Sony HT-S40R čierny

Cena:
369,00 €

Pôvodná cena 399,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantný soundbar Sony HT-S40R v čiernom prevedení so subwooferom a bezdrôtovými zadnými reproduktormi ponúka 5.1 kanálový systém s celkovým výstupným výkonom 600 W a sľubuje plnohodnotný panoramatický zvukový zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patrí technológia Dolby Digital, ktorá vás vtiahne do deja obľúbených filmov, a tlačidlá pre každý zvuk (aktivujte automatický, štandardný, filmový, hudobný, nočný alebo hlasový režim). S určitosťou poteší možnosť prehrávania obľúbenej hudby prostredníctvom USB konektora či bezdrôtového streamovania zo smartfónu či tabletu vďaka technológii Bluetooth. Zariadenie taktiež disponuje rozmanitými možnosťami zapojenia pre rýchle nastavenie – HDMI ARC, optický vstup, analógový vstup.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Odporúčame
 • Zľava 8 %

Zvážte aj tento produkt

Výkonný soundbar Samsung HW-Q70T/EN v elegantnom čiernom prevedení v konfigurácii 3.1.2 zaplní miestnosť dokonale vyváženým zvukom s celkovým výkonom 330 W. Výnimočné basy so skutočnou hĺbkou si užijete prostredníctvom bezdrôtového subwooferu, ktorý pohodlne umiestnite na akékoľvek miesto. Technológie Dolby Atmos a DTS: X umožnia počuť každý zreteľný zvuk, ktorý prúdi okolo vás aj nad vami a technológia Q-Symphony (synchronizácia reproduktorov zvukového panela s reproduktormi kompatibilného televízora Samsung) vytvorí vo vašej obývačke podmanivý zvuk a poskytne vám fascinujúcu úroveň akustického zážitku. Funkcia Adaptívneho zvuku vám umožní zreteľne počuť dialógy aj pri nízkej hlasitosti a s Herným režimom Pro si vychutnáte pohlcujúci herný zážitok. Konektivitu zabezpečuje Bluetooth, čiže pripojenie iných zariadení bez použitia káblov (napr. smartfón, tablet) nebude žiadnym problémom. Zariadenie podporuje hlasového asistenta Alexa či aplikáciu SmartThings.

Základné parametre

 • Počet HDMI portov: 2
 • Počet kanálov: 3,1
 • Výkon reproduktoru: 330 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Nechajte sa pohltiť výkonným priestorovým zvukom

Dosiahnite výnimočný zvukový zážitok s kombináciou reproduktorového panela, hlbokotónového reproduktora a bezdrôtových zadných reproduktorov, ktoré tvoria dynamický priestorový zvuk vypĺňajúci miestnosť. Výstupný výkon 600 W vám spolu s technológiou Dolby Digital zaistí výkonný zvuk, ktorý vás vtiahne priamo do deja. 

 • Celkový výstupný výkon 600 W – Celkový výstupný výkon 600 W vdýchne život každej filmovej scéne.

 • Skutočný 5.1-k. priestorový zvuk – Trojkanálový reproduktorový panel, zadné reproduktory a hlbokotónový reproduktor spolu vytvárajú skvelý zvuk v celom frekvenčnom rozsahu.

 • Technológia Dolby Digital – Vychutnajte si dramatický 5.1-kanálový priestorový zvuk s technológiou Dolby Digital.

Bezdrôtový dizajn

Zadné reproduktory využívajú bezdrôtový zosilňovač a medzi prednou a zadnou časťou vašej miestnosti tak nezavadzajú žiadne káble. Hlbokotónový reproduktor a reproduktorový panel tiež zdieľajú jedno pripojenie k zdroju. Systém tak zaistí filmový zvuk bez spleti káblov. 

Bezdrôtové pripojenie televízora

Ak sa chcete zbaviť káblov v obývačke, vysielajte zvuk do svojho systému domáceho kina bezdrôtovo z televízora Bravia od spoločnosti Sony podporujúceho bezdrôtové pripojenie televízora. 

Prehrávajte obľúbenú hudbu

S domácim kinom HT-S40R znejú skvele nielen filmy, ale aj hudba.

 • Možnosti pripojenia Bluetooth – Prenášajte hudbu zo smartfónu bezdrôtovo cez Bluetooth.

 • Port USB – Pripojte pamäťové zariadenie USB a prehrávajte z neho médiá prostredníctvom portu USB.

Hodí sa do každého obývacieho priestoru

Domáce kino má tenký kompaktný reproduktorový panel, nerušivý hlbokotónový reproduktor a bezdrôtové zadné reproduktory. Skvele tak ladí s televízormi Bravia a hodí sa do obývačky.

 • Štíhly a elegantný – Perforovaná povrchová úprava a možnosť upevnenia na stenu zaisťujú, že sa reproduktorový panel hodí ku každému televízoru. 

 • Štýlový a decentný – Kompaktné, no výkonné bezdrôtové zadné reproduktory skvele zapadnú do vašej miestnosti a môžete ich jednoducho upevniť na stenu. 

 • Všestranné prevedenie s 2 možnosťami umiestnenia – Umiestnite bezdrôtový zosilňovač podľa svojich potrieb – na vodorovný povrch ako stôl alebo na stenu.

Nastavenie za niekoľko sekúnd 

Toto domáce kino možno používať takmer hneď po rozbalení. Stačí ho pripojiť k napájaniu, zapojiť káble do farebne odlíšených konektorov hlavného reproduktorového panela a pripojiť zadné reproduktory bezdrôtovým zosilňovačom. Potom sa posaďte a užívajte si 5.1-kanálový skutočný priestorový zvuk.

 • HDMI ARC – HDMI ARC (spätný zvukový kanál) umožňuje pripojenie ku kompatibilnému televízoru jediným káblom, vďaka čomu sa vyhnete spleti káblov. 

 • Optický vstup – Nemáte televízor so vstupom HDMI ARC? Užite si vysokú kvalitu filmov a inej zábavy pomocou optického vstupu.

 • Analógový vstup – Ak nie je možné využiť vstup HDMI ARC ani optický vstup, jednoducho televízor pripojte pomocou analógového vstupu. 

Vyberte si ideálne nastavenie

Tlačidlo pre každý zvuk – vyberte si ideálne nastavenie podľa toho, čo sledujete alebo počúvate. Vyberte si spomedzi automatického zvukového režimu, štandardného, filmového alebo hudobného režimu. V prípade potreby si môžete vybrať nočný režim alebo režim hlasu a ovládanie hlasitosti hlbokotónového reproduktora prispôsobí zážitok zo sledovania.

 • Filmový režim – Vnímajte akciu všade okolo seba a vychutnajte si pocit, ako vám zvuk prechádza za chrbát a vťahuje vás do filmového zážitku. 

 • Hudobný režim – Počúvajte svoju obľúbenú hudbu s maximálnou jasnosťou a sýtosťou zvuku a zachyťte aj tie najjemnejšie detaily. 

 • Režim hlasu – Či už si chcete pozrieť ranné správy alebo poslednú časť svojho obľúbeného seriálu, tento režim prispôsobuje nastavenia zvuku a zdôrazňuje reč, aby vám neuniklo ani slovo.

 • Nočný režim – Pozeráte film v noci? Táto funkcia optimalizuje vyváženie zvuku, aby ste všetko jasne počuli aj pri nižšej hlasitosti. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iPočet HDMI portov: 1
Počet kanálov: 5,1
Výkon reproduktoru: 600 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Nie
Počet kanálov: 5,1

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 10,6 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: SBC, LPCM, wav, wma, mp3

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Zvuk

Výkon reproduktoru: 600 W

Ostatné

Kód produktu: HTS40R.CEL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore