Sonos One SL čierny

Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Nie, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Nie, Airplay: Áno, Typ reproduktora: 3 - pásmový, Počet reproduktorov: 1,

Farba


Cena 199,00 €

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný bezdrôtový reproduktor Sonos One SL v čiernom farebnom prevedení vnesie do vašej domácnosti bohatý zvuk, ktorý bude znieť čisto a jasne. Vďaka kompaktnému dizajnu ho zapasujete takmer do každého priestoru, či už ide o kuchynskú linku alebo poličku v kancelárii. Prehrávaná hudba je podporovaná dvomi zosilňovačmi triedy D, výškovým a stredovým basovým reproduktorom a ak spárujete dve zariadenia Sonos, poskytnú vám špičkový stereofónny zvuk. Tento model je odolný voči vlhkosti, takže ho môžete použiť aj na vonkajšej terase či v kúpeľni. Ovládanie je veľmi jednoduché – buď hlasom (cez Siri), aplikáciou, prostredníctvom AirPlay 2 či cez kapacitné dotykové ovládacie prvky.

Bohatý zvuk

Kompaktný reproduktor vám poskytne bohatý zvuk, ktorý zaplní miestnosti vašej domácnosti. Ovládať ho budete môcť pomocou aplikácie Sonos, Apple AirPlay 2 a ďalších. Je ako stvorený pre kvalitnú reprodukciu vašich obľúbených playlistov.

Zapadne do každej izby

Jeho kompaktný dizajn mu umožňuje zapasovať takmer do každého priestoru. Položte ho na kuchynskú linku alebo na poličku do kancelárie. Je odolný voči vlhkosti, takže ho môžete dať aj do kúpeľne alebo na záhradu.

Apple AirPlay 2

Streamujte zvuk priamo z vášho iPhonu alebo iPadu a požiadajte Siri, aby vám prehrala hudbu, na ktorú máte práve chuť. (samotný reproduktor hlasové ovládanie nemá, no vy ho hlasom ovládať môžete)

Stereofónny zvuk

Spárujte Sonos One alebo iný One SL v rovnakej miestnosti pre stereofónny zvuk a umocnenie preferovaných tónov. Môžete ich využiť aj ako zadné reproduktory domáceho kina s funkciami Playbar, Playbase alebo Beam. 

Funkcie a špecifikácie

  • Dva digitálne zosilňovače triedy D sú dokonale vyladené tak, aby zodpovedali vodičom reproduktorov a akustickej architektúre.

  • Jeden výškový reproduktor vytvára ostrú a jasnú vysokofrekvenčnú odozvu.

  • Jeden stredový basový reproduktor zaistí, že budete počuť prehrávanie vokálnych frekvencií stredného rozsahu plus hlboké a bohaté basy.

  • Nastaviteľné ovládanie basov a výšok vám umožňuje prispôsobiť si zvuk podľa jednotlivých miestností.

  • Reproduktor je odolný voči vlhkosti, takže ho môžete položiť aj do kúpeľne.

  • Disponuje kapacitnými dotykovými ovládacími prvkami pre jednoduchú manipuláciu. (zvýšenie/zníženie hlasitosti, predchádzajúcu/nasledujúcu skladbu, prehrávanie/pozastavenie)

  • Automatické aktualizácie softvéru

  • Wi-Fi

  • Ethernetový port

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Nie
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Airplay Áno
Typ reproduktora 3 - pásmový
Počet reproduktorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sonos One SL čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené