Sony WF-C500 biele

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

November 2021

AVmania.cz

AVmania.cz

9/10


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba biela, Dokovacia stanica, Výdrž batérie: 10 h, Výdrž batérie s puzdrom: 20 h, Zabudovaný mikrofón, Certifikácia IPX4, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Bez jediného kabelu, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 79,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

91.4% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peniaze
Výborná

7 + nakupů

Zobraziť 7 recenzií a 2 ocenenie

Popis produktu

Skutočne bezdrôtové slúchadlá Sony WF-C500 v bielej farbe ponúkajú technológiu DSEE, 360 Reality Audio, ergonomický dizajn, vodeodolnosť IPX4 a výdrž batérie až 20 hodín (10 h + 10 h).

Kompaktná veľkosť, nekompromisný zvuk

Tieto skutočne bezdrôtové slúchadlá sú navrhnuté tak, aby pohodlne zapasovali do vášho ucha. Prinášajú vysokokvalitný a detailný zvuk vďaka technológii DSEE, ktorá obnovuje jemný slabnúci a vysokofrekvenčný zvuk. Sú  vybavené funkciou Bluetooth, ľahko sa používajú a sú kompatibilné so smartfónom. 

Príjemnejší poslucháčsky zážitok

S technológiou Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) je v skladbách obnovený vysokofrekvenčný zvuk a jemný slabnúci zvuk pre autentickejší poslucháčsky zážitok. Hudbu si môžete prispôsobiť aj pomocou nastavenia ekvalizéra v aplikácii Sony | Headphones Connect.

Malé a ľahké slúchadlá, čo skvelo sedia

Tieto malé slúchadlá bezpečne a pohodlne sedia vo vašich ušiach. Vďaka okrúhlemu tvaru bez hrán sa príjemne nosia a vy sa môžete sústrediť na to najdôležitejšie – na hudbu.

Vydajte sa kamkoľvek s vreckovým puzdrom

Valcovité nabíjacie puzdro je neobyčajne malé a ľahko sa prenáša vo vrecku či taške, takže svoje slúchadlá môžete brávať všade so sebou. Jeho priehľadný kryt s textúrou pripomínajúcou matné sklo dodáva puzdru štýlový a luxusný vzhľad.

Jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel

Tlačidlá na slúchadlách WF-C500 nielenže umožňujú spustiť či zastaviť prehrávanie, prejsť na ďalšiu skladbu či upraviť hlasitosť, ale aj sa jednoducho spojiť s hlasovým asistentom vášho smartfónu, telefonovať a prijímať hovory bez pomoci rúk.

  • Telefonovanie bez pomoci rúk -  Umožňuje plynulú a čistú konverzáciu vďaka vysokokvalitnému zabudovanému mikrofónu. 

  • Kompatibilné s hlasovým asistentom - Stlačením tlačidla sa spojíte s hlasovým asistentom svojho smartfónu. Môžete tak dostávať navigačné pokyny, spúšťať prehrávanie hudby, komunikovať s kontaktmi atď.

  • Nájdite svoje slúchadlá rýchlym párovaním - Vďaka rýchlemu párovaniu môžete spárovať svoje slúchadlá so zariadeniami so systémom Android. Jedným ťuknutím môžete rýchlo spárovať model WF-C500 cez Bluetooth so zariadeniami so systémom Android. Tiež môžete zistiť, kam ste si slúchadlá odložili, a to buď zvukovým signálom, alebo poslednou známou polohou v smartfóne. 

  • Pripojte sa k počítaču rýchlym párovaním - Rýchle párovanie umožňuje jednoduché pripojenie slúchadiel WF-C500 k PC s Windowsom 10 cez Bluetooth. Po vybratí režimu párovania sa v blízkych zariadeniach s Windowsom 10 zobrazí okno s návodom.

Špecifické vlastnosti

  • Celodenné počúvanie, niekoľkominútové nabíjanie - Vychutnajte si až 20 hodín počúvania vďaka praktickému nabíjaciemu puzdru. A ak potrebujete slúchadlá rýchlo nabiť, 10-minútovým rýchlym nabíjaním získate až hodinu prehrávania navyše.

  • Špliechajúca voda a pot nie sú problém - Slúchadlá odolné proti vode na úrovni hodnotenia IPX46 nezastaví špliechajúca voda ani pot – neprestaňte sa hýbať do rytmu hudby.

  • Jedno slúchadlo vhodné na multitasking - Ak chcete počúvať hudbu a zároveň udržiavať konverzáciu, vyberte z nabíjacieho puzdra iba jedno slúchadlo a používajte ho ako zvyčajne.

Také pohlcujúce, také reálne

Ponorte sa do zvuku prichádzajúceho zo všetkých strán. Cíťte sa ako na koncerte alebo s umelcom v štúdiu. Hudba nikdy nebola taká pohlcujúca ako s technológiou 360 Reality Audio. S týmito slúchadlami si môžete vychutnať technológiu 360 Reality Audio.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Štýl nosenia do uší

Ocenenie a hodnotenia produktov

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

November 2021

AVmania.cz

AVmania.cz

9/10

4,9 / 5

7 recenzií Sony WF-C500 biele

91.4% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Martin

7. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • pomer cena vykon

za tú cenu paradne, ale na pocuvanie iba hudby a za trosku viac bassov by som zainvestoval do vyššej rady od sony, inak spokojnosť


Ladislav

10. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáJán

22. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Vyborny pomer cena / vykon. Dlha vydrz baterie.


Daniel

26. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca