Sony SRS-XP500B čierny párty reproduktor


Párty reproduktor, Farba čierna, 4 × reproduktor, Typ reproduktora: 3 - pásmové, Bluetooth, USB port, AUX vstup. Viac info


Cena 238,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

88.9% Kvalita
Výborná

91.1% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Výkonný párty reproduktor Sony SRS-XP500B v čiernej farbe sa postará o výnimočnú párty či ste u vás doma, na lúke či na záhrade pri bazéne. Všesmerový zvuk bude plynúť z inovatívnej reproduktorovej jednotky X-Balanced Speaker Unit a predného vysokovýkonného výškového reproduktora a o hutné basy sa postará funkcia Mega Bass. Špecifikom je odolnosť voči striekajúcej vode triedy IPX4, vstavaná batéria s výdržou až 20 hodín, ambientné osvetlenie so širokou škálou vzorov osvetlenia, dvojica nabíjacích portov USB, funkcia starostlivosti o batériu a pohodlná rukoväť pre jednoduchý transport. Ak by ste chceli zábavu ešte vygradovať, zariadenie disponuje vstupmi na mikrofón a gitaru, aby ste si mohli užiť ten správny karaoke večierok.

Vždy v pohotovosti

Tento reproduktor je navrhnutý tak, aby vaša obľúbená hudba vždy znela skvele bez ohľadu na žáner. Či už chcete pretancovať celú noc v rytme hlbokých basov, alebo máte chuť si na konci dňa oddýchnuť pri počúvaní jemnej hudby, reproduktor XP500 vám s tým pomôže.

 • Výkonný párty zvuk – Predný výškový reproduktor spolu s basovými reproduktormi vytvára výnimočný zvuk s priestorovým nádychom, hlbokými a výraznými basmi a čistými vokálmi. Skvele sa hodí na párty, no môžete ním navodiť aj pokojnú atmosféru u seba doma.

 • Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit - Inovatívna reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit nemá kruhovú membránu, takže jej veľkosť je väčšia než u bežných reproduktorových jednotiek. Vďaka tomu získate bohatší a čistejší zvuk bez ohľadu na žáner hudby, ktorý počúvate. 

 • Väčší reproduktor, lepší zvuk - Maximalizovaná veľkosť membrány zvyšuje úroveň akustického tlaku, čo prináša hlbší a výraznejší basový zvuk, čistejšie vokály a celkovo lepší poslucháčsky zážitok. Tiež redukuje rozkmit budiča pri zachovaní rovnakého akustického tlaku, vďaka čomu je skreslenie menšie a vokály čistejšie.

 • Počúvajte hlasno a čisto - Spojenie reproduktorovej jednotky X-Balanced Speaker Unit a predného vysokovýkonného výškového reproduktora zapĺňa celý priestor výkonným, bohatým a čistým zvukom.

 • Zvýraznite basy ešte viac – S funkciou Mega Bass sú basy ešte výraznejšie. Takže ak budete počúvať skladbu plnú basov, basový zvuk bude ešte hlbší a výraznejší.

 • Hudba ako naživo – Vďaka režimu Live Sound môžete jedinečnú atmosféru zo živej hudby vytvoriť aj u seba doma a opäť si vychutnať svoje obľúbené zážitky zo živej hudby.

Rozžiarte noc

Vďaka ambientnému osvetleniu si môžete vybrať zo širokej škály rôznych vzorov osvetlenia – naplňte svoju párty pulzujúcou energiou alebo si vychutnajte pokojný večer v príjemnej atmosfére.

Zoberte ho so sebou na párty

 • Vyrobený tak, aby vydržal - Reproduktor je navrhnutý tak, aby bol odolný a prenosný. Vďaka tomu môžete svoju obľúbenú hudbu brávať všade so sebou celkom bez starostí.

 • Dážď už žiadnu párty neprekazí - Reproduktor je odolný proti vode na úrovni hodnotenia IPX4, takže dážď už vašu párty nezastaví.

 • Dlhá výdrž batérie - Vďaka výdrži batérie až 20 hodín pri plnom nabití dokáže reproduktor hrať takmer tak dlho, ako vy vydržíte tancovať. 

 • Rýchle nabíjanie – S rýchlym nabíjaním získate už za 10 minút až 80 minút prehrávania.

 • Starajte sa o svoju batériu - Funkcia starostlivosti o batériu zabraňuje prebitiu a pomáha udržať batériu v optimálnom stave dlhšie.

 • Stačí ho vziať a vyraziť – Reproduktor disponuje pohodlnou rukoväťou, s ktorou je prenášanie hračka. Ak vám reproduktor zvyčajne stojí v obývačke, no radi by ste si pustili hudbu na záhrade, jednoducho ho zoberte a choďte von.

Spievajte srdcom

Máte radi karaoke? Potom si s týmto reproduktorom budete dobre rozumieť. Zapojte mikrofón, vyberte skladbu a vyspievajte zo seba dušu. No pri spievaní sa to nekončí. Vďaka dvom vstupom môžete pripojiť aj gitaru a používať reproduktor ako zosilňovač.

Doplní váš štýl

Tento reproduktor je nielen praktický, ale aj štýlový. Ponúka skvelý zvuk v niekoľkých polohách, ako aj možnosť nabitia smartfónu, a to všetko v štýlovom dizajne.

 • Kompatibilný s technológiou Bluetooth - Jednoducho spárujte reproduktor so zariadením kompatibilným s technológiou Bluetooth a prenášajte obsah priamo do reproduktora.

 • Party Connect - Prepojte až 100 kompatibilných reproduktorov a synchronizujte hudbu a svetlá, čím získate lepšie osvetlenie a vyššiu hlasitosť.

 • Stačí pripojiť a môžete prehrávať - Pripojte pamäťové zariadenie USB do zadného portu USB a prenášajte svoju obľúbenú hudbu priamo zo zariadenia.

 • 2 nabíjacie porty USB – Ak vášmu smartfónu dochádza batéria, jednoducho ho pripojte k reproduktoru a nabite ho priamo z neho.

 • Skvelý zvuk v každej polohe – Reproduktor je možné vďaka symetrickému rozloženiu predného reproduktora položiť zvislo aj vodorovne

Majte všetko pod kontrolou priamo z parketu

Posuňte svoju párty na vyššiu úroveň s aplikáciami Sony Music Center a Fiestable. Môžete používať zábavné funkcie, optimalizovať zvuk a mať každú párty vo svojich rukách. 

 • Sony Music Center – Optimalizujte nastavenia zvuku, ovládajte hudbu, vyberajte vzory osvetlenia a spravujte svoje zariadenia priamo vo svojom telefóne. 

 • Zábavné funkcie s aplikáciou Fiestable - Používajte zábavné funkcie, ako napríklad vytváranie zoznamov párty skladieb, karaoke a mnoho ďalšieho.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

9 recenzií Sony SRS-XP500B čierny párty reproduktor

88.9% Kvalita
Výborná

91.1% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Slovakia real - tour

7. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaRudolf

12. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Kvalita zvuku, hlavne bassy
 • Nikde sa neuvadza RMS vykon

Erik

26. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Dobry zvuk a cena
 • Na baterku hra iba na 80%

Lahke ovladanie, rychle parovanie


Gergely

22. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca