Sony BDP-S6700B (čierny)

Zobraziť


Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, Počet HDMI portov: 1, Miracast: Áno, 3D kompatibilita: Áno


Cena 145,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,90 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Špičkový, čierny Blu-ray prehrávač SONY BDPS6700B.EC1 pracuje so zvýšeným rozlíšením až 4K, technológiou LDAC a aj s možnosťou pripojenia cez Bluetooth, Wi-fi a s kompatibilitou so širokouhlovým formátom. Podporuje širokú škálu video formátov (AVI, MKV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4), audio formátov (AAC, MP3, WAV, WMA), foto formátov (PNG, JPEG, GIF, BMP) a formátov médií (Blue-ray, BD-R, BD-RE, BD-ROM, DVD-Video, DVD+R, DVD+RW, DVD+R DL, DVD+RW DL, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW, DVD-RW DL, Audio-CD, CD-R, CD-RW). Prehrávač obsahuje digitálny koaxiálny výstup, HDMI, USB vstup.

Zvýšenie rozlíšenia na úroveň 4K pre realistickú jasnosť obrazu

Sledujte svoje obľúbené filmy so zvýšením rozlíšenia až na úroveň 4K a štvornásobným množstvom detailov oproti Full HD. Pokročilý procesor videa pri pripojení ku kompatibilnému televízoru prevádza štandardné video na signál s rozlíšením takmer 4K (3840 x 2160). Osem miliónov pixelov vám zaistí ostrejší a detailnejší obraz s vyššou kvalitou, ktorá vám umožní posadiť sa bližšie k obrazovke a vychutnať si pocit, ako by ste boli priamo v kine.

Technológia TRILUMINOS ™ prináša živé farby

Objavte realisticky verné farby a tóny. Farebná technológia TRILUMINOS zaisťuje širšie viditeľné farebné spektrum, a ponúka tak živšie tóny a textúry. Odtiene jasne červené, morské modrej a smaragdovo zelené, ktoré sa ťažko reprodukujú, sú zobrazené absolútne verne, takže krajiny i vodné scenérie vyzerajú oveľa živšie. Tiež tváre vyzerajú lepšie, s vernejším zobrazením pleťových tónov.

Zlepšite zážitok zo sledovania s aplikáciou Video & TV sideview

Použite tablet alebo smartphone (so systémom Android alebo iOS) na ovládanie televízora, prechádzanie jednotlivými kanálmi a zisťovanie ďalších informácií o tom, čo práve sledujete - bez prerušenia sledovania. Aplikácia Video & TV sideview vám umožňuje tiež využívať sociálne siete: tweetujte svoj názor na napínavý finálový zápas, prípadne sledujte, čo hovoria iní fanúšikovia na váš obľúbený televízny program, to všetko v reálnom čase.

Počúvajte hudbu v inej miestnosti

Funkcia počúvania vo viacerých miestnostiach ovládaná aplikácií SongPal vám dopraje počúvanie rovnakého hitu vo všetkých miestnostiach vášho domova (verzia 3.0). Použite SongPal Link k zoskupenie vybraných zvukových projektorov a reproduktorov Sony do vášho prehrávača Blu-ray a môžete streamovať hudbu z rôznych hudobných služieb, počítača alebo siete DLNA do viacerých miestností svojho domova.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
Počet HDMI portov 1
Miracast Áno
3D kompatibilita Áno

Hodnotenie

4,8 / 5

9 recenzií Sony BDP-S6700B (čierny)

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Branislav

30. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • kvalita za rozumnú cenu
 • upscaler v DVD i BD režime

Zatiaľ krátko používané, ale zo Sony sme boli doteraz vždy spokojní.


Martin

20. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • kvalitný upscaler v DVD i BD režime
 • praktické prepojenie funkcií s TV Sony
 • spárovanie Bluetooth slúchadiel priamo s prehrávačom

Výborný prehrávač kúpený za NAYskvelejšiu letnú cenu ;-)<br /> Jeho prednosťou je kvalitný upscaler v DVD i BD režime a praktické prepojenie funkcií s TV Sony. Ponúka aj výnimočnú možnosť spárovania Bluetooth slúchadiel priamo s prehrávačom(!), čo je ideálnou vychytávkou pre fanúšikov nočného kina ☺<br /> Overené na vlastné uši so Sony WH-CH710N a Sennheiser PCX 550-II.<br /> Odporúčam!<br />


Juraj

21. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Upscaling na rozlíšenie 4k
 • Prehrávanie SACD
 • Cena
 • Málo aplikácií (ale sú tam aspoň Netflix, YouTube, Spotify, DW, Berliner Philharmoniker)
 • Nepresná detekcia miesta používania (pri nastavení aplikácie Meteo detekuje polohu o 20 km ďalej)
 • Absencia menu v slovenčine
 • Absencia optického výstupu

Prístroj prehrá všetky bežné formáty CD/DVD/BD médií, dokonca aj menej bežný SACD. Má rýchle reakcie a to, čo má robiť, robí dobre. Má jednoduché diaľkové ovládanie, ktorým možno ovládať aj televízory tej istej značky. Za cenu, za ktorú sa predáva, je to veľmi dobrý prístroj


Katarína

22. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • prístroj je dobrý, funguje spoľahlivo