PS4 Dualshock Controller v2 (zelený)

  • Momentálne nedostupný
  • O zmene dostupnosti produktu vás budeme informovať

Cena:
54,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

V súčasnej dobe nie je produkt dostupný a od dodávateľa nemáme upresnený dátum dodania. Ak máte o produkt záujem, nastavte si stráženie zmeny dostupnosti cez tlačidlo - MÁM ZÁUJEM, prostredníctvom ktorého vám dáme vedieť o naskladnení produktu hneď ako k tomu dôjde.
Mám záujem

POPIS PRODUKTU

Dualshock Controller je moderný herný ovládač určený pre hernú konzolu PlayStation 4. Vo svojom originálnom maskáčovom prevedení bude neprehliadnuteľným doplnkom. Ak ste priaznivcami vojenských alebo im podobným hier, určite si ho zaobstarajte. Svojím celkovým spracovaním skvele padne do ruky, čím zabezpečuje pohodlnú manipuláciu počas celej doby. Analógové páčky boli vylepšené, vďaka čomu sa s nimi pohybuje inštinktívnejšie. S tlačidlom Share rýchlo, ľahko a jednoducho zdieľate dosiahnuté úspechy s Vašimi priateľmi na sociálnych sieťach, a to len jediným dotykom. Svetelný panel so štyrmi svetlami výrazne uľahčuje hranie, nakoľko Vám indikuje množstvo informácií.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 8 %
Popis produktu

Základné informácie

Revolučný ovládač DualShock 4 k najnovšej konzole od spoločnosti PlayStation s poradovým číslom 4, prinesie úplne nový systém hrania s novou generáciou konzolových hier. Nielen že sú jeho analógové pohybové tlačidlá príjemnejšie skonštruované, aby na nich lepšie sedel váš prst, ale obsahuje aj dotykovú plochu podobnú touchpadu s viacerými dotykovými plochami pre zlepšenie kontroly nad hrou. Zavedené boli aj intenzívnejšie vibračné motorčeky, vďaka ktorým budete vtiahnutý priamo do udalostí v hrách, a tak to ešte viacej precítite. Dôležitým faktom je, že je bez káblov a preto si s ním nájdete polohu, ktorá vám najviac vyhovuje a nemusíte sa obmedzovať vzdialenosťou, v akej ste od konzoly.

Tvar

Celkové prevedenie ovládača je vytvorené tak, aby vám lepšie sadol do ruky a tak ponúkol hranie, pri ktorom sa budete cítiť prirodzene, nerušene a tak ako by ste nedržali ovládač, ale hru priamo kontrolovali.

Tvar - PS4 DUALSHOCK 4 WHITE CONTROLLER

Tlačidlo Share

Úplnou novinkou v prostredí PlayStation je tlačidlo, s ktorým kedykoľvek v priebehu hry zdieľate svoj doterajší úspech, momenty z vášho hrania alebo vaše triumfy v multiplayeri na sociálnych sieťach, kde si to pozrú vaši kamaráti.

Light Bar

Vďaka systému svetelnej lišty so štyrmi diódami sa môžete sústrediť na viac udalostí v hre, pretože tieto svetlá indikujú činnosti, ktoré potrebujete vedieť, napríklad intenzita zranenia hrdinu, množstvo zapojeným ľudí v multiplayeri alebo okamih, ktorý vás môže ohroziť.

Light Bar - PS4 DUALSHOCK 4 WHITE CONTROLLER

Porty

Na jednej svojej strane obsahuje ovládač microUSB port, cez ktorý ho je možné nabíjať. Ide to aj priamo cez konzolu a to dokonca aj v čase, keď nie je zapnutá. Ďalším užitočným výstupom je AUX pre 3,5 mm jack, s ktorým si zapojíte slúchadlá a tak je vám umožnené hrať vo vašom vlastnom mikroprostredí, kde máte súkromie a nikto vás nebude vyrušovať.

Porty - PS4 DUALSHOCK 4 WHITE CONTROLLER

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výdrž batérie: 8 hod.
Pre zariadenia: PlayStation 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation
Pre zariadenia: PlayStation 4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zelená
Šírka: 161 mm
Výška: 100 mm
Hmotnosť: 210 g
Hrúbka: 57 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: ovládač

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Výdrž batérie: 8 hod.

Ďalšie parametre

Vybračná odozva: Áno

Ostatné

Kód produktu: PS719894858

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore