Sony KD-32W800P televízor


Uhlopriečka: 32 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: HD, OS TV: Android TV Viac info


Cena 319,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný Smart Android televízor Sony KD-32W800P v čiernom prevedení vďaka svojim kompaktným rozmerom vkusne zapasuje aj do menších miestností a svojim užívateľom ponúkne 32“ (81 cm) uhlopriečku s rozlíšením HD Ready (1366 × 768). Vďaka podpore HDR (vrátane formátov HDR10 a Hybrid Log-Gamma) si užijete vzrušenie z filmov a hier v realistickom a detailnom rozlíšení a technológia Bravia Engine sa postará o vylepšenie farieb a kontrastu, aby ste si vychutnali obraz s hĺbkou a plný žiarivých farieb. Hlasové vyhľadávanie poskytne širokú škálu možnej zábavy a s určitosťou poteší aj zabudovaný Chromecast (prenos obľúbených videí, hier a aplikácií z mobilného zariadenia do televízora) či funkcia USB HDD REC, ktorá vám umožní nahrávať obľúbený obsah na USB zariadenie.

Vysoký dynamický rozsah

Tento televízor vám prináša vzrušenie z filmov a hier v živom a detailnom rozlíšení HDR. Poradí si so širokou škálou formátov HDR vrátane HDR10 a Hybrid Log-Gamma.

Technológia BRAVIA ENGINE

Technológia BRAVIA ENGINE s plne digitálnym spracovaním vytvára obrazy vo vysokom rozlíšení s nižším výskytom šumu spôsobovaného analógovými signálmi aj digitálnym zobrazovaním v bezkonkurenčnej kvalite. Okrem toho vylepšuje farby a kontrast maximalizáciou výkonu zariadenia, aby ste si mohli vychutnať obraz s hĺbkou a plný živých farieb.

Android TV

Chcete zábavu, o akej sa vám doteraz len snívalo? Stačí povedať. Vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu vám televízor Smart Android TV v okamihu umožní sledovať filmy a relácie z aplikácií či vysielania.

Hlasové vyhľadávanie

Obľúbený obsah sa dá okamžite nájsť pomocou vášho hlasu. Vďaka hlasovému vyhľadávaniu môžete otravné písanie a komplikované hľadanie položiek pustiť z hlavy. Všetko, čo chcete, stačí len povedať.

USB HDD REC

Uložte si obľúbené televízne programy na externý pevným disk USB a pozrite si ich, kedy budete chcieť. Funkcia USB HDD REC umožňuje nahrávanie jedným dotykom a časované nahrávanie digitálneho vysielania na ktorékoľvek zariadenie USB s pevným diskom s kapacitou až 2 TB. Stlačením tlačidla REC počas pozerania programu spustíte nahrávanie, ktoré sa na jeho konci automaticky zastaví.

Chromecast built-in

Chromecast umožňuje prenos obľúbených videí, hier a aplikácií z mobilného zariadenia do televízora s technológiou Chromecast built-in bez zníženia kvality. Stačí ťuknúť na tlačidlo prenosu na obrazovke zariadenia so systémom Android alebo iOS a všetko, čo máte radi, môžete sledovať vo veľkom formáte. Preneste potrebný obsah a potom pokračujte v prehľadávaní pomocou telefónu alebo tabletu.

Recyklujte. Obnovujte. Redukujte.

Televízory BRAVIA prispievajú k ochrane životného prostredia. Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony KD-32W800P televízor

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené