Sony HT-A3000 čierny


Soundbar, Farba čierna, 5 kanálový, Výkon reproduktoru: 250 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 1 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS, DTS-HD, DTS-ES (Matrix 6.1), DOLBY Atmos, DTS 96/24, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ogg, ALAC, aac, DTS, LPCM, Dolby Atmos, HE-AAC, AAIF, 360 Reality Audio, Ekvalizér. Viac info


Cena 519,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný soundbar Sony HT-A3000 v čiernej farbe v konfigurácii 3.1 kanálov ponúka technológiu 360 Spatial Sound Mapping, pohlcujúci priestorový zvuk s maximálnym výstupným výkonom 250 W a množstvo inovatívnych funkcií.

Úchvatný zvuk pre filmy a hudbu

HT-A3000 vás vtiahne do autentického priestorového zvuku s centrálnym reproduktorom pre jasný dialóg, a duálnym subwooferom pre pôsobivý výkon. Po pripojení zadných reproduktorov sa môžete s 360 Spatial Sound Mapping strácať vo svojich obľúbených filmoch, seriáloch a hudbe.

360-stupňový priestorový zvuk

Revolučná technológia 360 Spatial Sound Mapping v spojení so zadnými reproduktormi od spoločnosti Sony (Predáva sa samostatne. Zadné reproduktory nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách alebo oblastiach.) vytvára z reproduktorového panela a zadných reproduktorov niekoľko virtuálnych reproduktorov. (Počet virtuálnych reproduktorov sa líši podľa kombinácie zadných reproduktorov.) Virtuálne reproduktory rozmiestnené okolo vás vo zvukovom poli optimalizovanom podľa vašej miestnosti prinášajú výnimočný zážitok z počúvania. Zažite zvuk Dolby Atmos a DTS:X a vychutnajte si každý nádych, krok a slovo, akoby ste boli v centre diania. 

Optimalizované na umiestnenie reproduktorov

Voliteľné reproduktory nemusíte rozmiestňovať presne. O všetko sa postarajú mikrofóny reproduktorového panela, ktoré zmerajú pozíciu reproduktorov a zvuk prispôsobia miestnosti. So soundbarom si môžete vychutnať optimalizáciu zvukového poľa s voliteľnými reproduktormi. Aktivujte proces kalibrácie počas prvého nastavovania alebo z domovskej ponuky. 

Pohlcujúci priestorový zvuk 

HT-A3000 má 3.1 kanály - tri predné reproduktory vrátane centrálneho reproduktora pre jasný dialóg, a duálny hlbokotónový reproduktor pre hlboké basy. Technológie Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround prinášajú virtuálny priestorový zvuk, ktorý vás obklopí, a vy si môžete naplno užiť zvuk technológií Dolby Atmos a DTS:X

 • Vertical Surround Engine – Soundbar dokáže vďaka technológii virtuálneho priestorového zvuku vysielať zvuk aj vertikálne a vy tak môžete počúvať 3D zvuk bez pripevňovania stropných reproduktorov. 

 • S-Force PRO Front Surround – Jedinečná technológia spracovania digitálneho zvukového poľa virtuálne reprodukuje pole priestorového zvuku, takže sa k vám zvuk dostáva z oboch strán. 

 • 360 Reality Audio - Objavte nový spôsob počúvania s technológiou 360 Reality Audio6 a zažite pocit, akoby ste boli na koncerte alebo s umelcom v štúdiu.

Zvuk z pokročilých a hlbokotónových reproduktorov

Výkonné reproduktory – tri predné reproduktory pre priestorový a zabudovaný hlbokotónový reproduktor pre dunivé basy – ich spolupráca naplní vašu miestnosť čistým zvukom so širokým rozsahom.

 • Stredný reproduktor  - Špeciálny stredný reproduktor (1) zaisťuje, že hlas počuť jasnejšie, či už ide o rýchlu slovnú prestrelku vo vašom obľúbenom televíznom programe, alebo šepot vo filme. Je skvelý aj na hudbu, zaistí skutočne detailné počúvanie.

 • Vstavaný duálny hlbokotónový reproduktor - Reproduktorový panel má v strede zabudovaný výkonný duálny hlbokotónový reproduktor (2), takže si môžete užiť hlboký basový zvuk s minimálnou výbavou zapĺňajúcou váš životný priestor.

Zvuk s vysokou kvalitou

 • Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit - Zabudovaný duálny hlbokotónový reproduktor a predné reproduktory disponujú jednotkou X-Balanced Speaker Unit. Ich obdĺžnikový tvar maximalizuje veľkosť membrány, výsledkom čoho sú hlbšie basy. Tiež redukuje rozkmit budiča pri zachovaní akustického tlaku, vďaka čomu je skreslenie menšie a vokály čistejšie.
 • Čistejší hlas – Čím hlbší je basový zvuk, tým viac sa hýbe membrána reproduktora. To môže spôsobiť efekt zvaný skreslenie fázovej modulácie, kedy musí membrána zároveň napodobniť vyššie frekvencie. Jedinečná technológia na spracovanie signálu kompenzuje tento efekt jasnejším dialógom a lokalizovanejším zvukom. 

 • Rozšírené basy – Reprodukcia nízkych basových frekvencií si vyžaduje veľa energie a často hrozí skreslenie. Tento soundbar bojuje proti tomu využívaním jedinečnej technológie na spracovanie signálu, čím prenáša rozšírené basy pri všetkých hlasitostiach. 

 • Vylepšenie vašej digitálnej hudby v reálnom čase – Technológia DSEE spolu s umelou inteligenciou Edge-AI zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych hudobných súborov v reálnom čase. Vďaka dynamickému rozpoznávaniu obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii a prináša bohatší a plnší poslucháčsky zážitok. 

 

Získajte bohatší zvuk 

Vďaka tomu, že sa voliteľný bezdrôtový hlbokotónový reproduktor (predáva sa samostatne) stará o nízkofrekvenčný zvuk, vstavaný duálny hlbokotónový reproduktor soundbaru sa môže zamerať na basy a vokály. A ak túžite po ešte filmovejšom zážitku, pripojte voliteľné bezdrôtové zadné reproduktory (predávajú sa samostatne) a nechajte sa pohltiť zvukom. 

Inovatívne technológie

 • Ponorte sa do hudby s Bravia Acoustic Center Sync - Keď k TV Bravia s Acoustic Center Sync pripojíte reproduktorový panel, z oboch zariadení sa v systéme domáceho kina stane stredný reproduktor. Ak navyše reproduktorový panel prepojíte s voliteľnými reproduktormi, reproduktor TV spolu s reproduktorovým panelom zaujme úlohu stredného kanála a stane sa súčasťou konfigurácie 360 Spatial Sound Mapping.

 • Zvuk presne kopíruje dianie na obrazovke - Technológia Acoustic Center Sync sa stará o to, aby ste hlas postavy počuli presne z miesta, kde sa nachádza. A vďaka precízne synchronizovanému zvuku s akciou je váš zážitok zo sledovania ešte pohlcujúcejší.

 • Bezproblémové ovládanie cez televízory Bravia - Nastavenia zvuku reproduktorového panela sa vďaka integrovanému používateľskému rozhraniu automaticky zobrazia v ponuke rýchlych nastavení TV Bravia, takže môžete jednoducho ovládať funkcie.

 • Umiestnenie reproduktorového panela - Ak máte televízor Bravia so stojanom s viacerými možnosťami umiestnenia, môžete upraviť jeho polohu tak, aby ste pod neho zmestili reproduktorový panel HT-A3000 a získali tak nenápadný čistý vzhľad.

Všesmerový blokový dizajn

Reproduktorový panel HT-A3000 a voliteľné reproduktory vychádzajú z bežného konceptu všesmerového bloku. Jeho sofistikované zaoblené hrany predstavujú jeden pevný blok poskytujúci ďalekosiahly zvuk. Spojenie bohatých textúr materiálov podčiarkuje skutočnosť, že zapadne do každej obývačky.

Špičkové vlastnosti

 • Prenášajte hudbu z obľúbených služieb - Vďaka zabudovanej podpore služby Spotify Connect a ďalších hudobných služieb cez Bluetooth, Chromecast alebo Apple AirPlay 2 si môžete jednoducho užívať svoju obľúbenú hudbu.

 • Spotify Connect - Prehrávajte hudbu zo služby Spotify priamo z reproduktora pomocou aplikácie Spotify Connect vo svojom zariadení, ktoré funguje ako diaľkové ovládanie.

 • Chromecast built-in - Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia.

 • Apple AirPlay 2 - Prenášajte hudbu a mnoho ďalšieho zo svojich obľúbených zariadení Apple do reproduktorového panela.

 • Ovládanie hlasom - Reproduktorový panel je kompatibilný so zariadeniami s Asistentom Google a technológiou Chromecast built-in či so zariadeniami so službou Amazon Alexa. Stačí pridať HT-A5000 do skupiny reproduktorov cez Google Home a hlasom môžete prehrávať hudbu či používať iné funkcie.

 • Bezproblémový a atmosférický zvuk - Na ešte lepšie sledovanie filmov stlačte tlačidlo Zvukové pole na diaľkovom ovládači a vychutnajte si atmosférický zvuk, ktorý vás vtiahne do centra diania.

 • Režim hlasu - Či už si chcete pozrieť ranné správy alebo poslednú časť svojho obľúbeného seriálu, tento režim prispôsobuje nastavenia zvuku a zdôrazňuje reč, aby vám neuniklo ani slovo.

 • Nočný režim - Táto funkcia optimalizuje vyváženie zvuku, aby ste všetko jasne počuli aj pri nižšej hlasitosti.

 • Pripojenie Bluetooth - Prenášajte hudbu zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth.

 • Prenos obsahu cez Wi-Fi - Pripojte sa k internetu vďaka vstavanému rozhraniu Wi-Fi a prenášajte hudbu zo zariadení v domácej sieti.

Nastavenie za niekoľko sekúnd

Stačí ho pripojiť k reproduktorovému panelu, prepojiť s televízorom cez rozhranie HDMI eARC a zapnúť. A keďže disponuje rozhraním USB a optickým vstupom a výstupom HDMI (eARC), ako aj výstupom S-CENTER OUT, ktorý je určený pre kompatibilné modely Bravia, máte k dispozícii všetky pripojenia potrebné na to, aby ste si mohli vychutnať strhujúci zážitok z priestorového zvuku.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 5
Výkon reproduktoru 250 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony HT-A3000 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami