Sony HT-S40R čierny

 • Odporúčame
 • Zľava 14 %

Soundbar, Farba čierna, 5.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 600 W, Subwoofer, Bluetooth, 1 × HDMI port, 1 × USB port, 2 × optický vstup, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, LPCM, SBC. Viac info


Cena 379,99 €

Zľava 14 % z predchádzajúcej ceny: 439,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 38,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

70% Hodnota za peniaze
Dobrá

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Elegantný soundbar Sony HT-S40R v čiernom prevedení so subwooferom a bezdrôtovými zadnými reproduktormi ponúka 5.1 kanálový systém s celkovým výstupným výkonom 600 W a sľubuje plnohodnotný panoramatický zvukový zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patrí technológia Dolby Digital, ktorá vás vtiahne do deja obľúbených filmov, a tlačidlá pre každý zvuk (aktivujte automatický, štandardný, filmový, hudobný, nočný alebo hlasový režim). S určitosťou poteší možnosť prehrávania obľúbenej hudby prostredníctvom USB konektora či bezdrôtového streamovania zo smartfónu či tabletu vďaka technológii Bluetooth. Zariadenie taktiež disponuje rozmanitými možnosťami zapojenia pre rýchle nastavenie – HDMI ARC, optický vstup, analógový vstup.

Nechajte sa pohltiť výkonným priestorovým zvukom

Dosiahnite výnimočný zvukový zážitok s kombináciou reproduktorového panela, hlbokotónového reproduktora a bezdrôtových zadných reproduktorov, ktoré tvoria dynamický priestorový zvuk vypĺňajúci miestnosť. Výstupný výkon 600 W vám spolu s technológiou Dolby Digital zaistí výkonný zvuk, ktorý vás vtiahne priamo do deja. 

 • Celkový výstupný výkon 600 W – Celkový výstupný výkon 600 W vdýchne život každej filmovej scéne.

 • Skutočný 5.1-k. priestorový zvuk – Trojkanálový reproduktorový panel, zadné reproduktory a hlbokotónový reproduktor spolu vytvárajú skvelý zvuk v celom frekvenčnom rozsahu.

 • Technológia Dolby Digital – Vychutnajte si dramatický 5.1-kanálový priestorový zvuk s technológiou Dolby Digital.

Bezdrôtový dizajn

Zadné reproduktory využívajú bezdrôtový zosilňovač a medzi prednou a zadnou časťou vašej miestnosti tak nezavadzajú žiadne káble. Hlbokotónový reproduktor a reproduktorový panel tiež zdieľajú jedno pripojenie k zdroju. Systém tak zaistí filmový zvuk bez spleti káblov. 

Bezdrôtové pripojenie televízora

Ak sa chcete zbaviť káblov v obývačke, vysielajte zvuk do svojho systému domáceho kina bezdrôtovo z televízora Bravia od spoločnosti Sony podporujúceho bezdrôtové pripojenie televízora. 

Prehrávajte obľúbenú hudbu

S domácim kinom HT-S40R znejú skvele nielen filmy, ale aj hudba.

 • Možnosti pripojenia Bluetooth – Prenášajte hudbu zo smartfónu bezdrôtovo cez Bluetooth.

 • Port USB – Pripojte pamäťové zariadenie USB a prehrávajte z neho médiá prostredníctvom portu USB.

Hodí sa do každého obývacieho priestoru

Domáce kino má tenký kompaktný reproduktorový panel, nerušivý hlbokotónový reproduktor a bezdrôtové zadné reproduktory. Skvele tak ladí s televízormi Bravia a hodí sa do obývačky.

 • Štíhly a elegantný – Perforovaná povrchová úprava a možnosť upevnenia na stenu zaisťujú, že sa reproduktorový panel hodí ku každému televízoru. 

 • Štýlový a decentný – Kompaktné, no výkonné bezdrôtové zadné reproduktory skvele zapadnú do vašej miestnosti a môžete ich jednoducho upevniť na stenu. 

 • Všestranné prevedenie s 2 možnosťami umiestnenia – Umiestnite bezdrôtový zosilňovač podľa svojich potrieb – na vodorovný povrch ako stôl alebo na stenu.

Nastavenie za niekoľko sekúnd 

Toto domáce kino možno používať takmer hneď po rozbalení. Stačí ho pripojiť k napájaniu, zapojiť káble do farebne odlíšených konektorov hlavného reproduktorového panela a pripojiť zadné reproduktory bezdrôtovým zosilňovačom. Potom sa posaďte a užívajte si 5.1-kanálový skutočný priestorový zvuk.

 • HDMI ARC – HDMI ARC (spätný zvukový kanál) umožňuje pripojenie ku kompatibilnému televízoru jediným káblom, vďaka čomu sa vyhnete spleti káblov. 

 • Optický vstup – Nemáte televízor so vstupom HDMI ARC? Užite si vysokú kvalitu filmov a inej zábavy pomocou optického vstupu.

 • Analógový vstup – Ak nie je možné využiť vstup HDMI ARC ani optický vstup, jednoducho televízor pripojte pomocou analógového vstupu. 

Vyberte si ideálne nastavenie

Tlačidlo pre každý zvuk – vyberte si ideálne nastavenie podľa toho, čo sledujete alebo počúvate. Vyberte si spomedzi automatického zvukového režimu, štandardného, filmového alebo hudobného režimu. V prípade potreby si môžete vybrať nočný režim alebo režim hlasu a ovládanie hlasitosti hlbokotónového reproduktora prispôsobí zážitok zo sledovania.

 • Filmový režim – Vnímajte akciu všade okolo seba a vychutnajte si pocit, ako vám zvuk prechádza za chrbát a vťahuje vás do filmového zážitku. 

 • Hudobný režim – Počúvajte svoju obľúbenú hudbu s maximálnou jasnosťou a sýtosťou zvuku a zachyťte aj tie najjemnejšie detaily. 

 • Režim hlasu – Či už si chcete pozrieť ranné správy alebo poslednú časť svojho obľúbeného seriálu, tento režim prispôsobuje nastavenia zvuku a zdôrazňuje reč, aby vám neuniklo ani slovo.

 • Nočný režim – Pozeráte film v noci? Táto funkcia optimalizuje vyváženie zvuku, aby ste všetko jasne počuli aj pri nižšej hlasitosti. 

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 5.1
Výkon reproduktoru 600 W

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

5 recenzií Sony HT-S40R čierny

60% Kvalita
Dobrá

70% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Martin

10. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


 • Chýbajúci ekvalizér.
 • Chýbajúce výšky.

Slabý stereo efekt.


Zdeno

12. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Priemerná


 • cena
 • slaba kvalita zvuku
 • asi adekvatne tej cene

vratil som a kupil drahsie


Alexander

8. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaAlexandra

20. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Výborná