Sony WF-C500 zelené

What_Hi-Fi_WF-C500_SK

What_Hi-Fi_WF-C500_SK

November 2021

AVmania.cz

AVmania.cz

9/10


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba zelená, Dokovacia stanica, Výdrž batérie: 10 h, Výdrž batérie s puzdrom: 20 h, Zabudovaný mikrofón, Certifikácia IPX4, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Bez jediného kabelu, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 79,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu a 2 ocenenie

Popis produktu

Skutočne bezdrôtové slúchadlá Sony WF-C500 v zelenej farbe ponúkajú technológiu DSEE, 360 Reality Audio, ergonomický dizajn, vodeodolnosť IPX4 a výdrž batérie až 20 hodín (10 h + 10 h).

Kompaktná veľkosť, nekompromisný zvuk

Tieto skutočne bezdrôtové slúchadlá sú navrhnuté tak, aby pohodlne zapasovali do vášho ucha. Prinášajú vysokokvalitný a detailný zvuk vďaka technológii DSEE, ktorá obnovuje jemný slabnúci a vysokofrekvenčný zvuk. Sú  vybavené funkciou Bluetooth, ľahko sa používajú a sú kompatibilné so smartfónom. 

Príjemnejší poslucháčsky zážitok

S technológiou Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) je v skladbách obnovený vysokofrekvenčný zvuk a jemný slabnúci zvuk pre autentickejší poslucháčsky zážitok. Hudbu si môžete prispôsobiť aj pomocou nastavenia ekvalizéra v aplikácii Sony | Headphones Connect.

Malé a ľahké slúchadlá, čo skvelo sedia

Tieto malé slúchadlá bezpečne a pohodlne sedia vo vašich ušiach. Vďaka okrúhlemu tvaru bez hrán sa príjemne nosia a vy sa môžete sústrediť na to najdôležitejšie – na hudbu.

Vydajte sa kamkoľvek s vreckovým puzdrom

Valcovité nabíjacie puzdro je neobyčajne malé a ľahko sa prenáša vo vrecku či taške, takže svoje slúchadlá môžete brávať všade so sebou. Jeho priehľadný kryt s textúrou pripomínajúcou matné sklo dodáva puzdru štýlový a luxusný vzhľad.

Jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel

Tlačidlá na slúchadlách WF-C500 nielenže umožňujú spustiť či zastaviť prehrávanie, prejsť na ďalšiu skladbu či upraviť hlasitosť, ale aj sa jednoducho spojiť s hlasovým asistentom vášho smartfónu, telefonovať a prijímať hovory bez pomoci rúk.

  • Telefonovanie bez pomoci rúk -  Umožňuje plynulú a čistú konverzáciu vďaka vysokokvalitnému zabudovanému mikrofónu. 

  • Kompatibilné s hlasovým asistentom - Stlačením tlačidla sa spojíte s hlasovým asistentom svojho smartfónu. Môžete tak dostávať navigačné pokyny, spúšťať prehrávanie hudby, komunikovať s kontaktmi atď.

  • Nájdite svoje slúchadlá rýchlym párovaním - Vďaka rýchlemu párovaniu môžete spárovať svoje slúchadlá so zariadeniami so systémom Android. Jedným ťuknutím môžete rýchlo spárovať model WF-C500 cez Bluetooth so zariadeniami so systémom Android. Tiež môžete zistiť, kam ste si slúchadlá odložili, a to buď zvukovým signálom, alebo poslednou známou polohou v smartfóne. 

  • Pripojte sa k počítaču rýchlym párovaním - Rýchle párovanie umožňuje jednoduché pripojenie slúchadiel WF-C500 k PC s Windowsom 10 cez Bluetooth. Po vybratí režimu párovania sa v blízkych zariadeniach s Windowsom 10 zobrazí okno s návodom.

Špecifické vlastnosti

  • Celodenné počúvanie, niekoľkominútové nabíjanie - Vychutnajte si až 20 hodín počúvania vďaka praktickému nabíjaciemu puzdru. A ak potrebujete slúchadlá rýchlo nabiť, 10-minútovým rýchlym nabíjaním získate až hodinu prehrávania navyše.

  • Špliechajúca voda a pot nie sú problém - Slúchadlá odolné proti vode na úrovni hodnotenia IPX46 nezastaví špliechajúca voda ani pot – neprestaňte sa hýbať do rytmu hudby.

  • Jedno slúchadlo vhodné na multitasking - Ak chcete počúvať hudbu a zároveň udržiavať konverzáciu, vyberte z nabíjacieho puzdra iba jedno slúchadlo a používajte ho ako zvyčajne.

Také pohlcujúce, také reálne

Ponorte sa do zvuku prichádzajúceho zo všetkých strán. Cíťte sa ako na koncerte alebo s umelcom v štúdiu. Hudba nikdy nebola taká pohlcujúca ako s technológiou 360 Reality Audio. S týmito slúchadlami si môžete vychutnať technológiu 360 Reality Audio.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Štýl nosenia do uší

Ocenenie a hodnotenia produktov

What_Hi-Fi_WF-C500_SK

What_Hi-Fi_WF-C500_SK

November 2021

AVmania.cz

AVmania.cz

9/10

5,0 / 5

1 recenzia Sony WF-C500 zelené

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Jozef

11. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Skvelé basy
  • Pohodlné nosenie, netlačia
  • dlhá výdrž batérie, nadštandardne

Dlhoročná spokojnosť so slúchadlami Sony, prvá voľba pri kúpe.