Sonos Ray biely

  • Doprava zadarmo

NAY Techbox roka 2022

NAY Techbox roka 2022

Nominácia Smart Home


Soundbar, Farba biela, Subwoofer: Nie, Bluetooth: Nie, Wi-Fi: Áno, Smart: Áno, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 0 × HDMI port, 1 × optický vstup, NFC: Áno, FM rádio: Nie, Dolby Digital, Ekvalizér: Nie. Viac info

Farba


Cena 299,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 30,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Kompaktný soundbar Sonos Ray v bielej farbe vás ohúri precízne vyváženým zvukom so zreteľnými dialógmi a hlbokými basmi, efektívnym ovládaním či praktickými aplikáciami.

Nabitý energiou 

Vychutnajte si dokonalú čistotu zvuku z kompaktného soundbaru, ktorý vyvažuje dva vysokovýkonné výškové reproduktory a pár precízne skonštruovaných basových reproduktorov s patentovanou technológiou proti skresleniu.    

  

Zreteľný dialóg

Vďaka vyladeniu poprednými hollywoodskymi zvukovými inžiniermi a softvéru Trueplay, ktorý prispôsobuje zvuk jedinečnej akustike vášho priestoru, vám zo sledovaného obsahu neunikne ani jediné slovo. Pre ešte väčšiu zreteľnosť zvuku zapnite nastavenie Zvýraznenie reči v aplikácii Sonos

Pokrokový dizajn pre dokonalé prispôsobenie 

Umiestnite soundbar do TV stojana alebo ho pripevnite na stenu. Všetky akustické komponenty smerujú dopredu, aby sa minimalizovalo rušenie z blízkych povrchov.      

Jednoduché nastavenie

Prejdite od rozbalenia k neuveriteľnému zvuku za pár minút. Stačí zapojiť napájací kábel, pripojiť televízor a otvoriť aplikáciu Sonos. Väčšinu práce urobí za vás.      

Dynamický zvuk, ktorý zvýrazní drámu

Cíťte sa ako uprostred príbehu alebo piesne s pokročilým spracovaním, ktoré vytvára prekvapivo širokú zvukovú kulisu a presne rozmiestňuje jednotlivé prvky v miestnosti.            

Spolupracuje s vaším televízorom

Pripojte soundbar prakticky k akémukoľvek televízoru s optickým výstupom a na ovládanie zvuku použite svoje existujúce diaľkové ovládanie. Ak chcete posunúť hranie hier na ďalšiu úroveň, pripojte svoj počítač.     

Streamujte aj hudbu

Keď je televízor vypnutý, prehrávajte hudbu, podcasty, rádio a audioknihy zo všetkých vašich obľúbených služieb cez WiFi pomocou aplikácie Sonos, Apple AirPlay 2, Spotify Connect a ďalších

Prispôsobte si zážitok z domáceho kina pomocou aplikácie Sonos

Zapnite funkciu Zvýraznenie reči pre ešte jasnejšie dialógy, keď postavy šepkajú alebo sa zosilňuje hudba. Zapnite si funkciu Nočný zvuk v aplikácii Sonos s cieľom znížiť intenzitu hlasných efektov a zachovať čisté dialógy, aby ste nikoho doma nerušili.     

Možnosť rozšírenia vášho zvukového systému

Vytvorte si postupom času dokonalý zvukový systém kombináciou reproduktorov Sonos. Cíťte sa viac ponorení so subwooferom a zadnými priestorovými reproduktormi a umiestnite reproduktory po celom dome, aby ste mohli počúvať vo viacerých miestnostiach.   

Bezplatná hudba na rádiu Sonos 

Objavte bezplatné zoznamy skladieb, originálne šou a tisíce živých staníc, ktoré sú pripravené na streamovanie z aplikácie Sonos hneď, ako ju nastavíte. 
 

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2022

NAY Techbox roka 2022

Nominácia Smart Home

0,0 / 5

0 recenzií Sonos Ray biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené