Sony UBP-X700

Cena:
219,00 €

Pôvodná cena 269,99 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 8,76 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Blu-ray prehrávač Sony UBP-X700 prehráva disky Blu-ray v rozlíšení 4K a podporuje aj CD, DVD či SACD disky. Podporuje prehrávanie v HDR10 a Dolby Vision, vďaka ktorému je obraz obohatený o širšiu škálu farieb a detailov, ktorú je možné vidieť aj na bežných televízoroch. Okrem diskov je možné prehrávať aj veľké množstvo audio a video formátov prostredníctvom USB vstupu, pripojeniu k internetu cez LAN alebo WiFi. Ponuka v menu systému je graficky upravená k intuitívnejšiemu ovládaniu, ktoré je možné podčiarknuť mobilnou aplikáciou s prístupom k ďalším možnostiam. Prehrávač má jeden štandardný HDMI výstup a druhý zvukový pre pripojenie soundbaru. Zvuk je možné odoslať aj cez koaxiálny výstup CINCH.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 19 %
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Vdýchnite filmom život v rozlíšení 4K HDR

Tento Blu-ray prehrávač Sony UBP-X700 s rozlíšením 4K Ultra HD Vám doma vytvorí atmosféru ako na najlepšom mieste v kine. Vďaka pokročilému priestorovému zvuku, detailnosti rozlíšenia 4K a obrazu s vysokým dynamickým rozsahom ponúka doteraz neslýchaný vizuálny zážitok, ktorý vás úplne pohltí. 4K totiž znamená štvornásobné rozlíšenie oproti bežným Full HD filmom. Ak prehráte obsah s nižším rozlíšením, prehrávač automaticky doplní pixely, pre čo najostrejší obraz. Signál HDR10 obsahuje až stonásobok jasu štandardného signálu (SDR). Výrazne zvyšuje maximálny jas pri súčasnom zachovaní hlbokých a mimoriadne detailných tmavých odtieňov, vďaka čomu poskytuje úplne nový zážitok zo sledovania. Podporuje farebnú škálu BT.2020, ktorá je oproti bežnej BT.709 omnoho širšia. Zobrazované je riešenie zvané Dolby Vision.
 

Prehrávajte čokoľvek

Prehrávací výkon prehrávača UBP-X700 ďaleko prekračuje disky 4K Ultra HD Blu-ray™. Môžete sledovať, počúvať a prenášať takmer ľubovoľný obsah vrátane väčšiny formátov videa a zvuku s vysokým rozlíšením, ako aj veľké množstvo služieb na prenos obsahu. Do diskovej jednotky môžete pokojne vložiť Blu-ray, UltraHD Blu-ray, DVD, CD alebo SACD. Z mediálnych súborov sú podporované: XVID, WMW, AVCHD, MPEG, MPEG4, DSD, FLAC, ALAC, WAV, AAC a MP3. Na ich prehratie nie ste odkázaní len na USB disky, ale môžete využiť pripojenie k internetu prostredníctvom WiFi alebo LAN kábla. Môžete sa pripojiť k domácej sieti, alebo využívať rôzne iné služby ako Netflix a YouTube.
 
SONY UBP-X700

Všetka zábava na jednom mieste

Vďaka našej intuitívnej ponuke a rozhraniu sú aplikácie a funkcie usporiadané jednoducho a inteligentne, takže vždy nájdete, čo hľadáte. Použite tablet alebo smartfón na ovládanie prehrávača alebo získajte viac informácií o programe, ktorý sledujete, s aplikáciou TV SideView. Celé zariadenie disponuje dvomi HDMI výstupmi, pričom jeden je určený výlučne pre zapojenie do soundbarov. Tie dokážu zefektívniť divácky zážitok rozšírením zvuku v hlasitosti a priestorovosti. Možné je tiež pripojiť klasický zosilňovač cez koaxiálny digitálny výstup. Ďalej sú prístupné už spomínané porty USB, LAN a samozrejme aj 12V pre pripojenie k elektrickej sieti.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
i3D kompatibilita: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
Počet USB portov: 1
USB port: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 32 cm
Hmotnosť: 1400 g
Výška: 4,5 cm
Hĺbka: 21,7 cm

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Podporované video formáty: AVI, TS, MPEG4, AVCHD, MPEG, MKV, MP4, MOV
Typ média: DVD-RW, BD-R, DVD-R, CD-RW, CD-R, CD, Ultra HD Blu-ray, BD-RE

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD

Funkcie

i3D kompatibilita: Áno

Ostatné

Kód produktu: UBP-X700B

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore