Sony KDL-32WE615

Cena:
299,00 €

Pôvodná cena 449,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart televízor Sony KDL-32WE615 je vybavený LCD displejom s uhlopriečkou 32"/80 cm s rozlíšením 1366 x 768 pixelov. Operačný systém Linux vám zabezpečí plynulý chod televízie bez sekania, či prerušovania. KDL-32WE615 disponuje 2 praktickými USB a HDMI portmi. Televízor je vybavený zabudovanou kapacitou 4 GB, technológiou X-Reality™ PRO, prístupom k službe YouTube™ pomocou jedného tlačidla a zabudovaným hlbokotónovým reproduktorom. Vďaka hliníkovému rámu pôsobí televízia štíhlo, elegantne a luxusne. Vysoký dynamický rozsah HDR sa postará o realistický obraz. Kvalitný zvuk pri používaní KDL-32WE615 vám zabezpečí technológia ClearAudio+.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 33 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

X-Protection PRO

Moderná technológia X Protection PRO sa postará o váš štýlový televízor štyrmi spôsobmi. Prvý spôsob, ktorý učite oceníte je absencia vetracích otvorov, čo zaručuje, že do vášho televízora sa nedostane žiaden prach. Stabilitu KDL-32WE615 a to aj pri náhlom prepätí vám zabezpečí hlavný kondenzátor. Pred skratom v dôsledku vysokej vlhkosti ochráni váš TV povrchová vrstva na vodičoch. Posledným spôsobom ochrany je bezpečnostná funkcia, ktorá chráni televízor pred prepätím pri zásahu bleskom a to až do 9 000 V.

 

Praktický dizajn

Čierne prevedenie, úzky rám a hliníkový vzhľad KDL-32WE615 pôsobia štýlovo a luxusne. Nadčasový dizajn sa hodí do každého interiéru a navyše vás nebude rušiť pri sledovaní vašich obľúbených filmov, seriálov, či pri prehliadaní webu. Na prvý pohľad vás zaujme nielen štýlové prevedenie KDL-32WE615, ale určite aj možnosť uloženia káblu. Káble jednoducho zavediete po zadnej strane vášho televízora a zasunie do stojana. Vďaka tomu získate uhladený vzhľad a vyhnete sa zbytočne vytŕčajúcim káblom z každej strany. 

 

Zvuk 

Ak patríte medzi milovníkov filmov určite vás poteší filmový zvuk, ktorý vás úplne stiahne do deja filmu. Priestorový zvuk S-Force Front Surround napodobňuje spôsob, akým mozog spracováva zvukové zdroje (vytváraním správnej hlasitosti, oneskorenia a spektra zvukových vĺn) pomocou ľavého a pravého kanála reproduktora. Trojrozmerná prirodzená simulácia zvukového poľa vám umožní vychutnať si bohatý zvuk v širšej oblasti ozvučenia. Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje stratené zložky frekvencií (najmä vysoké frekvencie) a vytvára prirodzený zvuk s väčším priestorovým efektom.  

 

Technológia Motionflow™ XR

Sledovanie rýchlych scén môže byť niekedy náročné kvôli detailom, ktoré môžu byť rozmazané a neprehľadné. Technológia Motionflow™ XR eliminuje takého chyby, aby ste videli ostré detaily aj v scénach s rýchlymi pohybmi. To všetko je možné vďaka tvorbe a úprave snímok. Technológia vytvorí snímku, ktorú potom vloží medzi pôvodné. Porovnáva kľúčové vizuálne faktory po sebe nasledujúcich snímok a potom vypočíta chýbajúce časti akcie v sekvenciách. Celý tento proces vytvorí plynulé a ostré detaily bez rozmazania.

 

Šikové pripojenia

Do služby YouTube™ sa dostanete stlačením tlačidla na diaľkovom ovládaní. KDL-32WE615 vám tak umožňuje jednoduché prehľadávanie. So zabudovaným rozhraním Wi-Fi® sa môžete pripojiť k vašej bezdrôtovej domácej sieti a sledovať tak napríklad vše obľúbené filmy. Zrkadlenie obrazovky vám umožňuje vychutnať si obsah vášho smartfónu vo veľkom formáte priamo na obrazovke  KDL-32WE615. Funkcia USB HDD REC umožňuje nahrávanie jedným dotykom a časované nahrávanie digitálneho vysielania na ktorékoľvek zariadenie USB s pevným diskom s kapacitou až 2 TB. Počas pozerania programu jednoducho stlačte tlačidlo REC a spustite nahrávanie, ktoré sa na konci programu automaticky zastaví.

Podpora Smart aplikácií

 • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Pripojené súbory

IL_SK_2012740 [*.pdf, 424.59 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 32 "
iUhlopriečka: 80 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 3
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 1366x768
iSmart: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 50

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: Motionflow XR
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 400

Display/Grafika

iUhlopriečka: 32 "
iUhlopriečka: 80 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: HD
iRozlíšenie: 1366x768
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 50
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Nie
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 3
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 73,1 cm
Výška: 44,2 cm
Hĺbka: 7 cm
Hmotnosť: 5,8 Kg
Výška s podstavcom: 49 cm

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x100

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265

Operačný systém

OS TV: Linux

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Ostatné

Kód produktu: KDL-32WE615

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore