Bloodborne (HITS) PS4 hra

Cena:
17,99 €

Pôvodná cena 19,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

POPIS PRODUKTU

Hra Bloodborne z edície PlayStation Hits je určená pre hernú konzolu PlayStation 4 vás vtiahne do sveta postihnutého abnormálnou chorobou, ktorá sa prenáša krvou. Príbeh nasleduje postavu hráča, Lovca, naskrz zúboženým mestom Yharnam, inšpirovaným gotickým štýlom vo Viktoriánskej ére. Lovec pomaly odhaľuje zaujímavé tajomstvá mesta a zároveň bojuje s beštiami. Pri tom všetko sa snaží nájsť zdroj moru a zastaviť ho. Aby to ale dokázal, musí poraziť viacerých silných vodcov. Hra je hraná z tretej perspektívy. Postava lovca, ktorú ovládate je plne prispôsobiteľná.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 10 %
Popis produktu

Herné prvky:

  • Strašidelný nový svet - Pridajte k výprave do beznádejou naplneného gotického mesta, kde za každým rohom môžete očakávať príšerne veľké nebezpečenstvo.
  • Nová generácia RPG akcie - Ohromujúce detailné gotické prostredie, atmosferické búrkové počasie a pokročilá online skúsenosť iba dokazuje silu systému PlayStation 4.
  • Co-Op súboje – S niektorými príšerami je lepšie bojovať s priateľom po vašom boku. Ale ani vtedy nie je výhra zaručená. 
  • Zbrane - Veľká varianta výzbroje zaručí, že si nájdete tú svoju ideálnu kombináciu. K dispozícii sú zbrane na boj z blízka aj diaľky ako napríklad rôzne strelné zbrane.
  • Vytvorte si vlastného lovca - V hre Bloodborne, môžete upraviť pohlavie či vek vášho charakteru a taktiež aj jeho typ, ochlpenie , jazvy, tetovania, dokonca aj okuliare. No prispôsobovanie vášho charakteru tam nekončí. Nájdite rozličné predmety v priebehu hry, a vytvorte si svoj vlastný vzhľad.

 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: PS719435976

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore