Splitové (delené) klimatizácie

Splitová klimatizácia vám spríjemní horúce letné dni a vytvorí príjemnú atmosféru v interiéri. Pozostáva z nástennej vnútornej jednotky prepojenej k vonkajšej jednotke. Jednoduchý a nenápadný vzhľad sa hodí do každej miestnosti.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 3 výsledky Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Samsung Wind-Free Comfort AR09TXFCAWKNEU + AR09TXFCAWKXEU vnútorná aj vonkajšia jednotka

Samsung Wind-Free Comfort AR09TXFCAWKNEU + AR09TXFCAWKXEU.10

Splitová klimatizácia, Energetická trieda (chladenie): A ++, Energetická trieda (ohrev): A+, Smart ovládanie mobilom, Maximálny výkon…


959,99 € 849,99 €

Samsung Wind-Free Comfort AR12TXFCAWKNEU + AR12TXFCAWKXEU vnútorná aj vonkajšia jednotka

Samsung Wind-Free Comfort AR12TXFCAWKNEU + AR12TXFCAWKXEU.4

Splitová klimatizácia, Energetická trieda (chladenie): A ++, Energetická trieda (ohrev): A+, Smart ovládanie mobilom, Maximálny výkon…


1 059,00 € 949,99 €

Samsung Wind-Free Elite AR09TXCAAWKNEU + AR09TXCAAWKXEU vnútorná aj vonkajšia jednotka

Samsung Wind-Free Elite AR09TXCAAWKNEU + AR09TXCAAWKXEU.4

Výpredaj

Splitová klimatizácia, Energetická trieda (chladenie): A +++, Smart ovládanie mobilom, Maximálny výkon chladenia: 12200 Btu, Maximálny…


736,99 €

Produkt nie je možné aktuálne doručiť kuriérom ani na osobný odber do predajne.

O kategórii

Splitové (delené) klimatizácie

Výkonné splitové klimatizácie vám efektívne ochladia vzduch v horúcich dňoch. Niektoré klimatizácie majú aj funkciu ohrevu vzduchu, čo oceníte v zimných mesiacoch. Klimatizácie tak udržujú konštantne nastavenú teplotu celý rok.

Splitové alebo delené klimatizácie sa skladajú z vonkajšej a vnútornej jednotky. Vnútorná jednotku sa nainštaluje dovnútra budovy, napríklad na stenu a vonkajšia jednotka na inštaluje von.

Niektoré klimatizácie sú smart a môžete ich ovládať mobilom. Vybrať si môžete z renomovaných značiek ako napríklad Samsung a Toshiba.

Splitové klimatizácie vs multisplitové klimatizácie

Splitové klimatizácie obsahujú jednu vnútornú a jednu vonkajšiu jednotku. Sú najvhodnejšie na chladenie jednej miestnosti. Majú priaznivejšiu cenu oproti multisplitovým klimatizáciám.

Multisplitové klimatizácie sa skladajú z minimálne dvoch a maximálne piatich vnútorných jednotiek a jednej vonkajšej. Umožňujú chladiť niekoľko miestností naraz a sú vhodné pre väčšie objekty, ako sú veľké rodinné domy alebo kancelárie. Sú vysoko efektívne a rýchlo dosiahnete vychladenie miestností. Ich nevýhodou môže byť vyššia cena.

Výhody splitových klimatizácií:

  • Dlhá životnosť – tieto klimatizácie majú dlhú životnosť a sú investíciou na niekoľko rokov
  • Vysoký výkon – majú vysoký chladiaci výkon oproti mobilným klimatizáciám alebo ochladzovačom vzduchu, môžu chladiť niekoľko miestností naraz

• Tichý chod – majú nízku hlučnosť, čo je dôležité pre pohodlie

Nevýhody splitových klimatizácií

  • Vyššia cena – sú drahšie ako mobilné klimatizácie
  • Náročnejšia inštalácia