicou zosilňovačov Class-D, čo zaručí skvelú čistotu zvuku. Vďaka krytiu IP56 je odolný voči vlhkosti, takže ho môžete použiť aj na vonkajšej terase či v kúpeľni a odolný obal ho ochráni pred nárazmi a pádmi. Ovládanie je veľmi jednoduché – buď hlasom (Amazon Alexa, Google Asistent), aplikáciou či prostredníctvom AirPlay. Na hornom panely sa nachádzajú ovládacie prvky pre reguláciu hlasitosti a prepínanie skladieb.

Vysoko kvalitný zvuk

Zažite prekvapivo hlboké basy, širokú zvukovú scénu a automatické ladenie Trueplay, ktoré dokonale vyrovnáva zvuk tam, kde sa práve nachádzate a čo počúvate. Dva digitálne zosilňovače triedy-D sú vyladené tak, aby zodpovedali vodičom reproduktorov a akustickej architektúre. Výškový reproduktor vytvára ostrú a jasnú vysokofrekvenčnú odozvu, ktorá sa rovnomerne rozptyľuje pre mimoriadne široký zvukový obraz. Stredový basový reproduktor integrovaný do skrinky zaisťuje verné prehrávanie vokálnych frekvencií stredného rozsahu plus hlboké a bohaté basy.

Odolnosť IP56

Nerobte si starosti s náhodnými kvapkami alebo nárazmi. Reproduktor je vybavený stupňom krytia IP56 na ochranu pred prachovými časticami a postriekaním tekutinami. Komponenty Move sú navyše chránené proti nárazom odolným obalom.

Funkcie horného panela

Dotykové ovládacie prvky umiestnené na hornom panely slúžia na zvýšenie / zníženie hlasitosti, zmenu skladby, prehrávanie / pozastavenie hudby, stlmenie mikrofónu. LED dióda indikuje stav, stav stlmenia a hlasovú spätnú väzbu.

Jednoduché ovládanie

Reproduktor Sonos Move umožňuje ovládanie hlasom. Prostredníctvom hlasových asistentov Amazon Alexa či Google Asistent môžete svojmu zariadeniu povedať, čo má urobiť. Navyše máte k dispozícií aplikáciu Sonos a Apple AirPlay 2. Hudbu môžete streamovať cez Wi-Fi pripojenie alebo pomocou Bluetooth technológie, keď ste mimo domova.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
USB port Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Airplay Áno
Typ reproduktora 3 - pásmový
Počet reproduktorov 1

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Sonos Move čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Miloš

21. 5. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dobrá kúpa pri kupe som získal 40 bodov = 40 eur. ušetrené= zarobené.
  • na Slovensku Google neponúka službu hlasového ovládania

ok


Eric

14. 5. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Excellent product quality.
  • Easy to install
  • Easy to move, WiFi and Bluetooth connectivity allows to use Move everywhere!
  • Very good sound quality
  • none