Sony PS-LX310BT čierny

Cena:
209,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dizajnový gramofón Sony PS-LX310BT v klasickej čiernej farbe vás vtiahne do sveta retro zvuku plynúceho z vinylových platní. Prvok modernej doby predstavuje Bluetooth pripojenie – zariadenie stačí prepojiť s bezdrôtovými reproduktormi či slúchadlami. Platne je možné prehrávať pri rýchlosti 33 alebo 45 otáčok za minútu a gramofón je vybavený funkciou automatického prehrávania jedným tlačidlom. Disponuje prenoskou s pevnou hliníkovou konštrukciou (stabilné prehrávanie, sýty zvuk a mohutné basy), hrubým protiprachovým krytom (tlmí akustický tlak z reproduktorov) a hliníkovým tanierom (robustný a ľahký) so stabilným pohybom. S určitosťou poteší aj prítomnosť zvukového a linkového výstupu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

LENCO L-3808 WHI je gramofónom s priamym pohonom a MM prenoskou, ktorý disponuje vstavaným stereo predzosilňovačom. Prednosťou zariadenia je možnosť digitalizácie LP platní prepojením gramofóna s PC. Možnosť nastavenia rýchlosti: 33 alebo 45 rpm. Funkcia Pitch Control a Anti-skating. Balenie obsahuje RCA kábel a USB kábel. Rozmery: 450 x 350 x 139 mm. Farebné prevedenie: biele.

Základné parametre

 • Nominálna rýchlosť: 33,45
 • Bluetooth: Nie
 • USB port: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Originálny zvuk vinylu

Objavte znova nadčasový zvuk vinylových platní s jednoduchým ovládaním a možnosťou stabilného pripojenia cez BLUETOOTH. Gramofón PS-LX310BT vám poskytne čistý a prirodzený zvuk bez ohľadu na to, či si chcete znova užiť svoje obľúbené LP platne alebo vychutnať spolu s rodinou skvelú reedíciu.

Roztočte to okamžite

Jednoducho pripojte svoje zariadenia s technológiou BLUETOOTH a počúvajte bez káblov alebo použite zabudovaný výstup na priame pripojenie k zvukovému systému. V oboch prípadoch gramofón rýchlo a jednoducho nastavíte a môžete začať prehrávať hudbu.

Automatické prehrávanie jedným tlačidlom

Gramofón je vybavený funkciou automatického prehrávania jedným tlačidlom, ktorá automaticky položí prenosku, nájde drážku a spustí prehrávanie hudby zo spárovaného zariadenia BLUETOOTH. Na konci platne môžete pohodlne sedieť ďalej, pretože prenoska sa automaticky vráti do východiskovej polohy.

Vyťažte z hudby ešte viac

Chcete zo svojich vinylových platní získať maximum? Nastavte prepínač zosilnenia podľa úrovne zvuku platne tak, aby ste svoju hudbu mohli počúvať bez skreslenia.

Kochajte sa autentickým zvukom vinylu

 • Špičkový zvuk s novou prenoskou - Prenoska s novou rovnou a pevnou hliníkovou konštrukciou zvyšuje sledovateľnosť a zabezpečuje stabilné prehrávanie, sýty a čistý zvuk, ako aj mohutné basy.

 • Dokonalý zvuk vďaka hrubému protiprachovému krytu - Hrubší protiprachový kryt tlmí akustický tlak z reproduktorov, čím zabezpečuje lepšiu stabilitu a menšie skreslenie. Kryt sa dá aj odstrániť, takže môžete počúvať hudbu tak, ako chcete.

 • Hliníkový tanier so stabilným pohybom - Gramofón je vybavený mechanizmom remeňového pohonu s hliníkovým lisovaným tanierom. Robustný a zároveň ľahký tanier je pri točení stabilný a zaručuje čistejšie prehrávanie hudby.

Vyzerá rovnako skvele, ako znie

Gramofón svojím minimalistickým dizajnom hladko zapadne do priestoru a vnesie vinyl do srdca vášho domova bez ohľadu na to, či si ho dáte do spálne alebo na hrdé miesto v obývačke.

Prispôsobí sa vášmu výberu

Je čas roztočiť klasický singel? V zásuvke pod jednotkou nájdete elegantne uložený adaptér na platne 45 ot./min.

Kľúčové vlastnosti

 • Jednoduché pripojenie BLUETOOTH

 • Podporuje zvukový aj linkový výstup vďaka zabudovanému zvukovému ekvalizéru.

 • Dve prevádzkové rýchlosti: 33⅓ a 45 ot./min.

 • Jednoduché ovládanie s automatickým prehrávaním jedným tlačidlom

 • Sýte, čisté prehrávanie vďaka prenoske s novým dizajnom

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Rýchlosť: 45, 33
Predzosilňovač: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Nie
Rýchlosť: 45, 33

Konektivita

iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43 cm
Výška: 10,8 cm
Hĺbka: 36,7 cm
Hmotnosť: 3,5 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: manuál

Rádio

FM rádio: Nie

Ďalšie parametre

Predzosilňovač: Nie

Ostatné

Kód produktu: PSLX310BT.CEL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore