Sony DSX-B700

 • Doprava zadarmo

Bluetooth: Áno, USB port: Áno, GPS: Nie, Celkový výkon: 220 W, AUX vstup: Áno, Veľkosť: 2 din,


Cena 129,00 €

2,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Špičkové autorádio Sony DSX-B700 v čiernom farebnom prevedení poteší každého, kto si svoju cestu autom rád spríjemní obľúbenou hudbou. Je vybavené FM/AM rádiom, 3-riadkovým LCD displejom s vysokým kontrastom, USB portom, Bluetooth technológiou či vstupom Aux-In (pre pripojenie externých prehrávačov) a s určitosťou poteší množstvo pokročilých funkcií a vlastností: Dual Bluetooth (umožňuje pripojiť dva smartfóny), 3 výstupy predzosilňovača, vstavaný štvorkanálový zosilňovač s výkonom 4 x 55 W, synchronizované podsvietenie pulzujúce v rytme hudby (Dynamic Colour Illuminator) či technológia Extra Bass (vylepšuje nízke frekvencie). Špecifikom je možnosť ovládania hlasom pomocou aplikácie Siri Eyes Free a systému Android.

Komunikujte aj na cestách

 • Mediálny prijímač veľkosti Double DIN s pripojením cez Dual Bluetooth - Ostaňte v spojení aj na cestách vďaka možnosti pripojenia cez režim Dual Bluetooth. Vychutnajte si mohutný zvuk a jednoduché ovládanie pomocou aplikácie Sony Music Center a 3-riadkovej obrazovky LCD s vysokým kontrastom.

 • Rozšírte si zvukový systém - Tri výstupy predzosilňovača umožňujú pridať externé zosilňovače a rozšíriť tak možnosti systému.

 • Pripojenie k smartfónu - Vychutnajte si telefonovanie bez pomoci rúk a bezdrôtový prenos zvuku.

 • Ovládanie pomocou hlasu - S pripojeným smartfónom môžete prostredníctvom hlasových príkazov získavať pokyny, ovládať prehrávanie hudby a komunikovať s kontaktmi.

Pripojenie dvoch smartfónov

Po pripojení prvého telefónu cez Bluetooth získate prístup k navigácii, prehrávaniu hudby a funkciám na komunikáciu. Zároveň môžete pripojiť aj druhý telefón a volať alebo prijímať hovory bez pomoci rúk.

 • Vezmite si technológiu Siri na cesty - S aplikáciou Siri Eyes Free môžete pripojiť zariadenie so systémom iOS a ovládať v ňom hudbu, navigáciu, správy a množstvo ďalšieho.

 • Ovládanie hlasom pre Android - Využívajte ovládanie hlasom na získavanie navigačných pokynov, odosielanie správ a prehrávanie skladieb v smartfóne.

 • Ovládanie pomocou hlasu - Využívajte praktické funkcie smartfónu bez toho, aby ste museli spustiť zrak z cesty. Pomocou hlasového ovládania spravujete hudbu, získavate pokyny v reálnom čase a komunikujete s kontaktmi.

Užite si viac pohlcujúceho zvuku 

Vychutnajte si čistý a prirodzený zvuk vylepšený výkonným zosilnením a vlastnými nastaveniami zvuku.

 • Vysokovýkonný zosilňovač - Vstavaný štvorkanálový zosilňovač s výkonom 4 x 55 W prináša silný a prirodzený zvuk.

 • Zvýraznenie basov s technológiou EXTRA BASS - Vďaka technológii EXTRA BASS, ktorá vylepšuje nízke frekvencie, vynikne dynamika každej skladby.

 • 10-pásmový digitálny ekvalizér na prispôsobenie zvuku - Vďaka desiatim nastaviteľným posúvačom ekvalizéra môžete zvuk jednoducho jemne doladiť podľa vlastného vkusu. Nový režim karaoke stíši skladby, v ktorých sa spieva, aby ste sa mohli odviazať a zaspievať si tiež.

 • Rozšírte si zvukový systém - Tri výstupy predzosilňovača umožňujú pridať komponenty podľa vlastného výberu, napríklad ďalšie zosilňovače a hlbokotónové reproduktory.

Skvelé vlastnosti

 • Rozžiarte svoju palubnú dosku - S funkciou Dynamic Colour Illuminator máte na výber zo širokej škály farieb a odtieňov, ktoré sa hodia k štýlu vášho auta. Sledujte, ako sa farba zariadenia mení synchronizovane s hudbou.

 • Prehrávanie súborov vo formáte FLAC - Kompatibilita s formátom FLAC vám umožní prehrávať bezstratové zvukové súbory, takže si hudbu vychutnáte do posledného detailu.

 • Port USB kompatibilný s protokolom AOA 2.0 - Predný port USB dokáže prehrávať skladby z diskov, prehrávačov hudby, telefónov so systémom iOS a dokáže aj prenášať zvuk zo zariadení so systémom Android.

 • Ľahko čitateľná obrazovka LCD s vysokým kontrastom - Vďaka kontrastu päťnásobne vyššiemu ako u bežných obrazoviek a vylepšenému pozorovaciemu uhlu je obrazovka vždy čitateľná.  

 • Vstup USB umožňuje prehrávanie hudby zo zariadenia iPhone alebo iPod - Jednoducho prehrávajte hudbu zo zariadení so systémom iOS. Stačí len zapojiť kábel USB a ovládať základné funkcie prehrávania a zároveň sledovať informácie o skladbách na displeji.

 • Jednoduché ovládanie - 3-riadkový displej s vysokým kontrastom je ľahko čitateľný, nech sedíte kdekoľvek. Pomocou otočného ovládača môžete jednoducho ovládať hudbu a ďalšie funkcie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Áno
GPS Nie
Celkový výkon 220 W
AUX vstup Áno
Veľkosť 2 din

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony DSX-B700

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené