Sony HT-A9 sivé

 • Zľava 11 %

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

11/2021


Domáce kino, Smart, 7.1.4 kanálový, Celkový výkon: 504 W, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, DOLBY Atmos, Bezdrôtové reproduktory, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie, 1 × USB port, 2 × HDMI port. Viac info


Cena 1 990,00 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 2 229,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 39,80 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 199,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Systém domáceho kina Sony HT-A9 s technológiou 360 Spatial Sound Mapping s priestorovým zvukom a možnosťou bezdrôtového pripojenia.

Úplne nový svet priestorového zvuku

Vnímajte zvuk z každej strany a vzdialenosti, a to aj cez prekážky v miestnosti. Jedinečná technológia 360 Spatial Sound Mapping systému HT-A9 s priestorovým zvukom vás spolu s vašou rodinou a priateľmi vtiahne do viacrozmerného zážitku, aký ste ešte nezažili.

S 360-stupňovým priestorovým zvukom budete mať pocit, že ste v centre akcie

Revolučná technológia 360 Spatial Sound Mapping vytvára zo štyroch fyzických reproduktorov až dvanásť virtuálnych. Keďže vás v rámci optimalizovaného zvukového poľa zo všetkých strán obklopuje niekoľko virtuálnych reproduktorov, každé mávnutie krídlami a poryv vetra budete počuť neskutočne intenzívne. Budete mať pocit, že je vaša obývačka súčasťou filmovej scény.

Vychutnajte si mimoriadne rozľahlý 360-stupňový priestorový zvuk

Mimoriadne široká oblasť ozvučenia zaplní každý kút vašej obývačky, takže vaša rodina aj priatelia si môžu vychutnať rovnaký zvukový zážitok. Oblasť ozvučenia sa neobmedzuje na priestor pred televízorom, ale pokrýva oveľa širšiu plochu.

Univerzálne rozloženie do akejkoľvek obývačky

Zabudnite na presúvanie nábytku či umiestňovanie reproduktorov na milimeter presne. Systém domáceho kina HT-A9 používa v každom reproduktore duálne mikrofóny, čo mu umožňuje dômyselne odmerať ich relatívnu výšku a pozíciu a vytvoriť tak až dvanásť virtuálnych reproduktorov, ktoré kompletne zaplnia vašu miestnosť pohlcujúcim priestorovým zvukom.

 • Bezdrôtové pripojenie - Umiestnite riadiacu jednotku vedľa televízora a prepojte ich cez HDMI. Štyri reproduktory sa bezdrôtovo pripoja k riadiacej jednotke, takže už po obývačke nemusíte ťahať žiadne káble.

Optimalizácia zvukového poľa

Optimalizáciu zvukového poľa môžete kedykoľvek aktivovať pomocou jednoduchého nastavenia v základnej ponuke na obrazovke televízora. Systém domáceho kina HT-A9 inteligentne meria vzdialenosť medzi reproduktormi a stropom, vďaka čomu je nastavenie ešte jednoduchšie.

Ponorte sa do hudby so špičkovým zvukom

Vychutnajte si hudbu v originálnej kvalite vďaka zvuku vo vysokom rozlíšení, ktorý sa stará o dokonalú presnosť reprodukcie. Alebo objavte nový spôsob počúvania s technológiou 360 Reality Audio a zažite pocit, akoby ste boli na koncerte alebo s umelcom v štúdiu. So systémom domáceho kina HT-A9 vaša hudba ožije ako nikdy predtým.

 • Obnovovanie komprimovaných súborov v reálnom čase - Technológia DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) spolu s umelou inteligenciou Edge-AI zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych hudobných súborov v reálnom čase. Vďaka dynamickému rozpoznávaniu nástrojov, hudobných žánrov a individuálnych prvkov skladieb, ako napríklad vokálov či medzihier, obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii a prináša bohatší a plnší poslucháčsky zážitok.

 • Filmy a hry nikdy nepôsobili živšie - Vychutnávajte si živé scény plné realistických farieb a hĺbky. Pri používaní systému domáceho kina HT-A9 sa zachováva originálna kvalita obrazu, takže vás filmy pohltia ešte viac. A keďže HT-A9 podporuje najnovšie formáty, aj hranie je ešte strhujúcejšie a realistickejšie.

Najlepšie sa hodí k televízorom od spoločnosti Sony

Systém domáceho kina HT-A9 po spárovaní s televízormi BRAVIA ponúka dokonalý pohlcujúci audiovizuálny zážitok s vynikajúcou kvalitou obrazu aj zvuku. Ide o systém s priestorovým zvukom, ktorý je stvorený pre televízory BRAVIA.

 • Ponorte sa do hudby ešte hlbšie s technológiou Acoustic Center Sync - Keď systém domáceho kina pripojíte k televízoru BRAVIA pomocou dodávaného kábla, reproduktor televízora zaujme úlohu stredného kanála a stane sa súčasťou konfigurácie technológie 360 Spatial Sound Mapping.3 Vďaka tomu zvuk presne kopíruje dianie na obrazovke a prináša tak skutočne pohlcujúci zážitok.

 • Zvuk presne kopíruje dianie na obrazovke - Technológia Acoustic Center Sync sa stará o to, aby ste hlas postavy počuli presne z miesta, kde sa nachádza. A vďaka zvuku precízne synchronizovanému s akciou je váš zážitok zo sledovania ešte pohlcujúcejší.

Hravé ovládanie cez televízory BRAVIA

Po pripojení k novému radu TV BRAVIA do seba všetko krásne zapadne. Ovládajte hlasitosť a nastavenia zvuku diaľkovým ovládačom TV a jednoducho kontrolujte stav systému pri pozeraní obľúbených programov. Nastavenia systému sa vďaka integrovanému používateľskému rozhraniu automaticky zobrazia v ponuke rýchlych nastavení TV BRAVIA.

Vychutnajte si hudbu s celou rodinou 

Vďaka technológiám Chromecast a Apple AirPlay 2 sa jednoducho dostanete k populárnym hudobným službám, ako je napríklad Spotify, a môžete prenášať svoje obľúbené albumy a zoznamy skladieb. Pozvite k sebe svojich blízkych a rozbehnite párty.

 • Každý bude mať to najlepšie miesto v celom dome - Mimoriadne široká oblasť ozvučenia sa stará o to, že si celá vaša rodina môže vychutnať neprekonateľný zážitok z prenosu hudby, aj keď niektorí jej členovia sedia po bokoch.

 • Pripojenie Bluetooth - Prenášajte hudbu zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth.

 • Prenos obsahu cez Wi-Fi - Pripojte sa k internetu vďaka vstavanému rozhraniu Wi-Fi alebo LAN a prenášajte hudbu zo zariadení v domácej sieti.

 • Spotify Connect - Prehrávajte hudbu zo služby Spotify priamo z reproduktora pomocou aplikácie Spotify Connect vo svojom zariadení, ktoré funguje ako diaľkové ovládanie.

 • Chromecast built-in - Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

 • Apple AirPlay 2 - Prenášajte hudbu zo svojich obľúbených zariadení Apple do systému domáceho kina. Stačí len ťuknúť.

Užívajte si filmy ako nikdy predtým vďaka priestorovému zvuku 

Šikovný algoritmus vylepšuje bežné priestorové či stereofónne skladby podmanivým zvukom prichádzajúcim zhora a všetko, čo počúvate, premieňa na pohlcujúci zážitok z 360-stupňového priestorového zvuku. Aktivujete ho jednoducho tak, že na diaľkovom ovládači stlačíte tlačidlo Immersive AE.

Ovládanie hlasom

Systém domáceho kina je kompatibilný so zariadeniami s Asistentom Google a technológiou Chromecast built-in a so zariadeniami so službou Amazon Alexa. Stačí pridať HT-A9 do skupiny reproduktorov cez Google Home a môžete hlasom prehrávať hudbu, meniť hlasitosť či používať iné funkcie.

Všesmerový dizajn

HT-A9 vychádza z konceptu všesmerového dizajnu. Jeho valcovitý tvar prináša 360-stupňový priestorový zvuk. A vďaka plochej zadnej strane sa dá priložiť priamo ku stene. Svetlá perlovosivá farba bude ladiť so všetkými stenami, ako aj poličkami a ďalším nábytkom.

Nastavenie v priebehu niekoľkých sekúnd 

Systém domáceho kina HT-A9 je pripravený na takmer okamžité pripojenie. Stačí ho pripojiť k napájaniu, prepojiť s televízorom cez HDMI a zapnúť. Vďaka rozhraniam LAN, HDMI IN a HDMI OUT (eARC) si potom môžete naplno vychutnať nový zážitok z priestorového zvuku.

Spravte z celej svojej obývačky priestor, ktorý uchváti celú rodinu

Filmové večery s rodinou budú vďaka mimoriadne rozľahlému priestorovému zvuku systému domáceho kina HT-A9 teraz ešte strhujúcejšie a zábavnejšie.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
Počet HDMI portov 2
Počet USB portov 1
USB port Nie
Zvukové formáty DTS, Dolby Atmos, aac
Počet kanálov 7.1
Celkový výkon 504 W
Bezdrôtové reproduktory Áno
Audio dekódery DTS-HD HR, Dolby Digital Plus, DOLBY Atmos, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
3D kompatibilita Nie

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

11/2021

0,0 / 5

0 recenzií Sony HT-A9 sivé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami