Sony KD-49XE8005

Uhlopriečka ("): 49 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Moderný televízor SONY KD49XE8005BAEP Vás zaujme svojou obrazovkou veľkou 49 palcov. Vaše obľúbené filmy si môžete vychutnať v 4K Ultra HD kvalite s rozlíšením 3840 x 2160 pixelov. Televízor podporuje modernú platformu Android a umožňuje tak prepojiť Váš multimediálny obsah na rôznych zariadeniach. Televízor podporuje praktické pripojenie WiFi. Okrem toho sa samozrejme môžete tešiť aj na funkcie ako je prezeranie webových stránok a podobne. O skvelý realistický zvuk sa postará technológia Clear Audio+.

Skvelé farebné prevedenie

Obraz televízora Vás zaujme svojimi ostrými farbami, jasom či vynikajúcou zreteľnosťou. Vaše obľúbené filmy si budete môcť vychutnať v neuveriteľnej 4K Ultra HD kvalite s rozlíšením 3840 x 2160 pixelov. Veľkosť uhlopriečky predstavuje 49 palcov. Výsledkom je realistický obraz s jedinečnými svetlými farbami a jemnými detailmi.

Technológia Triluminos

Technológia obrazu Triluminos zariadi optimálnu sýtosť jednotlivých odtieňov. Uvidíte tak živý obraz v ktorom sú aj ťažko vystihnuteľné odtiene perfektne zobrazené. Vyniká vo vykreslení červenej, zelenej a modrej farby, teda farieb s ktorými má väčšina televízorov problém. Kvality panelu spoznáte napríklad na perfektnom vykreslení odtieňov ľudskej pleti.

Platforma Android

Všetku zábavu a funkcie, ktoré si môžete vychutnávať na vašom smartfóne alebo tablete, si teraz môžete užiť aj na veľkej obrazovke televízora. Televízor podporuje modernú platformu Android a umožňuje tak prepojiť Váš multimediálny obsah na rôznych zariadeniach. Okrem toho sa samozrejme môžete tešiť aj na funkcie ako je prezeranie webových stránok a podobne. Stačí sa pripojiť k Vašej domácej bezdrôtovej sieti WiFi.

Realistický zvuk

O skvelý realistický zvuk sa postará technológia Clear Audio+. Technológia ClearAudio+ doladí zvuk a vytvorí ohromujúci zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Či už budete počúvať Vašu obľúbenú hudbu alebo sledovať filmy, technológia vytvorí priestorové efekty s ktorými si naplno užijete voľné chvíle. Televízor podporuje viacero portov ako USB 3.0 či HDMI, ktoré Vám umožní pripojiť k televízoru napríklad Váš notebook a sledovať tak Váš obsah na veľkej obrazovke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 49 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony KD-49XE8005

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené