Sony FE 40 mm f/2.5 G čierny


Objektív, Typ objektívu: s pevným ohniskom, Vhodný pre formát snímača: Full Frame, Pre žáner: makro, portréty, reportáže, streetfoto, Min. ohnisková vzdialenosť: 40 mm, Svetelnosť objektívu: 22 min., 2.5 max., Typ bajonetu: Sony E, Stabilizácia obrazu, Zabudovaný AF motor, Počet lamiel clony: 7, Min. zaostrovacia vzdialenosť: 28 cm. Viac info


Cena 699,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 14,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Širokouhlý objektív Sony sa vďaka tichým AF motorom perfektne hodí na natáčanie videí. Disponuje svetelnosťou f/2,5 a skvelým bokeh efektom.

Kompaktný objektív

Objektív Sony FE 40 mm f/2.5 G je pevný objektív v kvalitnom prevedení s intuitívnym ovládaním. Je ideálny na tvorbu fotografií aj videí. Hliníková povrchová úprava tela a tienidla objektívu, ako aj vygravírované označenie ohniskovej vzdialenosti a clony vyzdvihujú mimoriadnu kvalitu vyhotovenia. Kompaktný dizajn zaisťuje mobilitu a je vhodný pre telá formátu Full Frame.

Kvalitná optika

Špičková optika využívajúca tri asférické prvky zaisťuje vysokú kvalitu obrazu a vysoké rozlíšenie. Asférické prvky kompenzujú rozličné aberácie a ponúkajú vysoké rozlíšenie aj pri najširšej clone a malej hĺbke poľa. 7-lamelová kruhová clona umožňuje precízne regulovanie sférickej aberácie, čo zaisťuje nádherné prirodzené rozostrenie.

Automatické zaostrovanie

Dva lineárne motorčeky zabezpečujú rýchle a presné automatické zaostrovanie a vynikajúce sledovanie, čím maximalizujú výkon tela fotoaparátu a umožňujú zachytiť dôležité okamihy. Rýchle, presné a tiché automatické zaostrovanie s vynikajúcim sledovaním je ideálne na snímanie videí aj fotografií.

Snímanie zblízka

Minimálna vzdialenosť zaostrenia 28 cm pri AF / 25 cm pri manuálnom zaostrovaní zaisťuje špičkový výkon pri snímaní zblízka. Objektív je vhodný na mnoho situácií, napríklad tvorbu záberov zblízka s rozostrením pozadím, ktoré nechá vyniknúť objekty, ako napríklad kvety.

Intuitívne ovládanie

Objektív ponúka tlačidlo na podržanie zaostrenia, prepínač režimov zaostrovania, prstenec clony, mechanický prepínač odozvy clony a odozvu Linear Response MF na intuitívne ovládanie a pohodlné snímanie. Hliníková vonkajšia povrchová úprava tela objektívu a tienidla zvyšuje odolnosť a spoľahlivosť. Vyhotovenie odolné proti prachu a vlhkosti využijete v náročných podmienkach v exteriéri.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ bajonetu Sony E
Typ objektívu s pevným ohniskom
Stabilizácia obrazu Áno
Vhod.pre formát snímača Full Frame
Min. svetelnosť objektívu 22

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony FE 40 mm f/2.5 G čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami