Sony XM-GS4

Cena:
315,00 €

Pôvodná cena 369,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,30 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

4-kanálový zosilňovač Sony XMGS4.U sa vyznačuje mimoriadne kvalitným spracovaním i ohromným výkonom počas celej doby. Každý jeden tón, basy či výšky si naplno užijete pri počúvaní každej jednej skladby. Cesta autom tak bude oveľa zábavnejšia. Z umiestnenia nemusíte mať žiadne obavy. Inštalácia je veľmi jednoduchá, pričom nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre montáž v prednej alebo zadnej časti. Presný zvuk zabezpečuje aj vďaka dolnopriepustnému a hornopriepustnému filtru. Menovitý výstupný výkon (RMS) dosahuje 4x70 W.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 15 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Dokonalé oživenie

So 4-kanálovým zosilňovačom si užijete každú skladbu, vrátane súborov so zvukom vo vysokom rozlíšení. Vyznačuje sa veľmi širokým frekvenčným rozsahom až do 100 kHz, čím je výsledok naozaj jedinečný a strhujúci. Basy budú ešte dunivejšie a výšky prenikavejšie. Máte sa skutočne na čo tešiť. Vy i ostatní členovia posádky budete z neho nadšení. S výstupným efektívnym výkonom 4x70 W prináša do Vášho auta dynamický zvuk. 

Perfektné výsledky

Mimoriadne kvalitný obvod zvukového systému je predzvesťou toho najlepšieho prednesu. Odolné hliníkové puzdro a nízkoprietokové tlmivky, ale aj ostatné komponenty sú zhotovené z kvalitných materiálov, čím zabezpečujú nízke skreslenie, ale aj minimálnu úroveň šumu či maximálnu účinnosť. K vytvoreniu jasného, čistého zvuku prispievajú aj vysokokvalitné elektrolytické kondenzátory. Rýchly a efektívny prenos energie a vysoká citlivosť je v réžii vysokoprúdového tranzistora.

Ohromný výkon

Počas celej doby zabezpečuje naozaj spoľahlivý výkon zo 70 W energie z každého zo štyroch oddelených kanálov. S dvojkonfiguráciou zosilňovačov priradíte dva kanály k basovým frekvenciám a dva vysokým frekvenciám. Výrazne sa tak minimalizujete skreslenie. 

Dizajn

Svojim relatívne malým prevedením Vám v aute nijako výrazne neprekáža. Navyše ho môžete umiestniť takmer kamkoľvek. Voľba je už na Vás. Pokojne ho inštalujte v prednej časti – budete mať k ovládacím prvkom vždy rýchly a jednoduchý prístup. Ak sa rozhodnete pre montáž vzadu, šetrí miesto. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 27,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hĺbka: 20,2 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: " Záručný list, príručka s pokynmi"

Ostatné

Kód produktu: XM-GS4

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore