Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Štýlové 

Dizajnové slúchadlá Sony MDRXB950N1G.CE7 v zelenej farbe sa budú vynímať aj na vašich ušiach. Kombinácia zelenej farby s kovovými prvkami prispieva k štýlovosti a nadčasovosti slúchadiel. Jemné detaily zvýrazňujú elegantný tvar slúchadiel. Pohodlnosť pri nosení zaistia mäkké náušníky, ktoré sa prispôsobia vašim ušiam. Hlavový most slúchadiel jednoducho nastavíte podľa potreby. Vychutnávajte si kvalitnú hudbu so štýlovými slúchadlami Sony MDRXB950N1G.CE7.

 

EXTRA BASS

Nechajte sa strhnúť ohromnými tónmi a hlbokými basmi, ktoré vychádzajú z týchto slúchadiel Sony MDRXB950N1G.CE7. Technológia EXTRA BASS zvýrazní basy aj vďaka 40 mm reproduktorom zvýraní každú skladbu a rytmus. Vy sa tak môžete tešiť na vzrušujúcu atmosféru a pulzujúce momenty. Vďaka režimom (hala, klub a iné) si dokážete nastaviť skvelý zvuk pre každú pieseň. Precíťte so slúchadlami hĺbku basov i čistotu zvuku oveľa intenzívnejšie.

Technológia digitálneho odstránenia šumu

Pri počúvaní hudby vás už nebude rušiť hluk z okolitého okolia. Aktívna kontrola hluku zníži nežiadúce zvuky a vy si tak môžete vychutnať čisté tóny. Slúchadlá s potlačením šumu prinášajú do uší čistý a detailný zvuk. Ponorte sa do tónov obľúbených piesní a relaxujte.

Podpora Bluetooth

Vychutnajte si možnosť počúvania hudby kedykoľvek a kdekoľvek vďaka technológii Bluetooth a NFC. Vďaka dlhšej výdrži batérie, ktorá vám prináša až 22 hodín počúvania skvelej hudby. Slúchadlá môžete znova používať po 7 hodinovom nabití. Využitie technológie Bluetooth je skutočne ľahké. Slúchadlá stačí jednoducho zosynchronizovať a spárovať s kompatibilným zariadením, čo zaberie skutočne len krátku chvíľu. Ešte jednoduchšie pripojenie umožňuje NFC technológia, kedy stačí slúchadlá len jemne priložiť.

Jednoduché ovládanie

Obsluha slúchadiel je ľahká a jednoduchá. Potrebné tlačidlá sa nachádzajú na slúchadlách, ktoré stačí len stlačiť. Slúchadlá môžete využívať i bezdrátovo vďaka Bluetooth. Pre využitie v domácnosti je tu pre vás aj odnímateľný kábel s dĺžkou 1,2 m, ktorý zapojíte do slúchadiel. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-22000
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Ovládanie prehrávania: Áno
Stupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zelená
Hmotnosť: 290 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-22000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ostatné

Kód produktu: MDRXB950N1G.CE7

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore