Sony SA-SW5

  • Doprava zadarmo

Subwoofer, Typ subwoofera: aktívny, Farba čierna, Celkový výkon: 300 W. Viac info


Cena 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Doplnkový bezdrôtový reproduktor Sony SA-SW5 s 180 mm budičom, pasívnym vyžarovačom a hlbokým basovým zvukom s výkonom 300 W.

Zabávajte sa naplno s mohutnými basmi

S bezdrôtovým hlbokotónovým reproduktorom SA-SW5 v spojení so systémom domáceho kina a reproduktorovým panelom Sony sa môžete ešte viac sa ponoriť do filmov a hudby. Zistite, aká realistická môže byť zábava s dunivými basmi a čistými nízkymi frekvenciami.

Výrazné hlboké basy

Tento hlbokotónový reproduktor s výkonným 180 mm budičom, pasívnym vyžarovačom a hlbokým basovým zvukom s výkonom 300 W zvýrazňuje všetko, čo pozeráte a počúvate. Vychutnajte si obrovské explózie a tie najhlbšie basy, aké ste kedy počuli, bez skreslenia. Navyše si môžete vychutnať aj čistejšie hlasy a detailnejšie zvuky, s ktorými hudba znie ešte lepšie.

Všesmerový dizajn

Systém domáceho kina, reproduktorový panel a voliteľné reproduktory Sony vychádzajú z bežného konceptu všesmerového dizajnu. A dizajn hlbokotónového reproduktora SA-SW5 sa dokonale k týmto systémom hodí. Jeho sofistikované zaoblené hrany dopĺňajú ďalekosiahly zvuk. A spojenie textúr materiálov podčiarkuje skutočnosť, že zapadne do každej obývačky.

Pozrite si technológie vnútri

Hlbokotónový reproduktor SA-SW5 so špičkovými zvukovými technológiami vrátane magnetického obvodu Σ a jednotlivých drážok na okraji dodá vašej zábave hlboké bohaté basy a čisté nízke frekvencie.

Technológie na prvotriednu kvalitu zvuku

  • Magnetický obvod Σ na hlboké a výkonné basy - Magnetický obvod Σ (sigma), patentovaná technológia od Sony, umožňuje pomocou maximalizácie magnetickej sily, ktorá poháňa hlasovú slučku, vytvárať hlboké a výkonné basy. Naopak, obvody s klasickým tvarom množstvo tejto magnetickej sily prepúšťajú.

  • Jednotlivé drážky na okraji - Ďalšia patentovaná technológia spoločnosti Sony, jednotlivé drážky na okraji, zlepšuje vertikálnu amplitúdovú symetriu nevyhnutnú pre čistý zvuk. Dosahuje to pomocou sústredných zárezov na okrajoch, ktoré pomáhajú ovládať tlak vnútri aj mimo okraja membrány.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 27.7 cm
Výška 40.9 cm
Hĺbka 42.2 cm
Celkový výkon 300 W
Typ subwoofera aktívny

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Sony SA-SW5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Juraj

1. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • výkon
  • spracovanie
  • bluetooth pripojenie
  • neviem o žiadnej

... rozhodne sa oplatí kúpiť, odporúčam v kombinácii s HT-7000 a SA-RS5 ... ;-)