Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

 

Technológia OLED

Spoločnosť Sony pracuje s technológiou OLED, ktorá vďaka 8 miliónom samostatne ovládaných pixlov vyžarujúcich vlastné svetlo prinesie na obrazovku výnimočný kontrast, verný a realistický obraz s presnými detailmi a farbami. OLED pixely pracujú samostatne, čím dokážu vytvoriť dokonalú čiernu. Výnimočné zobrazenie žiarivých farieb s vysokou úrovňou kontrastu aj vďaka absolútnej čiernej, ktorá ich obklopuje a zvýrazňuje.  

Dokonalá čierna – dokonale farebná

OLED televízor prináša v kontraste takmer všetky odtiene farieb na nerozpoznanie od skutočnosti. Farby a kontrast pri tejto televízií sú dokonalé z každého uhla pohľadu. Už žiadne rozmazanie farieb v rýchlych scénach. Vychutnajte si krásne farby a úžasné detaily.

Displej TRILUMINOS™

Televízor SONY KD55A1BAEP je vybavený technológiou Triluminos, ktorá zariadi optimálnu sýtosť jednotlivých odtieňov. Zapnite si svoj obľúbený program a vychutnajte si realistickejší obraz. Displej ponúka širokú paletu farebných odtieňov, ktoré pridávajú na kvalite a vernosti obrazu. 

    

Štýlový a elegantný dizajn

Elegantný čierny dizajn OLED televízora SONY KD655A1BAE dopĺňa štíhly tvar, ktorý dokonala zapadne do každého interiéru. Stojan a reproduktory sú dômyselne ukryté v zadnej časti televízora. Rovná a tenká obrazovka vás svojim inovatívnym dizajnom a ultratenkým tvarom nebude rušiť pri sledovaní filmov, seriálov, či relácií. 

4K HDR Processor X1™ Extreme a 4K High Dynamic Range

S OLED TV od Sony objavíte obraz ako nikdy predtým. Televízor prináša úžasný kontrast, farby, textúru a detaily, ktoré na Vašej obrazovke predtým neboli nikdy možné. Pre maximálnu kvalitu obrazu, tento televízor spája brilantnosť 4K čistoty s jasom, farbou a detailmi High Dynamic Range (HDR). Predtým skryté oblasti temného tieňa a slnečného svetla sú teraz jasnejšie a s detailmi. 4K HDR Processor X1 ™ Extreme vytvára skutočný a verný obraz. Pri sledovaní budete mať pocit, ako keby ste stáli na pláži, pozorujúc zapadajúce slnko. 

Technológia Backlight Master Drive ™

Sledujte hviezdy na nočnej oblohe v nových detailoch. Backlight Master Drive ™ môže zobrazovať nebývalý dynamický rozsah s neuveriteľne hlbokou čiernou farbou tmavých bodov a oslnivo svetlým zobrazením svetlých bodov, poháňaných procesorom 4K HDR ™ Extreme. To všetko zabezpečí systém podsvietenia, ktorý disponuje veľmi hustou LED štruktúrou, jedinečným lokálnym stmievacím algoritmom a optickým dizajnom. Každá jedna LED dióda je diskrétne riadená, a vytvára tak pozoruhodne presný obraz. Aj preto je absolútna kontrola obrazu doslova technickým umením.

Výnimočný zvuk

Okrem kvalitného obrazu prináša OLED TV aj výnimočný vzuk, ktorý má na starosti technológia Acoustic Surface™. Zvuk prichádza z celej obrazovky s celkovým výkonom 50 W. Pre lepšie vychutnanie hudby si môžete pripojiť aj slúchadla a nechať sa unásať na hudobných vlnách.

Android TV

Objavte hry a fotografie, hudbu a filmy, internet a aplikácie. S Android TV ™ od spoločnosti Sony, ste pripravení otvoriť úplne nový svet zábavy. Pozrite sa na všetky najnovšie seriály, akčné filmy s vysokým číslom sledovanosti a zábavné relácie v malých okamihoch. Nová obsahová lišta na televízoroch Sony pre vás zjednodušuje hľadanie zábavy. Zažite novú generáciu zábavy, kde tradičné vysielacie kanály a internetový obsah sú dokonale integrované do jednoduchého užívateľského rozhrania. Jeden rýchle tlačidlo pomôže odhaliť všetko okamžite.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 138,8 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: OLED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: Motionflow XR
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 1000

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 138,8 cm
iTyp obrazovky: OLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Áno
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 3
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 122,8 cm
Výška: 71,1 cm
Hĺbka: 8,6 cm
Hmotnosť: 25 Kg
Výška s podstavcom: 71,1 cm

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B

Ostatné

Kód produktu: KD55A1BAEP

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore